Zaloguj się, aby obserwować  
lance

Uwaga! na boost.pl

Polecane posty

Ostatnio coś plaga z tym "znikaniem" firm hostingowych. Smutne jest, że ludzie zwykle nie otrzymują powiadomień o zamknięciu takich firm, a wystarczyłoby chociaż kilka dni wcześniej. Kopie swoją drogą, ale sporo ludzi myśli, że jak coś istniało 10 lat to będzie istnieć następne 10 lat, a tu bum i wszystko znika.

kiss-me.info.pl  Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :]  Niektóre teksty nie takiej złej jakości się walają, więc wyprzedaję po niskiej cenie tutaj

Dnia 29.04.2018 o 09:27, dave84 napisał:

Smutne jest, że ludzie zwykle nie otrzymują powiadomień o zamknięciu takich firm, a wystarczyłoby chociaż kilka dni wcześniej.

Sortując listę firm na https://top100.rootnode.pl/ znalazłem przynajmniej kilka podmiotów które są w likwidacji lub nie istnieją, a wciąż świadczą usługi hostingowe na których są dziesiątki jeśli nie setki domen ;-) 

Rynek niestety jest jaki jest.

Właściciel w simpleideas.pl - serwery, migracje, SEO, optymalizacja wydajnościowa i pagespeed, odwirusowywanie

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Sprawdź także niezależne forum o hostingu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez cannot
      Sprzedam link site-wide  w prawym menu na blogu https://dns.biz.pl/

TF 23, blog ciągle rozwijany, tematyka głównie domeny internetowe

Link : goły url, anchor tekst, graficzny 300x100

Cena: 500zł - 6 miesięcy | 900zł - 12miesięcy

Jeżeli potrzebujesz faktury: kupujesz ode mnie domenę poprzez Aftermarket.pl i od nich dostajesz fakturę VAT a ja wstawiam link na blogu.

Kontakt:kamwisniak(at)wp.pl
    • Przez Kaaarolek1
      Hejka,
      mam na sprzedaż kilkanaście dobrych domen, idealnych pod zaplecze lub pod portale i sprzedaż artykułów sponsorowanych.
      Parametry po jakich przechwytuje domeny:
      - wiek domeny
      - parametry majestica
      - reffering domain
      - tematyczność linków!!!

Posiadam domeny w tematyce: fotografia, shoping, dom i budownictwo, prawo, biznes, domeny regionalne, podróź, edukacja, marketing. Większośc domen posiada TF 25+, wiek 5 lat+ i co najważniejsze tematyczne linki! Istnieje możliwość pozyskania tematycznych domen za zamówienie!

Sprawdź całą listę domen tutaj:
      http://prntscr.com/j8tz4a

Kontakt: PW lub kaaarolek013@gmail.com
      Wystawiam fakturę VAT

• Przez HostMark
      Witajcie, 

mam na imię Eryk z HostMark i bardzo się cieszę, że mogę być z wami na forum. 

Pozdrawiam

• Przez scream
      Sprzedam domeny - pojedynczo lub wszystkie na raz.

polisyubezpieczenia.pl
      sprzedazspolek.pl
      sklepdlamaluszka.pl
      opieka-medyczna.pl
      bizneskredyty.pl
      kamery-monitoring.pl
      marmurygranity.pl
      taxilotnisko.pl
      kindziuk.pl
      auto-trader.pl

hydraulik.waw.pl
      autoserwis.waw.pl
      nieruchomosci.waw.pl
      autokary.waw.pl

Wszystkie domeny zaparkowane w AM. Zainteresowanemu wystawiam aukcję i sprzedajemy przez AM.

Proszę o rozsądne propozycje na priv lub wodospadpieniedzy@gmail.com. Żadnych pytań "a ile za..." - wiesz, na ile Cię stać, to napisz ile oferujesz, po prostu :)