Jump to content

Recommended Posts

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By raichu198
      Witam
      Sprzedam konta google z 20189 roku. Zostaly zalozone recznie. Maja weryfikacje telefoniczna.
      2019 rok konta 10zl/ sztuka
      duza ilosc mozliwosc negocjacji
      pw lub raichu.raichu@o2.pl
    • By szeregowy
      Cześć,
      chętnie kupię zweryfikowane konta Gmail - wstępnie interesuje mnie 100 szt., ale to na tylko na początek współpracy.

Ktoś, coś?

e-mail:
    • By token85
      Cześć,

mam szybkie pytanko. Zakładam ostatnio dużo kont Google. Głównie dla klientów, by udostępnić im webmastera itp. Czy miał ktoś z Was kiedyś problem z tego powodu, że loguje się na wiele kont google/gmail ? Chodzi mi o blokady, konieczność weryfikacji konta i podobne rzeczy. Dodam, że konta są zakładane na tzw. Jana Kowalskiego, a nie rzeczywistą osobę. 

• By rafal_1
      Kupię zweryfikowane konta Gmail. Bardzo proszę o ofertę cena z ilością na  budzan@firma.ayz.pl
    • By marecky
      zweryfikowanych telefonicznie zweryfikowanych mailem pomocniczym (1 adres email na 8 kont) Adresy to polskie imię i nazwisko + nieraz jakaś cyfra (np. jan.kowalski11@gmail.com).
      Konta nieużywane, czyściutkie, nowe.

Koszt za 8 kont to 20.00 zł (2,50 zł. szt.)
      UWAGA
      Kup 40 kont (5x8szt) a dostaniesz 8 kont gratis!!! (2.08 zł. szt.)

Po zakupie podaję loginy, hasła do kont Gmail, datę urodzenia na wypadek jakiejś weryfikacji oraz login i hasło do zweryfikowanego maila pomocniczego.

KONTAKT: marecky@retsat1.com.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy