Skocz do zawartości

sitemap.xml z 100 000 url w pliku - czy przejdzie?


mojeprogramy.com

Rekomendowane odpowiedzi

Tworzę ręcznie mapy witryny .xml
podzieliłem je dla mojej wygody po 100 000 adresów url w jednym pliku

 

Jednak w Google Console mam informacje że przy każdym pliku jest w kolumnie "Przesłane" 50 000

 

Zastanawiam się czy to nie będzie problem z indexacja 50% zgłoszonych linków?
Może faktycznie są jakieś max rozmiary plików?

 

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem odnoszę wrażenie, że ludzie nie mają Googla, w którym próbują się pozycjonować. Umiejętność szukania informacji jest dość kluczowa w tej branży.

 

klik

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby faktycznie w Google Console był komunikat że pliki są za duże to bym wiedział

Jakby gdzieś na stronach Google była informacja też z limitami to tak samo - a tam jest tylko jak tworzyć

Więc trzeba ufać informacjom z sieci i samemu wnioskować czy będzie to problem czy nie

Napisałem tutaj aby się upewnić

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jest tam wszystko konkretnie napisane. Ja znalazłem to w 40 sekund. Szybciej niż zajęło mi pisanie tego posta :)

https://support.google.com/webmasters/answer/183668?hl=pl

 

W żadnym formacie plik mapy witryny nie może przekraczać rozmiaru 50 MB (po zdekompresowaniu) i nie może zawierać więcej niż 50 000 adresów URL. Jeśli plik jest większy lub zawiera więcej adresów URL, podziel go na kilka oddzielnych map witryny.

 

No naprawdę..

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje, nie doczytałem

i poajwił sie komunikat przy mapie

Cytat

Ta mapa witryny zawiera zbyt wiele adresów URL. Utwórz wiele map witryny zawierających maksimum 50 000 adresów URL każda i prześlij wszystkie te mapy witryny.

 

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności