Zaloguj się, aby obserwować  
Paula7879

[Wykonam] Sprzedam tanio gotowe paczki tekstów- pilnie

Polecane posty

Witam

Pilnie sprzedam wiele paczek tekstów. Szeroki zakres tematów, różne objętości, zawsze niskie ceny, unikalne artykuły.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt: doswiadczonycopywriter@wp.pl 

Uczciwość, profesjonalizm, oryginalność. 

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez titaN
      Witam,

zlecę pozycjonowanie dwóch restauracji - jedna z nich znajduje się w Bytomiu, druga w Katowicach.
      Obie swoje wizytówki już posiadają jednak plasują się poza TOP 10.

Oferty proszę kierować na PW lub na adres email : marekmcs1985@gmail.com

Pozdrawiam.
    • Przez DERYK86
      Dzień dobry

W nawiązaniu do tematu,

Zajmuje się tworzeniem atrakcyjnych artykułów sponsorowanych oraz treści na strony internetowe i blogi. Tworzę również ebooki i obsługuje konta w mediach społecznościowych.

Wykonuje wyłącznie artykuły eksperckie, wpisy blogowe lub ebooki - fachowe, o ściśle określonej tematyce, techniczne, poparte badaniami naukowymi, posiadające bibliografię i określony konstrukt.

Opieram się na branżowej literaturze i publikacjach naukowych. Większość czasu poświęcam na dokładne szukanie informacji na dany temat. W swojej pracy stawiam na jakość.

W trakcie tworzenia dopuszczam dwie drogi współpracy - wolną rękę dla mnie i korekty na koniec, lub współpracę w oparciu o wspólny plan i edycje etapową.

Blisko współpracuje z studentem IV roku Dramaturgii, z którego wiedzy i świeżego spojrzenia korzystam bardzo często w przypadku nietypowych realizacji.

Zachęcam do przejrzenia wykonanych przeze mnie realizacji w zakładce PORTFOLIO na mojej stronie internetowej (adres poniżej).

Chętnie przedstawię zainteresowanym rezultaty moich działań – np. zdjęcia pozycji stron z narzędzi do analizy.

Ciągle się rozwijam, czego dowodem jest uczestnictwo w szkoleniach. Ukończyłem "Copywriting Sprzedażowy" u Pawła Tkaczyka i "Facebook PRO" u Piotra Chmielewskiego.

Nawiązując ze mną współpracę możesz liczyć na stały kontakt e-mailowy i telefoniczny (preferowany).

Nie tworzę treści zapleczowych.

Rozliczenie: preferowana faktura

Kontakt:

Jakub Szlosek

505 950 952

biuro[malpa]obiezytekst.pl

GG: 8010163
    • Przez Seochess.pl
      1. Skąd pochodzą linki ?

Linki pochodzą w głównej mierze z Zagranicznych, ale także Polskich stron
      z rozszerzeniem Edu bądź Gov. Staramy się zawsze dobierać mieszankę unikalnych oraz skutecznych stron.

2. Czy linki pochodzą ze stron za spamowanych?

Nie, unikamy stron blogowych zaśmieconych przez setki komentarzy z Backlinkiem. Dodajemy tylko wartościowe backlinki oraz staramy się segregować linki, które będą pochodziły z takich domen. OBL jest bardzo racjonalny.

3. Jak indeksujemy i jak długo trwa indeksacja linków?

Indeksacja linków trwa w zależności od Google (bądź innej wyszukiwarki). Nie mamy na to realnego wpływu. Linki indeksujemy darmowymi indekserami typu linklicious czy indexification.

4. Jak przygotowujemy i wysyłamy Raport?

Raport przygotowujemy w Excelu. Znajduje się tam Tematyka, anchor texty twojego zlecenia oraz parametry konkretnej domeny.

5. Czy Kampanie przyniesie efekty?

Nasze linki ZAWSZE charakteryzują się wysoką jakością wykonania, stąd też nigdy nie gwarantujemy efektów, ale możemy zapewnić, że efekty mogą być ZNAKOMITE! 

Cena : 3 zł / Sztuka. Maksymalne zamówienie to 40 linków Edu-Gov. 

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl
    • Przez Copywritin9
      Witam,

Od 3 lat świadczę usługi copywriterskie dla firm i klientów indywidualnych. Manipuluję słowem w taki sposób, aby napisane przeze mnie teksty zaciekawiły odbiorców i zwiększyły sprzedaż. W umiejętny sposób przekonam potencjalnych klientów, aby kupowali właśnie u Ciebie. Pomogę Ci nie tylko zaistnieć w wyszukiwarkach internetowych, ale przede wszystkim zająć w nich wysoką pozycję. Chętnie zajmę się Twoim marketingiem i pomogę Ci osiągnąć sukces.

Oferuję copywriting:
      - artykuły sponsorowane i blogowe
      - artykuły tematyczne
      - poradniki
      - wysokiej jakości teksty content marketingowe
      - artykuły sponsorowane
      - teksty informacyjne
      - wpisy do social mediów
      - treści reklamowe
      - opisy kategorii i produktów
      - zoptymalizowane teksty SEO

Podejmę się:
      - prowadzenia blogów, stron i kont w social mediach
      - redakcję tekstów
      - tłumaczenie treści
      - przepisywanie tekstów

Gwarantuję indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dbam o dobrą komunikację, staram się zrozumieć potrzeby Klienta i zrealizować powierzone mi zadanie we właściwy sposób. Jestem młodą osobą i nie myślę stereotypowo. Mam skończone 2 fakultety i dużą wiedzę w wielu dziedzinach. Zanim rozpocznę pracę przygotowuję strategię, która pozwoli mi wykonać zlecenie szybko i solidnie. Zapewniam terminowość i widoczne efekty współpracy. 

Na życzenie przygotuję tekst próbny.

Zapraszam do kontaktu
      copywritin9@gmail.com
    • Przez seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe)
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, audyty SEO, optymalizacja i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.