Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
hazael

Amazon SES jak skutecznie opuścić piaskownicę?

1 post w tym temacie

Witam,

Z ciekawości testuję sobie kilka darmowych bramek SMTP.

Test u mnie nie do końca pozytywnie przeszedł emailabs ze względu na brak obsługi DMARC,

Bardzo fajnie działa Mailgun - w darmowym pakiecie spełnia wszystkie możliwe standardy (DMARC, SPF, DKIM), jednak co mnie boli to czarne listy, do których trwale są dodane ich IP. Jednak nie zauważyłem ich wpływu na doręczalność - poczta dociera do gmail i hotmail na luzie.

Najciekawiej i najkorzystniej wygląda Amazon SES. Działa jak należy poza jednym istotnym szczegółem - sandbox. Już dwa razy zgłaszałem i ciagle dostaję ta samą odpowiedź - tak, jakbym mi odpisywał automat:

Hello, Thank you for requesting an Amazon SES sending limit increase. Unfortunately, we cannot grant you a sending limit increase because you did not provide enough information on the case submission form. In particular, you did not indicate whether your email-sending complies with these policies: - Do you have a process to handle bounces and complaints?

Co najlepiej napisać, aby to w końcu zaczęło normalnie działać?

Piekielko.com - sklep z biżuterią etniczną / orientalną należącą do plemienia Kuchi z Pakistanu.

Kupisz: kolczyki, naszyjniki, naszywki, pierścienie, bransolety, torebki, etui, stroje i inne.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.