Polecane posty

Stacy90    0

Witam wszystkich, :cool: 

ponieważ tematyka tego forum związana jest z programami partnerskimi i biznesem online, chciałem zaprezentować tu naszą sieć programów partnerskich, Zetaniche . 

Zetaniche to sieć programów partnerskich działająca w oparciu o wydajność, założona w roku 2015 oraz zatrudniająca profesjonalny zespół ludzi z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. 

Zetaniche kładzie nacisk na wykorzystywanie umiejętności i wiedzy w celu umożliwienia swoim partnerom promocji najbardziej popularnych produktów w takich kategoriach branżowych, jak: zdrowie, uroda, odchudzanie oraz portale randkowe, w krajach o ogromnym potencjale, który, jak do tej pory, nie został należycie wykorzystany. 

Działamy w następujących krajach: Rumunia, Finlandia, Bułgaria, Litwa, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Albania, Chorwacja, Serbia, Słowenia, Słowacja, Łotwa, Czarnogóra, Cypr, Czechy, Estonia, Portugalia, Macedonia, Kazachstan, Maroko, Białoruś, Grecja, Włochy, Polska, Ukraina. Do najbardziej popularnych produktów w Polska należą Go Slimmer, Nil Smoke, Vein Stopper, przy wypłacie 50% CPA na produkty cyfrowe oraz 20-30% na produkty fizyczne. 

Naszym partnerom oferujemy strony docelowe przetłumaczone na język ojczysty kraju, na którego rynek przeznaczony jest produkt i w ten sposób oferujemy możliwość łatwiejszego dotarcia produktu do odpowiedniego odbiorcy. 

Przypuszczam, że interesują Państwa nasze warunki płatności oraz dostępne opcje. Wypłata odbywa się co miesiąc, przy minimalnej wysokości 50€ dla posiadaczy e-portfeli Paxum oraz Payoneer i 100€ dla posiadaczy kont bankowych. Oferujemy także tygodniowe i dwutygodniowe wypłaty dla partnerów, których zarobki przekraczają 1000€ lub 1500€. 

Nasi pracownicy Działu Pomocy oraz menedżerowie oddziałów chętnie pomogą wszystkim naszym partnerom w osiągnięciu pożądanych celów oraz maksymalizacji zysków poprzez promocję naszych produktów. 

Misja Zetaniche to budowanie relacji z naszymi partnerami w oparciu o zaufanie oraz osiąganie zysków, ze szczególnym naciskiem na stały rozwój na rynku, zaś wszystkich zainteresowanych współpracą partnerów zapraszamy do PRZYŁĄCZENIA SIĘ do nas i stania się częścią naszej ! 

W celu uzyskania dodatkowych informacji, proszę o bezpośredni kontakt e-mail: support@zetaniche.com lub Skype: aff_zetaniche .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stacy90    0

Witam wszystkich! 

 

Zeta-Niches.jpg


Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym affiliate czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z marketingiem affiliate, z całą pewnością często zastanawiasz się, czy wybrałeś lub wybierzesz najbardziej odpowiedni i najbardziej zyskowny niche do promocji.


Zetaniche nieustannie pracuje nad badaniami rynku i precyzyjnym odczytywaniem potrzeb odbiorców, w związku z czym dąży do tego, aby w swoim pakiecie ofert promocyjnych zawsze mieć najbardziej poszukiwane produkty. Zetaniche koncentruje się na promocji produktów w regionach, które nie posiadają zbyt dużej konkurencji, tak więc wybór promocji naszych produktów, tak bardzo poszukiwanych przez odbiorców w regionach nie posiadających zbyt dużej konkurencji, jest w rzeczywistości zwycięską kombinacją dla każdego publishera.


Jak wybrać niszę? 

 

  • Jeżeli jesteś bezpośrednim właścicielem witryny, wybierz niszę o zawartości podobnej do Twojej witryny, gdzie możesz mieć pewność co do pozytywnego oddźwięku wśród odbiorców Twojej witryny. 
  • Jeżeli pracujesz z wieloma źródłami ruchu internetowego lub masz zamiar z nimi pracować, wybierz niszę, która łączy wasze wspólne interesy, gdyż łatwiej zrozumiesz potrzeby odbiorców oraz zwiększysz rentowność kampanii. 
  • Wybór niszy ze względu na jej popularność, biorąc pod uwagę konkurencyjność regionu do promocji.

O tym wszystkim i o wielu innych interesujących kwestiach przeczytaj w ostatnim wpisie do naszego bloga, który przygotował dla Ciebie zespół Zetaniche. Przygotowaliśmy także materiał dotyczący szczegółów i zalet nisz, z którymi pracuje nasza sieć oraz pewne sugestie na temat tego, które nisze i podnisze wybrać, w zależności od zawartości Twojej witryny, jej potrzeb i celów. Nie zapomnieliśmy też o sugestiach na temat tego, które oferty wybierać w której kategorii. Ze względu na powyższe, nie przegap okazji do tego, aby odwiedzić naszego bloga!


NISZE Zeta to: health, weight loss, beauty, dating, adult, make money.


Kraje, na terenie których pracujemy to:  Rumunia, Finlandia, Bułgaria, Litwa, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Albania, Chorwacja, Serbia, Słowenia, Słowacja, Łotwa, Czarnogóra, Cypr, Czechy, Estonia, Portugalia, Macedonia, Kazachstan, Maroko, Białoruś, Grecja, Włochy, Polska, Ukraina.


Nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do naszej sieci jeszcze DZISIAJ! W celu uzyskania dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub Skype'a.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stacy90    0

Witam wszystkich, 


zespół Zetaniche ciężko pracuje zarówno nad rozwojem swojej sieci, jak i na wzbogacaniu asortymentu dla naszych drogich affiliates oraz na przygotowywaniu materiałów dla wszystkich, którzy chcieliby lepiej poznać naszą sieć, ale także dołączyć do świata affiliation.


