Skocz do zawartości

Strona fotograficzna do oceny


Morfii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o porady co do mojej strony o tematyce fotograficznej. Wiem, że SEO kuleje, ale nie mam już pomysłu jak to polepszyć bez wydawania dodatkowej gotówki. 

Jest jeszcze przy stronie BLOG ale chwilowo wyłączony. Chcę zmniejszyć jeszcze zdjęcia na stronie po przez "tinypng" ale obawiam się czy nie stracą obrazy metadane.. bo kompresja do ok 50Kb jest kusząca :D

https://www.fotoSekura.com

Z góry dziękuję za podpowiedzi AS. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ten baner zmieniłem na coś mniejszego. Czemu wedding photography? Bo ładniej brzmi. Będzie to zmienione na bardziej "odręcznie" pisane imię i nazwisko, wedding zastąpię fotograf albo profesjonalna fotografia. 

 

Teraz pytanie: zmniejszenie rozmiaru zdjęć = usunięcie metadanych w zdjęciach. Teraz co lepsze? Jak usunę metadane strona będzie szybciej ładowała zdjęcia ale google nie będzie miało żadnych inf. o zdjęciach i ich nie będzie wyświetlało. W którą stronę iść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona za długo się wczytuje, tnie przy przewijaniu, za dużo jest na stronie głównej - przeładowana co wpływa na czas wczytania,

zamiast onepage zrób klasyka z przeklikiwanymi podstronami, a jak już ma suwać to tylko do skróconych informacji / do sekcji z guzikiem więcej /

agencja interaktywna hauerpower.com - masz dość braku terminowości i rzetelności usług tworzenia stron www ? nie chcesz tracić czasu na wyjaśnienia i pilnowanie wykonawcy - zapraszamy do nas !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności