freelcopy

[WYKONAM] Teksty preclowe powyżej 3 000 zzs. TANIO | Terminowo | 100% unikalność

Polecane posty

Witam, 

Jestem FreelCopy. Chętnie podejmę współpracę właśnie z Tobą w zakresie pisania tekstów preclowych. Stawka? 2.5 zł netto/1 000 zzs. Faktura przez useme.eu. Minimalna długość tekstu - 3 000 zzs. Minimalna objętość zamówienia - 10 tekstów. 

Pytania? Napisz do mnie na freelcopy@o2.pl

Czym są precle i czy będą odpowiednie dla Ciebie?

To proste teksty służące pozycjonowaniu. Umieszcza się je na blogach i witrynach, które prowadzą do pozycjonowanej strony. Treści te nie będą odpowiednie dla Ciebie, jeśli poszukujesz tekstów na swojego bloga firmowego, czy stronę. 

Potrzebujesz dobrych tekstów, które zaczarują, chwycą i nie puszczą? Dawaj do mnie!

baner - małybezlink.png

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez freelcopy
      Witam, 

Jestem FreelCopy. Chętnie podejmę współpracę właśnie z Tobą w zakresie pisania tekstów preclowych. Stawka? 2.5 zł netto/1 000 zzs. Faktura przez useme.eu. Minimalna długość tekstu - 3 000 zzs. Minimalna objętość zamówienia - 10 tekstów. 

To proste teksty służące pozycjonowaniu. Umieszcza się je na blogach i witrynach, które prowadzą do pozycjonowanej strony. Treści te nie będą odpowiednie dla Ciebie, jeśli poszukujesz tekstów na swojego bloga firmowego, czy stronę. 
    • Przez s_matysik
      Chciałbym zaproponować ofertę naszego zespołu copywriterów, który świetnie poradzi sobie z każdym powierzonym zadaniem. Możemy zająć się zarówno kampanią content marketingową, jak i rozbudową treści oraz tekstów reklamowych w Twoim sklepie internetowym. 

W obecnych realiach algorytmu Google rozbudowa treści na stronie jest kluczowym elementem przynoszącym świetne rezultaty co do pozycji strony w wyszukiwarce. W związku z posiadanym doświadczeniem łączącym się z wieloma przeprowadzonymi oraz obecnie prowadzonymi przez nas kampaniami SEO dotyczącymi sklepów oraz serwisów internetowych, tworzymy teksty, które obecnie świetnie działają w SEO.
      Dzięki nam pozycja Twojej strony w Google wzrośnie, podniesie się także ilość wejść, a co za tym idzie  – Twój biznes niesamowicie na tym zyska. Chcesz się przekonać? Napisz do nas! 

Oferujemy tworzenie:
      - opisów do sklepów internetowych
      - artykułów na firmowe blogi
      - artykułów na portale zapleczowe
      - tekstów na strony wizytówki
      - tekstów pod artykuły sponsorowane
      - tekstów z synonimami.

Zapraszam do kontaktu!

Dane kontaktowe:
      biuro@levelrank.pl

Dane firmy:
      LevelRank Sebastian Matysik
      Wyspowa 4c
      72-602 Świnoujście
      NIP: 8551587979

• Przez freelcopy
      Witam, 

• Przez Paula7879
      Witam

Posiadam wiele tekstów tzw. paczek na sprzedaż. Każda objętość, każda tematyka. Artykuły są w 100% profesjonalne i oryginalne.

Najniższe ceny. 

Zapraszam do kontaktu: doswiadczonycopywriter@wp.pl
    • Przez freelcopy
      Witam,