Skocz do zawartości

Witam


EMKAProjects

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Nazywam się Marta i prowadzę jednoosobową firmę, w której głównie zajmuje się tworzeniem stron Internetowych. Zawsze do pozycjonowania wykorzystywałam innych freelancerów ale w końcu postanowiłam zagłębić temat bo mam wrażenie że moja niewiedza jest przez nich trochę wykorzystywana do niecnych celów ;) Chcę oferować kompleksową usługę czyli tworzenie, administracja i pozycjonowanie i chcę wiedzieć jak np. optymalnie tworzyć treść na stronie, żeby pomóc w pozycjonowaniu, gdzie umieszczać backlinki, na co szczególnie zwracać uwagę przy tworzeniu strony itd. Dlatego się tu zarejestrowałam. Odbyłam już podstawowe szkolenie SEO, żeby nie być kompletnie zielona więc jakąś tam wiedzę posiadam. Ale chciałabym prosić wyjadaczy o radę. Na tym forum jest prawie 700 stron z wątkami - jakieś wskazówki od czego zacząć? Które wątki są szczególne warte codziennego czytania? Czytanie wszystkich postów po kolei może mi zając trochę czasu ;p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności