Skocz do zawartości

[wykonam] Tanie pozycjonowanie stron internetowych + optymalizacja


toseo

Rekomendowane odpowiedzi

Oferuję państwu wykonanie solidnego a także taniego pozycjonowania stron w języku polskim i angielskim . Moje doświadczenie to osiem lat doświadczeń oraz działania w branży pozycjonerskiej a także szeroko pojętego marketingu internetowego. Posiadam także liczne referencje które mogą udowodnić moje umiejętności i doświadczenie.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą ze mną - napisz a wspólnie ustalimy preferowany model współpracy oraz dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe oraz frazy. Preferuję współpracę z płatnościami miesięcznymi lub za uzyskany efekt. Podczas pozycjonowanie wykonuję raporty z mojej pracy. Wycena działań jest darmowa, a stawki za pracę można negocjować.

 

 Przed rozpoczęciem pozycjonowania wykonuje mini audyt strony, dzięki któremu można dowiedzieć się co zrobić, by strona była postrzegana lepiej przez wyszukiwarki internetowe. Pozycjonowanie odbywa się metodami bezinwazyjnymi i bezpiecznymi dla Twojej strony.

 

 

 

 Kontakt :

 

ewedkarz@gmail.com

Popularność zdrowych produktów zyskuje u Polaków, przede wszystkim olej kokosowy oraz chlorek magnezu sześciowodny robią furorę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności