Skocz do zawartości

Problem z anchorami w h3 pod buttonem i zdjęciem


Roberto9999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem. Otóż na stronie głównej mam kafelki, właściwie miniaturki niektórych materiałów, które po najechaniu kursorem ukazują button typu sprawdź. Chciałem, żeby były w H3 i miały anchor, który dodatkowo wpisuje sobie w danym materiale, żeby się wyświetlał na miniaturce.

Efekt jest taki, że w anchor bierze wszystko. Alt użytego zdjęcie, wpisany przeze mnie tytuł, jak i napis z buttona.

Wygląda to mniej więcej tak:

div class col

a href - i tutaj zaciąga od razu zdjęcie z altem

div class desc

h3 - w nim wpisany tytuł

span class i w nim button ze swoim napisem

 

Czy wystarczy w takiej sytuacji przenieść a href pod tytuł zawarty w h3? 

 

Mam też drugi przypadek

miniaturka i pod nią tytuł materiału, cały obszar jest klikalny i wspólny, nie dzielę zdjęcia i tytułu na osobne linki. Tam układ jest taki sami i bierze alt zdjęcia do anchora. Pytanie, czy przeniesienie a href pod tytuł w nagłówku nie spowoduje problemu z klikalnością całego obszaru.

 

Najłatwiej byłoby mi wkleić adres strony, ale jestem tu nowy i nie wiem, czy mogę podrzucić link.

 

Proszę o wyrozumiałość, jestem w tym zielony, zajmuje się seo, więc jak palnąłem jakąś głupotę, to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się selektorami CSS.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności