Skocz do zawartości

[Sprzedam] Generator contentu pod SEO


banalny

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam generator contentu pod seo

 

  • Bajecznie prosty w obsłudze
  • Google łyka te teksty (dobre pod różne śmietniki , spamy i nie tylko) 
  • Mogę pokazać przykład domeny w siedzącej w indeksie google ok 3 lat
  • Tworzy dowolną ilość tekstów w plikach txt ponumerowane od 1 do.....1000(0)
  • Możliwe przeróbki generatora według wytycznych


Przykładowy wygenerowany tekst:

  Cytat
 
  Cytuj

Każdym kraju europejskim, sposób nieznany zaprzysiężeniu przez pana właśnie teraz rozstrzyga się Polski, ale w przeszłości, tak los nie dla rządu, że praca, wysiłek, cierpliwość, odpowiedzialność te cztery lata przetrwała który ustąpił, czy dla tak naprawdę od których czy też tym, dobrobyt każdego to łatwe, nałożone na rządu, całej prace będę przez ten państwa Europy i świata, najnowszej historii.Ten wielki cztery lata i teraz rozstrzyga się w jakich przyszło nam Jest oczywistym i bardzo być nakierowane praca, wysiłek, cierpliwość, tylko Polski, ale w że ten wynik osobna w szczególności.Chcę będę prowadził. To jest od kogokolwiek uznania podziękowania.Chcę podziękować wszystkim milionów Polaków, których praca, krótkim zdaniu przypomnieć może czy dla tych od których zależy To jest zaszczyt odpowiedzialność pozwoliły nam prowadził. To wyboru. To przede wszystkim moment, kiedy prezydenta Rzeczpospolitej ten wynik jest możliwy Europy, przede wszystkim przyszłość który odpowiada na determinację.

 


Cena: 50 zł

Kontakt : PW, tla[zwierz]vp.pl,GG 4733680 (najszybciej) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności