Skocz do zawartości

[SEO pomocnik] Nowy projekt narzędziami do SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono.

Jestem programistą, a z zamiłowania zajmuje się seo, bo to dla mnie adrenalina jak idą pozycje do góry :) i się od tego uzależniłem...

 

Od dłuższego czasu w pozycjonowaniu brakuje mi narzędzi do skuteczności pracy, lub do jej przyspieszenia, albo są ale nie każdego stać... przynajmniej jak zaczyna.

 

Więc piszę je sam... Postanowiłem je udostępnić, więc przygotowuje projekt z roboczą nazwą SEO pomocnik gdzie za symboliczne kwoty będziecie mogli skorzystać z moich programów, skryptów, czy kupić szablony, treści lub zarezerwować domeny, czy kupić hostingi, lub linki w pakietach, i skorzystać z mojego zaplecza lub zaplecza moich przyjaciół i przyjaciółek.

 

1) Konkurs na nazwę, zwycięzca dostanie 1000zł na wszystkie usługi. / no chyba ze ten seo pomocnik ok?

2) Co wam brakuje, za dodatek (program,skrypt,akcje) którego nie ma na liście - daje 200zł na usługi - tylko taki co ma sens, a nie tylko się narobię a nikt nie skorzysta, więc Twój pomysł dam do sondy, jak będą jakieś głosy na niego, zrobię a ty masz 200zł na te usługi.

 

Lista funkcji w seo pomocniku, czyli to co już zrobiłem dla siebie:

 

- hurtowe sprawdzanie wolnych domen jednorazowo do 1000, 10 000? #3

- hurtowe dane z majestika do 1000, 10 000? #1

- hurtowy tłumacz / wgrywasz np 1000 tekstów  on leci na wszystkie języki dostępne w Google #2

nie musisz już kopiuj wklej do translatora G i denerwować się że limit 5k znaków czy ze jesteś robotem..

- indexator sprawdzanie urli #1

- hurtowa rejestracja domen po 1000

- hurtowa rejestracja domen u rożnych dostawców

- rejestracja domen na rożne podmioty #4

- rejestracja domen co dziennie w różnych godzinach

- automatyczne publikowanie tresci z jednego panelu na różnych skryptach i hostingach wraz z grafikami #5

- Statlink rank

- linktak rank

- punkty linktak z automatu

- punkty statlink

- blasy,z lecasz konfigurujesz projekt a my blastujemy od GSA przez Xrumera

- publikacja tekstów precle, zaplecze, linki z grafik, kategorie / baze na tą chwile mamy zaplecz 2k IP

opcja własnych tekstów / opcja zlecenia nam

- Zakup treści od 1zł za 1k unikalnego tekstu w różnych językach

- mój hosting w zamian za Twój #6

- generator szablonów na WP i html, baza 40 kategorii, z fotkami, można zrobić szablon samemu pod bloga,sklep,produkt, pod satelitę, prosty konfigurator po przejściu kreatora generuje pliki które trzeba tylko wrzucić na serwer, dla WP gotowy szablon, w raz z wgraniem treści stworzonej w kreatorze.

---------------------------------------

--nowe dodane 8 marca 2018

Hurtowe zadania
   Sprawdzanie unikalności tekstów
   Sprawdzanie IP domen
   Sprawdzanie DNS domen
   Poprawność adresów email
   Zakładanie kont E-mail
   Szybkość ładowania stron/podstron

   FB - Lubie to / udostępnienia (obrazki, wpisy,video,fanpage)
   Whois domen

 

Ręczne akcje - jak się przyjmę, pomyślę nad automatyzacją

Platformy blogowe

Marketing szeptany

   Profile

      Fora ręczne

      Trust Rank

----------------------------------------

Legenda

#1 to już jest, inne serwisy mają ale do tego ja daje inne fajne rzeczy

#2 wejściowe dane treść w textarea plik/pliki txt, csv

#2 wyjściowe takie same jak wgrałeś/aś tylko przetłumaczone

#3hurtowe sprawdzanie wolnych domen jednorazowo po 10 0000

opcje dodatkowe dla wolnych domen

- sprawdź dane z  majestika

- sprawdź linktak rank

- sprawdź statRank

 -sprawdź  webarchiwe

- zarejestruj domene jak spełnia moje oczekiwania (wcześniej ustalone)

 

#4 rejestracja domen na rożne podmioty

ideologia jest taka, dajesz zgodę zeby ktoś na dane Twojej firmy zarejestrował sobie domenę, a ty w zamian masz dostęp do bazy tych co już sie zgodzili / z tym ze nie wiem jeszcze czy to legalne, muszę zaczepność opinii prawnika. Chyba że wy wiecie że z góry to spalony pomysł?

 

#5 jeden panel. zarządzanie wieloma stronami

obsługuje Wordpress, Joomla, Drupal, MediaWIki, i jeszcze 10 innych.

Serwisy oczywiście na innych hostingach, narazie nie napisałem jeszcze instalatrorów wiec trzeba samemu postawić strone, a potem zarządzać z jednego panelu, ale jak będzie potrzeba i zainteresowanie produktem zrobię wszystko. Od instalacji, przez aktualizacje, po zmiany i ściąganie szablonów i wtyczek z jednego panelu.

 

#6 dodajesz do systemu konto www z danymi do ftp i koniecznie z bazą + IP + dnsy oraz limit domen i datą ważności serwera.

w zamian dostajesz od kogoś innego to samo, dodasz 10 kont mozesz pobrać od kogoś 10 kont

Domeny które chcesz podpiąć wpisujesz w formularz, właściciel hostingu ma 24/48h na podpięcie ich.

 

Czego wam brakuje, co jeszcze dodać/dopisać.

Pewnie coś jeszcze mam, będę dopisywał w trakcie.

 

Jak wam się podoba moja ideologia projektu pisać! To da mi kopa żebym to odpalił jeszcze w tym miesiącu.

 

stopka.jpg.08afa2a5ad75390fcda19665d4de3044.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lysy2005 napisał:

#4 rejestracja domen na rożne podmioty

ideologia jest taka, dajesz zgodę zeby ktoś na dane Twojej firmy zarejestrował sobie domenę, a ty w zamian masz dostęp do bazy tych co już sie zgodzili / z tym ze nie wiem jeszcze czy to legalne, muszę zaczepność opinii prawnika. Chyba że wy wiecie że z góry to spalony pomysł?

 

Nie przejdzie, po pierwsze kto da zarejestrować obcej osobie domenę na swoje dane osobowe? Co w przypadku złamania prawa na danej domenie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karolex napisał:

po pierwsze kto da zarejestrować obcej osobie domenę na swoje dane osobowe?

Ten co chce mieć więcej domen na różne whoisy

 

1 godzinę temu, karolex napisał:

Co w przypadku złamania prawa na danej domenie itp.

myślał ja że w tej sytuacji osoba korzystająca z tych danych podpisze papierek że nie będzie tam publikować treści nie zgodnych z prawem i te dane będą nie służyły do oszustw, wyłudzeń itp, czyli podobny papier jak podpisujesz w hostingu (elektonicznie).

 

W przypadku w/w nie zgodnych z prawem technik jeżeli, policja/prokuratora/sąd wezwie podmiot na który jest faktycznie domena (czyli np Ciebie) to masz papier że domena zarejestrowana jest faktycznie na inny podmiot,  a twoje dane są tam bo skorzystałeś z wymiany barterowej żeby oszukać googla :P

oczywiście muszę skonsultować to z prawnikiem, a teraz nie ma czasu, popisze mi demo dokumentów i je wam udostępnie

 

sprawa dotyczy domen i hostingów

##############

Albo porostu profil zaufany tylko dla wybrańców żeby go otrzymać  trzeba być grzecznym pół roku i weryfikacja co jakiś czas co na tych domenach stoi ręczna, ale to trzeba by było kogoś zatrudnić, chyba ze w zamian za punkty w panelu ktoś będzie z was to robił?

bo ja adminować, weryfikować nie dam rady, jak coś mam robić takiego samego dwa razy wypalam sie ;/ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę dużym zainteresowaniem produktem, ale proszę pisać tu na forum, wszyscy by uczestniczyli w dyskusji :)

Bo piszecie sensowne rzeczy do mnie na maila, chcecie już kupować skrypty i usługi, podzielcie się tym tu, plis.

 

Odpowiedzi na często zadawane pytania na mail:

Nie sprzedaje na razie pojedynczych skryptów, w wersjach instalacyjnych na waszych serwerach, to dla mnie za dużo pracy, jak na tą chwilę - żeby  przygotować dany skrypt na sprzedaż osobno, ale to się może zmienić, jak seo pomocnik okaże się klapą i nie będzie zarabiał (plu, plu,,,) to pewnie że będę sprzedawał skrypty.

 

Czy oferujesz kompleksową usługę pozycjonowania?

Na razie nie, pozycjonowałem już kiedyś kentów i zamiast skupić się na pozycjonowaniu robiłem za obsługę klienta, tłumacząc im że to naturalne że pozycja skacze a nie że robię ich w konia... I że trzeba czekać na efekt, że nie mam wpływu że monitoring zewnętrznej firmy pokazuje inną pozycję niż im itp, narazie chcę tego uniknąć.

 

Jakie masz te unikalne treści - ile - ile znaków, daj listę, czy na pewno nie wypadną z indexu?

Wszystko udostępnię w panelu jak skończę pierwszy etap, bierzcie udział tu w dyskusji to dam wam po 2/3 teksty za free żebyście sobie sprawdzili czy napewno się zaindeksują.

Możecie też je dać do copyspace i sprawdzić czy na pewno są unikalne. 

 

Szablony jakie masz?, są Twoje autorskie czy kupujesz i odsprzedajesz dalej, daj listę, pokaż demo.

Baza jest spora, udostępniam swoje szablony które sam przygotowywałem, co do bezpłatnych muszę się dowiedzieć czy wolno, jak tak to też udostępnię bazę, może ktoś wie?

 

Ile masz tych hostingów do wymiany się nimi?

nic jeszcze, ale jak będą pierwsi zainteresowani na usługę płatnego hostingu w niższej cenie. to kupię i udostępnię, ok 100 hostingów w różnych firmach, z różnymi IP, bo jeszcze nie wiem czy wymiana da rade - nie dostałem info od prawnika, tak samo wymiana nazw domen

 

Jak działa hurtowa rejestracja domen u różnych dostawców? Kupujesz u każdego z osobna? Czy tam da się też zrobić rejestracje codziennie po jednej domenie w losowych godzinach?

Jak to robię nie powiem :P A co do losowej godziny i raz dziennie - da rade.

 

Teksty autorskie po ile masz, jaki termin wykonania?

Mam swoją własna giełdę zleceń, gdzie podpinam zainteresowane osoby zleceniami na napisanie tekstó, będziecie dodawać zlecenia w panelu, one będą rozsyłane do 100 osób coś jak giełdatekstów ale nie z łapanki, tylko sprawdzone osoby które są zweryfikowane i piszą dla mnie jakiś czas.

Zrobiłem sobie taką giełdę bo na giełdatekstów dodawałem zlecenia, a zamawiam hurtowo, brali do realizacji, kasa schodziła z konta, czekałem 10 dni i nie były zrobione (kasa zamrożona) i musiałem reklamować.... i za 10 dni to samo, po miesiącu gdzie na 100 zleceń dostałem 2 teksty się zdenerwowałem i zebrałem 100 osób które są wiarygodne - codziennie dochodzą nowi pisarze.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności