freelcopy

[WYKONAM] Teksty preclowe powyżej 3 000 zzs. TANIO | Terminowo | 100% unikalność

Recommended Posts

Witam, 

Jestem FreelCopy. Chętnie podejmę współpracę właśnie z Tobą w zakresie pisania tekstów preclowych. Stawka? 2.5 zł netto/1 000 zzs. Faktura przez useme.eu. Minimalna długość tekstu - 3 000 zzs. Minimalna objętość zamówienia - 10 tekstów. 

Pytania? Napisz do mnie na freelcopy@o2.pl

Czym są precle i czy będą odpowiednie dla Ciebie?

To proste teksty służące pozycjonowaniu. Umieszcza się je na blogach i witrynach, które prowadzą do pozycjonowanej strony. Treści te nie będą odpowiednie dla Ciebie, jeśli poszukujesz tekstów na swojego bloga firmowego, czy stronę. 

Potrzebujesz dobrych tekstów, które zaczarują, chwycą i nie puszczą? Dawaj do mnie!

baner - małybezlink.png

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Iga
      Witam! Chętnie podejmę współpracę w zakresie pisania różnych tekstów. Pisaniem zajmuję się kilka lat, jest to moja pasja. Piszę teksty blogowe, artykuły (chętnie zajmę się prowadzeniem bloga), napiszę teksty zapleczowe , preclowe na różne tematy, Napiszę każdy teksty w zależności od potrzeb.Jestem terminową i kompetentną osobą. Proszę pisać na: apsik123@tlen.pl
    • By seoskryba_pl
      Teksty SEO. Tematyka - meble drewniane.
      Opisy do katalogów oraz precle różnej długości.
      Wszystkie teksty pisane samodzielnie. Bez używania mieszarki.
      Możliwość zakupu pojedynczych paczek (zgodnie z poniższymi cenami) lub całości.

Istnieje możliwość zmiany słów kluczowych na wybrane przez Klienta. Oczywiście powiązane tematycznie:) Np. meble drewniane --> meble sosnowe/bukowe/dębowe etc...

Specyfikacja poniżej:
      Opisy do katalogów - długość 500 zzs, cena 1 zł/szt
      meble drewniane, łóżka drewniane, łóżka do sypialni, meble do sypialni - 174 szt
      łóżka drewniane - 20 szt
      meble do sypialni - 20 szt
      meble drewniane - 20 szt

Precle - długość 1500 zzs, cena 2,50 zł/szt
      meble drewniane - 65 szt
      meble do sypialni - 40 szt
      łóżka do sypialni - 16 szt
      łóżka dla dzieci - 16 szt
      łóżka jednoosobowe - 16 szt
      łóżka drewniane - 40 szt
      łóżka sypialniane - 16 szt
      łóżko do sypialni - 24 szt
      łóżko drewniane - 24 szt
      regał na książki - 16 szt
      regał sosnowy - 16 szt
      sypialnie - 16 szt
      szafa drewniana - 10 szt
      szafy sosnowe, szafki na buty, łóżka sosnowe, szafy drewniane, meble drewniane, meble do sypialni - 6 szt

Precle - długość 2500-3000 zzs, cena 5 zł/szt
      meble drewniane, szafa drewniana, meble z drewna, meble sosnowe, łóżka drewniane, meble do sypialni - 2500 zzs - 6 szt
      precle meble drewniane, szafa drewniana, komoda drewniana, meble sosnowe, łóżka sosnowe, meble do sypialni - 3000 zzs - 6 szt

Na życzenie możliwość wystawienia faktury za pośrednictwem platformy USEME. W takiej sytuacji do podanych cen należy doliczyć 23% podatku VAT.

Przy zakupie całego pakietu dodatkowe 10% rabatu od podanych cen.

Próbki tekstów zamieszczam poniżej

Wszelkie pytania proszę kierować na adres mailowy biuro[małpa]webexpansion.pl lub w wiadomości prywatnej na forum.
    • By ju1styna
      Wykonam różnego typu teksty - od precli, po teksty blogowe i artykuły na każdy temat. Mogę też zająć się przeredagowaniem tekstu, parafrazą, przepisywaniem z grafiki, zakładaniem kont lub pisaniem komentarzy. Przyjmę pojedyncze zlecenia, choć nie ukrywam, że bardziej zależy mi na stałej współpracy. Zainteresowanych proszę o kontakt przez forum lub na e-mail jutina87@wp.pl.
    • By ju1styna
      Wykonam teksty i artykuły na każdy temat. Chętnie też zajmę się przeredagowaniem tekstu, parafrazą, przepisywaniem z grafiki, zakładaniem kont lub pisaniem komentarzy. Przyjmę pojedyncze zlecenia, choć nie ukrywam, że bardziej zależy mi na stałej współpracy. Zainteresowanych proszę o kontakt przez formum lub na e-mail jutina87@wp.pl.
    • By Literutopia
      Sprzedam 180 gotowych tekstów preclowych o długości 1500 zzs każdy + tytuł. Teksty są unikalne, pisane ręcznie (bez automatów) i nie były nigdzie publikowane. Na każdy temat przypada od kilku do kilkunastu tekstów. Koszt jednego tekstu to 4 zł brutto. Możliwość sprzedaży wszystkich lub tylko tych w wybranej tematyce. Wystawiam FV.

Proszę o kontakt na adres kinga(at)grawitacje.pl.

Tematy:
      - suplementy na potencję
      - ogród i warzywnictwo
      - wypożyczalnia samochodów
      - transport
      - leasing
      - diety i odchudzanie
      - makijaż i kosmetyka
      - RODO
      - oczyszczalnie ścieków
      - buty i odzież
      - wakacje, oferty last minute i loty