Postanowiliśmy więc, że za pośrednictwem posta z bieżącego tygodnia przybliżymy naszą sieć oraz sposób, w jaki ona funkcjonuje wszystkim odwiedzającym naszą stronę internetową.

 

week4-07.09.2017.jpg


Przedstawiliśmy więc kilka kroków, które należyłoby znać, aby rozpocząć z nami swoją pierwszą kampanię. Z naszego ostatniego bloga można dowiedzieć się W jaki sposób poprosić o ofertę, jakie metody reklamy oferujemy, jak skonfigurować śledzenie, śledzić statystyki i o wiele więcej.


Jeżeli nie jesteś zbyt dobrze zaznajomiony z samym pojęciem affiliates, wyjaśniliśmy to, abyś mógł uzyskać więcej informacji na temat tego, czym w rzeczywistości są affiliates i w jaki sposób możesz dodatkowo zarobić jako affiliate.


Wyróżniliśmy także Top Offers of the week.


To nie koniec… 


Będziesz miał okazję przeczytać informacje dotyczące zalet promowania naszych ofert SMS Premium oraz co one takiego przedstawiają.


Jak widać, w naszym ostatnim wpisie do bloga przygotowaliśmy dla Ciebie wiele interesujących materiałów i będziemy je nadal przygotowywać, tak więc w każdej chwili możesz odwiedzić naszą stronę i zobaczyć, co takiego wyróżniliśmy dla Ciebie.


Oczywiście, wszelkie pytania dodatkowe można do nas kierować bezpośrednio drogą mailową oraz za pośrednictwem Skype'a.


Nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do naszej sieci jeszcze DZISIAJ!
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stacy90    0

Witam wszystkich,

 

jak co tydzień, także w tym tygodniu pracowity zespół Zetaniche postanowił podzielić się z Tobą pewnymi informacjami, które z pewnością przydadzą się w osiąganiu zarobków na współpracy z affiliations.


Przede wszystkim, przyjrzyj się naszej cotygodniowej liście TOP Offers.

 

TOOTW1903.jpg


Ponieważ w tym tygodniu na naszej liście znalazły się też dwa produkty przeznaczone na rynek węgierski, wybraliśmy dla Ciebie kilka przydatnych informacji, jak na przykład: odsetek osób kupujących online na Węgrzech, najbardziej popularne metody płatności w przypadku zakupów online oraz najpopularniejsze wśród Węgrów metody dostaw. Nasze produkty COD w pełni odpowiadają przyzwyczajeniom węgierskich odbiorców, poświęć zatem kilka minut na bardziej szczegółowe sprawdzenie informacji, które przygotowaliśmy dla Ciebie na naszym blogu i rozpocznij promowanie naszych węgierskich produktów.

 

800.jpg[/img]


Ze względu na to, że bieżący tydzień upływa pod znakiem GEO’s, przygotowaliśmy też dla Ciebie post na temat tego, w jaki sposób wybrać geo ZETA. Wymieniliśmy wszystkie kraje, w których Zetaniche sugeruje obecnie oferty promocyjne, mając na uwadze konkurencyjność oraz pewne przyzwyczajenia mieszkańców tych krajów w zakresie robienia zakupów online.


W postach, które pojawią się w niedalekiej przyszłości, zajmiemy się szczegółowiej każdym z tych krajów, nie zapomnij więc zapisać się do naszego newslettera, aby na bieżąco śledzić wszystkie nowości.


Nie promujesz jeszcze naszych ofert? Ponieważ każdego dnia przygotowujemy dla Ciebie nowości i dostosowujemy się do potrzeb rynku, nie zwlekaj już dłużej!

 

DOŁĄCZ DO NAS JESZCZE DZISIAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hicarian    117

Czy te teksty na PiO pisze robot, czy wyzwolona dziunia z marketingu, co sądzi, że jak napiszę "Tobie", to zrobi mocniejszy przekaz?


Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stacy90    0

Witam Hicarian,

 

nie, tych postów nie pisze robot, ja pracuję dla sieci Zetaniche.

 

Jeśli chodzi o terytorium Polski, osiągnęliśmy doskonałe wyniki z affiliates stowarzyszonymi w tym regionie, ponieważ produkty, które oferujemy w celach promocyjnych są poszukiwane wśród polskich odbiorców, postanowiliśmy więc otworzyć temat na tym forum, aby lokalnym affiliates, którzy nie mieli do tej pory okazji usłyszeć o Zetaniche dać możliwość dodatkowego zarobku.

 

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami na temat naszej sieci, rodzajem ofert, płatnościami i wynikami na polskim rynku, napisz do mnie prywatną wiadomość lub skontaktuj się z nami poprzez kontakt na naszej stronie, oczywiście bez żadnych zobowiązań.

 

Jesteśmy tutaj, aby dostarczyć wam wszystkich informacji, które mogą was zainteresować.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stacy90    0
On 9/18/2017 at 8:00 AM, jimmi said:

@Stacy90 Do You use Google Translator? 

 

 

Hello jimmi, :)


no, I am not using Google translator, I am cooperating with translator for Polish language. We are using translations, since we want to make communication with our local partners, as easy as possible.


In regards of our posts and translations on this topic so far, could you please point out what was wrong, so that I can check with our translator, since it’s extremely important for us that all our translations are correct, as we want to provide correct information to the forum audience and all our potential partners?


Also, If you would be interested in providing me with contact details of someone who is dealing with web terms and he would be interested in translating on Polish language, please let me know.


Thank you in advance. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.