Jump to content
FID

generator sitemap

Recommended Posts

Witam właśnie testuję narzędzie do tworzenia map - SOFTplus GSite Crawler.

Widzę że nie ma ograniczeń ilości skanowanych stron i robi to bardzo dokładnie - co o nim myślicie ?

Zastanawiam się dlaczego ioprócz sitemap.xml tworzy mi również gss.xsl i sitemap.xml.gz (czy te pliki są lepiej widziane przez google).

Będę wdzięczny za pomoc i wszelkie opinie.

Pozdrawiam

SEO.pngLogo społeczności SEO pobierz i korzystaj - projekt społecznościowy

Jeśli chcesz kupić koszulkę, kubek lub smycz z logo Społeczności SEO wedź tutaj http://www.twojakoszulka.eu/seo.html

hotele SPA || pozycjonowanie stron

Tak. G czyta równie dobrze .gz

Często ma to sens bo zdarzają się mapy kilkunastomegowe.

Co do Gsite - fajny ale nie radzi sobie z większymi serwisami (działa jak zwykły spider i czyta strony od deski do deski szukając linków). Jak mu dałem serwis ok 200 tys podstron to tworzył mapę równy tydzień B)

Edited by pabel

Chyba nie dajecie Googlom map po kilknaście mb ? Przecież Google tego wogole nie przeczyta.

Panowie, jak macie takie mapy to dzielcie je na wiele mniejszych.

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Nie przeczyta bo ?

Bo jest taki mit, że do 100 linków na jedną stronę sitemapu ;)

Ja jakoś nie mam problemów mimo, że sitemap zawiera 30k linków. Warto testować - serio:)

mkr - tak masz rację - tak ogromne mapy lepiej dzielić / ile serwisów ma tyle podstron (podstron a nie śmiecia)?

Edited by polinfor

Boże, widzisz a nie grzmisz a jak grzmisz to nie trafiasz;)
-----

polinfor.pl

Sitemaps ma limit na jedną sitemap: 50,000 URL i 10 MB ( po rozpakowaniu ). Jeżeli przekraczasz to musisz użyć sitemap index np.

Fakt - źle określiłem i spojrzałem. Zamiast słowa kilkanaście - powinno być kilka.

Witam nie wiem czy to dobr narzędzie ale wpisujesz adres strony i dostajesz na maila info mapa gotowa hehe tylko ja nic nie wiem o mapach mam nadzieje ze mapa zrobiona prze to narzędzie jest ok.

www.freesitemapgenerator.com

jesli ktos moglby to przetestowac bo musze zrobic jeszcze z 8 map i niechciałbym wdu..ic

pozdrwiam

święta tuż tuż zatem objawił się mikołaj z workiem na prezenty, tylko rączych reniferów brak... może zatem nonfood

Chyba nie dajecie Googlom map po kilknaście mb ? Przecież Google tego wogole nie przeczyta.

Panowie, jak macie takie mapy to dzielcie je na wiele mniejszych.

Jak można podzielic mapę na mniejsze częsci?

normalnie ? hmm może nożem ? hihih podeśle inforatykowi hihi on pewnie zaczai heheh

święta tuż tuż zatem objawił się mikołaj z workiem na prezenty, tylko rączych reniferów brak... może zatem nonfood

Wieice co, sprry za pytanie ale ostatnio też czytałem trochę o sitmapach i znalazłem takie coś co mi generuje dla mojej strony plik.xml i zapisuje na pulpicie. I co ja mam z tym plikiem dalej zrobić? :piwo:

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Masz już własne konto na WhitePress

Polecam również Oferty pracy z Bielska-Białej

Umieścić w katalogu głównym Twojej strony.

I najlepiej jeszcze zalogować się do Google Sitemaps i tam dodać swoją stronę oraz zapodać link do sitemap.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją, okulary przeciwsłoneczne damskie i męskie i okulary uniwersalne też.

Modne okulary przeciwsłoneczne polarzone z polaryzacją.