Zaloguj się, aby obserwować  
amell

Angielskie w marketingu, jakieś książki strony?

Polecane posty

Znacie jakieś strony lub dobre książki, kursy do nauki angielskiego w marketingu (najlepiej darmowe, proszę o linki do stron), wiem że jest tego dużo, ale może macie jakieś swoje sprawdzone, dobre kursy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez eevolutioneevolution
      Witam

Szukam copywritera do pisania tekstów po angielsku.
      Dłuższa współpraca, ale na początek będzie do napisania 10-15 tekstów w bardzo szybkim tempie. 
      Najchętniej rozliczenia na podstawie faktury VAT.

Teksty wysyłamy od ręki.

Oferty proszę wysyłać na zlecenia[malpa]eevolution.pl
      Proszę wysyłać cenę za tekst 3000 znaków i 5000 znaków.

Eevolution
      Oleśnica 56-400
      NIP: 5732715787
    • Przez amell
      Z czego przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną, stanowisko związane z SEO i SEM, jakieś strony, książki żeby szybko odświeżyć wiadomości? (proszę o linki, żeby wiedza była skondensowana, bo mam mało czasu, już jakies doświadczenie i  pojęcie mam o tym, ale muszę odświeżyć pewne pojęcia itd)
    • Przez cannot
      Sprzedam domenę pnstudio.pl po studiu graficznym / studio graficzne / fotografia / fotografia kulinarna /loga
      Domena z 2014r.
      Trust Flow - 34
      Zapraszam do składania ofert poprzez Aftermarket: https://www.aftermarket.pl/domena/pnstudio.pl?nostat=1&test_a=0&utm_source=direct_entry

Kontakt:kamwisniak(@)wp.pl

• Przez kolpakisamochodowe.com
      . Poszukuję sklepów internetowych, które chciałby zaistnieć w kampaniach afiliacyjnych. Wielkość sklepu nie ma znaczenia, byle dobrze konwertował  Pytania zadawajcie  mailowo na hello@influstore.com. Zatem, jeśli prowadzisz sklep internetowy, chcesz spróbować z marketingiem afiliacyjnym to dobrze trafiłeś!

Pozdrawiam
      Andrzej
    • Przez dira
      Witam.

Jestem magistrem filologii angielskiej i chętnie wykonam dla Państwa teksty o różnej jakości.
      Z chęcią napiszę teksty wysokiej jakości, precle jak i teksty z synonimami.
      Krótkie terminy, rzetelność oraz duże doświadczenie to cechy które najlepiej opiszą współpracę ze mną.
      Zapraszam do kontaktu.

e-mail: dira@tlen.pl - wycena do 30 minut
      gg: 7312725

Zapraszam, Michalina