Zaloguj się, aby obserwować  
Lesiu

StackPosts - za połowę ceny - tylko $30

Polecane posty

Napisano (edytowany)

50% zniżki na StackPosts - $30 zamiast $60.

Płatność jednorazowa. Licencja lifetime. Instalacja u siebie. Otwarty kod.

W skrócie napiszę, czym jest StackPosts - to narzędzie do Social Media - umożliwia zarządzanie wieloma kontami, dodawanie postów, planowanie postów itd. W pakiecie obsługuje 3 platformy - Facebook, Twitter oraz Instagram. Dodatkowe platformy za opłatą. Teraz również w promocji 50%.

StackPosts to młody projekt, gdyż powstał w kwietniu tego roku, natomiast autor ma na koncie więcej narzędzi i każde z nich ma ocenę minimum 4.60/5.00. Natomiast sam StackPosts ma obecnie ocenę 5.00/5.00. Ja sam zastanawiałem się, czy kupić StackPosts, czy Midrub. Wybrałem więc obydwa. Zakupoholizm ;)

Od razu ostrzegam, że nie jest to tak rozbudowane narzędzie jak Hootsuite, Buffer, czy Sprout Social. Nie posiada też aplikacji mobilnej jak wspomniane 3 usługi wiodące prym w branży. Natomiast jest w RWD, więc można używać zewsząd. Sprawdźcie screeny i filmy. Będziecie wiedzieli, co ten StackPosts w ogóle potrafi. Poza tym, hej, teraz to tylko 30 dolców. Reflink.

https://cut.click/StackPosts

Edycja: Chciałbym coś dodać od siebie. Postanowiłem wrzucić na grupy FB związane z mediami społecznościowymi tę informację. Narzędzie jak by nie było jest do SM właśnie, a promocja -50% mi wydała się ciekawa. Ale znaleźli się i tacy (niestety również ze świata SEO), których reflink boli tak bardzo, że musieli dodać złośliwe komentarze. Również takie, że narzędzia nie posiadam i skoro jest reflink to oznacza, że "pcham ludziom wszystko, co ma dobry CPS". Miliony idzie na tym zarobić, naprawdę - https://prnt.sc/klqtim - zastanawiam się teraz jak to wydać. W co zainwestować? Hmm.

Edytowano przez Lesiu
  • Thanks 1

jest jakieś api albo import? wszędzie przeważnie jest z tym problem, a ręczne dodawanie mija się dla mnie z celem:/

Z tego, co mi wiadomo to nie ma API. Tylko powiedz, co Ci jest potrzebne, bo jeśli np. automatyczne publikowanie wpisów z WP to możesz to zrobić tak, jak niektórzy używają buffera i g+, czyli automatyczne publikowanie z RSS. Nie tylko WP ma przecież RSS. Na razie StackPosts nie ma publikacji z RSS, ale ma mieć niebawem. Midrub (też z CC) ma teraz publikowanie z RSS, ale nie jest w promocji i interfejs może mniej przypaść Ci do gustu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.