Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od 3 lat świadczę usługi copywriterskie dla firm i klientów indywidualnych. Manipuluję słowem w taki sposób, aby napisane przeze mnie teksty zaciekawiły odbiorców i zwiększyły sprzedaż. W umiejętny sposób przekonam potencjalnych klientów, aby kupowali właśnie u Ciebie. Pomogę Ci nie tylko zaistnieć w wyszukiwarkach internetowych, ale przede wszystkim zająć w nich wysoką pozycję. Chętnie zajmę się Twoim marketingiem i pomogę Ci osiągnąć sukces.

 

Oferuję copywriting:

- artykuły sponsorowane i blogowe

- artykuły tematyczne

- poradniki

- wysokiej jakości teksty content marketingowe

- artykuły sponsorowane

- teksty informacyjne

- wpisy do social mediów

- treści reklamowe

- opisy kategorii i produktów

- zoptymalizowane teksty SEO

 

Podejmę się:

- prowadzenia blogów, stron i kont w social mediach

- redakcję tekstów

- tłumaczenie treści

- przepisywanie tekstów

 

Gwarantuję indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dbam o dobrą komunikację, staram się zrozumieć potrzeby Klienta i zrealizować powierzone mi zadanie we właściwy sposób. Jestem młodą osobą i nie myślę stereotypowo. Mam skończone 2 fakultety i dużą wiedzę w wielu dziedzinach. Zanim rozpocznę pracę przygotowuję strategię, która pozwoli mi wykonać zlecenie szybko i solidnie. Zapewniam terminowość i widoczne efekty współpracy. 

 

Na życzenie przygotuję tekst próbny.

 

Zapraszam do kontaktu

copywritin9@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności