kacper3355

Nie mogę edytować szablonu - Wordpress

Polecane posty

Cześć. Kupiłem szablon na ThemeForest, ale za nic nie mogę go edytować. Stworzyłem child theme - zmiany się nie pokazują. Próbowałem nawet edytować w oryginalnym szablonie - również nic. Co może być problemem takiego stanu rzeczy? Kod jest na 100% dobry, próbowałem zmienić różne proste rzeczy.

Z góry dziękuje za pomoc. :-)

Problemem może być zapisany cache, spróbuj wyczyścić jeśli masz tam jakąś wtyczkę, oprócz tego odpal stronę w trybie incognito.

arachnofobia - strach przed pająkami
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

@Aleksiejs

To na pewno nie to. To czysty Wordpress, dopiero postawiony = zero pluginów. Wina hostingu to także nie jest, inne strony bez problemu mogę modyfikować. Tylko z tą jest problem... :(

Napisano (edytowany)

Zauważyłem, że mogę edytować szablon w zakładce personalizacja i "dodatkowy CSS". Niestety Child theme nie działa, ani edytowanie w plikach oryginalnego szablonu... Ma ktoś jakiś pomysł?

link do mojej strony - https://goo.gl/XStL5f

Edytowano przez kacper3355

może na ftp masz złe prawa. I nie zapisuje Twoich zmian. Jak nie to cache może trzyma. Ciężko powiedzieć. Jak coś daj dostępy na priv i może uda się pomóc.

Wordpress >> wygląd >> edytor >> style.css

lub dodatkowy CSS w personalizacji

SEOwiedzacy-pozycjonowanie-lokalne-szerokie.png.25e00a740d5ab754a026e5e3ed42d6dd.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.