Skocz do zawartości

Wordpress Meta Tagi Keywords - Czy tego się używa jeszcze?


Slowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim.

 

Dawno dawno temu używalem wordpressa i dobrze mi sie to pozycjonowalo. Nie ukrywam ze duzo w tym siedzialo korzystalem z roznych pluginow a nazw nie pamietam do konca.

Wiemze np uzywalempluginow i do kazdegowpisudodawalem Meta Taki (keywords , descriptions, tags)

 

Mam pytanie czy dużo się w tej kwesti zmieniło i nadal wpisywanie tego ma korzyści? jak duże one są ?
Może powinienem na co innego jeszcze zwrocic uwage?

 

I czy sa takie wtyczki ktore pozwolą z automatu tworzyć takie metatagi , zależy mi oczywiscie tez na tym aby to nie były kombajny ..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. meta Tagi Keywords - juz od ponad 3 lta sie nie stosuje + nie ma co mówić google na co czym nam zależy ;)

2. Wtyczka Yoast zalatwia wszystko

3. ale lepiej recznie przygotowac Opisy i Tytuly aby max wycisnać

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności