Skocz do zawartości

Facebook ADS - Gdzie się podziały pieniądze z salda?


Kubski145

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zielony w korzystaniu z facebook ads ale staram się stawiać pierwsze kroki. Ostatnio odpaliłem kampanię na zdobywaniu polubień dla strony. Działa spoko przez 1 dzień, ustawiłem ją na 3 dni. Przeznaczyłem na to 15zł. Następnie ustawiłem promowanie jednego z postów na 2 dni po 5zł na każdy dzień. Ten post mimo że był aktywowany to aktywność zerowa, tak jakby pieniądze wyparowały z konta bo przy edycji piszę, że brakuję środków na koncie a saldo jest równe 0.00zł. Nie wiem o co chodzi bo w menedżerze reklam piszę, że pobrało dopiero 13.41zł?

Nie wiem, może nie powinienem puszczać 2 kampanii jednocześnie? - Tylko zakończyć spokojnie jedną, a potem drugą odpalić? 

https://www.jakubkorzyniewski.pl/ - Zapraszam na mojego bloga o marketingu internetowym. Dużo ciekawych artykułów o social mediach, SEO czy copywritingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności