Skocz do zawartości

[Wykonam] Opinie Google Moja Firma - Google Maps


Aramin173

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

zajmuję się dodawaniem pozytywnych opinii wraz z oceną i zdjęciem wizytówek Goole Moja Firma czyli wizytówek w Google Maps. Zajmuję się również pozycjonowaniem samych wizytówek jednak to ogłoszenie dotyczy samych opinii. W dzisiejszych czasach konsumenci podejmując decyzje zakupowe kierują się w dużej mierze opiniami. Nie stoi nic na przeszkodzie byś w swojej branży miał tych opinii więcej niż konkurencja co zdecydowanie przyciągnie do Ciebie większą rzeszę klientów. Moja usługa sprawdzą się głownie lokalnie.

 

Prowadzisz zakład fryzjerski? Jesteś właścicielem restauracji? Masz własne biuro rachunkowe, a może jesteś prawnikiem? Nawet jeśli prowadzisz inny lokalny biznes moja pomoc z pewnością Ci się przyda. Dzięki współpracy ze mną znacznie poprawi się wiarygodność Twojej firmy jak i wzrośnie średnia ocena Twojej firmy. Do każdego klienta podchodzę bardzo profesjonalnie. Komentarze są długie - zawsze ponad 200 znaków. Poza tym są MERYTORYCZNE co również przełoży się na liczbę zainteresowanych właśnie Twoją firmą. Przyjmuję również treści sporządzone przez klientów. 

 

CO OFERUJĘ:

  • Ocenę Twojej firmy na 5 giwazdek
  • Pozytywny komentarz odnośnie Twojej firmy/Twojej usługi
  • Do każdego komentarza dodaję dodatkowo fotkę co dodatkowo wpływa na podniesienie pozycji organicznej Twojej wizytówki
  • NAJWAŻNIEJSZE: Wszystkie opinie dodawane są tylko i wyłącznie przez LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW i to na wysokim poziomie! 3lvl - 4lvl - 5lvl

 

Wszystkie opinie wystawiane są oczywiście z różnych kont lokalnych przewodników które dziki wysokiemu poziomowi 5lvl - 6lvl - 7lvl posiadają ogromne zaufanie ze strony Google. Poza wzrostem opinie powinieneś zaobserwować również wzrost pozycji organicznych Twojej wizytówki. 

 


W razie pytań zapraszam do kontaktu.

 

prestigeeko@gmail.com

Firma VECTRUM

 

Dla chcących sprzedać auto polecam - Skup samochodów Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności