Jump to content
Stacy90

Zetaniche - Program Partnerski

Recommended Posts

Witam wszystkich, :cool: 

ponieważ tematyka tego forum związana jest z programami partnerskimi i biznesem online, chciałem zaprezentować tu naszą sieć programów partnerskich, Zetaniche . 

Zetaniche to sieć programów partnerskich działająca w oparciu o wydajność, założona w roku 2015 oraz zatrudniająca profesjonalny zespół ludzi z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. 

Zetaniche kładzie nacisk na wykorzystywanie umiejętności i wiedzy w celu umożliwienia swoim partnerom promocji najbardziej popularnych produktów w takich kategoriach branżowych, jak: zdrowie, uroda, odchudzanie oraz portale randkowe, w krajach o ogromnym potencjale, który, jak do tej pory, nie został należycie wykorzystany. 

Działamy w następujących krajach: Rumunia, Finlandia, Bułgaria, Litwa, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Albania, Chorwacja, Serbia, Słowenia, Słowacja, Łotwa, Czarnogóra, Cypr, Czechy, Estonia, Portugalia, Macedonia, Kazachstan, Maroko, Białoruś, Grecja, Włochy, Polska, Ukraina. Do najbardziej popularnych produktów w Polska należą Go Slimmer, Nil Smoke, Vein Stopper, przy wypłacie 50% CPA na produkty cyfrowe oraz 20-30% na produkty fizyczne. 

Naszym partnerom oferujemy strony docelowe przetłumaczone na język ojczysty kraju, na którego rynek przeznaczony jest produkt i w ten sposób oferujemy możliwość łatwiejszego dotarcia produktu do odpowiedniego odbiorcy. 

Przypuszczam, że interesują Państwa nasze warunki płatności oraz dostępne opcje. Wypłata odbywa się co miesiąc, przy minimalnej wysokości 50€ dla posiadaczy e-portfeli Paxum oraz Payoneer i 100€ dla posiadaczy kont bankowych. Oferujemy także tygodniowe i dwutygodniowe wypłaty dla partnerów, których zarobki przekraczają 1000€ lub 1500€. 

Nasi pracownicy Działu Pomocy oraz menedżerowie oddziałów chętnie pomogą wszystkim naszym partnerom w osiągnięciu pożądanych celów oraz maksymalizacji zysków poprzez promocję naszych produktów. 

Misja Zetaniche to budowanie relacji z naszymi partnerami w oparciu o zaufanie oraz osiąganie zysków, ze szczególnym naciskiem na stały rozwój na rynku, zaś wszystkich zainteresowanych współpracą partnerów zapraszamy do PRZYŁĄCZENIA SIĘ do nas i stania się częścią naszej ! 

W celu uzyskania dodatkowych informacji, proszę o bezpośredni kontakt e-mail: support@zetaniche.com lub Skype: aff_zetaniche .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich! 

 

Zeta-Niches.jpg


Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym affiliate czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z marketingiem affiliate, z całą pewnością często zastanawiasz się, czy wybrałeś lub wybierzesz najbardziej odpowiedni i najbardziej zyskowny niche do promocji.


Zetaniche nieustannie pracuje nad badaniami rynku i precyzyjnym odczytywaniem potrzeb odbiorców, w związku z czym dąży do tego, aby w swoim pakiecie ofert promocyjnych zawsze mieć najbardziej poszukiwane produkty. Zetaniche koncentruje się na promocji produktów w regionach, które nie posiadają zbyt dużej konkurencji, tak więc wybór promocji naszych produktów, tak bardzo poszukiwanych przez odbiorców w regionach nie posiadających zbyt dużej konkurencji, jest w rzeczywistości zwycięską kombinacją dla każdego publishera.


Jak wybrać niszę? 

 

  • Jeżeli jesteś bezpośrednim właścicielem witryny, wybierz niszę o zawartości podobnej do Twojej witryny, gdzie możesz mieć pewność co do pozytywnego oddźwięku wśród odbiorców Twojej witryny. 
  • Jeżeli pracujesz z wieloma źródłami ruchu internetowego lub masz zamiar z nimi pracować, wybierz niszę, która łączy wasze wspólne interesy, gdyż łatwiej zrozumiesz potrzeby odbiorców oraz zwiększysz rentowność kampanii. 
  • Wybór niszy ze względu na jej popularność, biorąc pod uwagę konkurencyjność regionu do promocji.

O tym wszystkim i o wielu innych interesujących kwestiach przeczytaj w ostatnim wpisie do naszego bloga, który przygotował dla Ciebie zespół Zetaniche. Przygotowaliśmy także materiał dotyczący szczegółów i zalet nisz, z którymi pracuje nasza sieć oraz pewne sugestie na temat tego, które nisze i podnisze wybrać, w zależności od zawartości Twojej witryny, jej potrzeb i celów. Nie zapomnieliśmy też o sugestiach na temat tego, które oferty wybierać w której kategorii. Ze względu na powyższe, nie przegap okazji do tego, aby odwiedzić naszego bloga!


NISZE Zeta to: health, weight loss, beauty, dating, adult, make money.


Kraje, na terenie których pracujemy to:  Rumunia, Finlandia, Bułgaria, Litwa, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Albania, Chorwacja, Serbia, Słowenia, Słowacja, Łotwa, Czarnogóra, Cypr, Czechy, Estonia, Portugalia, Macedonia, Kazachstan, Maroko, Białoruś, Grecja, Włochy, Polska, Ukraina.


Nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do naszej sieci jeszcze DZISIAJ! W celu uzyskania dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub Skype'a.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich, 


zespół Zetaniche ciężko pracuje zarówno nad rozwojem swojej sieci, jak i na wzbogacaniu asortymentu dla naszych drogich affiliates oraz na przygotowywaniu materiałów dla wszystkich, którzy chcieliby lepiej poznać naszą sieć, ale także dołączyć do świata affiliation.


Postanowiliśmy więc, że za pośrednictwem posta z bieżącego tygodnia przybliżymy naszą sieć oraz sposób, w jaki ona funkcjonuje wszystkim odwiedzającym naszą stronę internetową.

 

week4-07.09.2017.jpg


Przedstawiliśmy więc kilka kroków, które należyłoby znać, aby rozpocząć z nami swoją pierwszą kampanię. Z naszego ostatniego bloga można dowiedzieć się W jaki sposób poprosić o ofertę, jakie metody reklamy oferujemy, jak skonfigurować śledzenie, śledzić statystyki i o wiele więcej.


Jeżeli nie jesteś zbyt dobrze zaznajomiony z samym pojęciem affiliates, wyjaśniliśmy to, abyś mógł uzyskać więcej informacji na temat tego, czym w rzeczywistości są affiliates i w jaki sposób możesz dodatkowo zarobić jako affiliate.


Wyróżniliśmy także Top Offers of the week.


To nie koniec… 


Będziesz miał okazję przeczytać informacje dotyczące zalet promowania naszych ofert SMS Premium oraz co one takiego przedstawiają.


Jak widać, w naszym ostatnim wpisie do bloga przygotowaliśmy dla Ciebie wiele interesujących materiałów i będziemy je nadal przygotowywać, tak więc w każdej chwili możesz odwiedzić naszą stronę i zobaczyć, co takiego wyróżniliśmy dla Ciebie.


Oczywiście, wszelkie pytania dodatkowe można do nas kierować bezpośrednio drogą mailową oraz za pośrednictwem Skype'a.


Nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do naszej sieci jeszcze DZISIAJ!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich,

 

jak co tydzień, także w tym tygodniu pracowity zespół Zetaniche postanowił podzielić się z Tobą pewnymi informacjami, które z pewnością przydadzą się w osiąganiu zarobków na współpracy z affiliations.


Przede wszystkim, przyjrzyj się naszej cotygodniowej liście TOP Offers.

 

TOOTW1903.jpg


Ponieważ w tym tygodniu na naszej liście znalazły się też dwa produkty przeznaczone na rynek węgierski, wybraliśmy dla Ciebie kilka przydatnych informacji, jak na przykład: odsetek osób kupujących online na Węgrzech, najbardziej popularne metody płatności w przypadku zakupów online oraz najpopularniejsze wśród Węgrów metody dostaw. Nasze produkty COD w pełni odpowiadają przyzwyczajeniom węgierskich odbiorców, poświęć zatem kilka minut na bardziej szczegółowe sprawdzenie informacji, które przygotowaliśmy dla Ciebie na naszym blogu i rozpocznij promowanie naszych węgierskich produktów.

 

800.jpg[/img]


Ze względu na to, że bieżący tydzień upływa pod znakiem GEO’s, przygotowaliśmy też dla Ciebie post na temat tego, w jaki sposób wybrać geo ZETA. Wymieniliśmy wszystkie kraje, w których Zetaniche sugeruje obecnie oferty promocyjne, mając na uwadze konkurencyjność oraz pewne przyzwyczajenia mieszkańców tych krajów w zakresie robienia zakupów online.


W postach, które pojawią się w niedalekiej przyszłości, zajmiemy się szczegółowiej każdym z tych krajów, nie zapomnij więc zapisać się do naszego newslettera, aby na bieżąco śledzić wszystkie nowości.


Nie promujesz jeszcze naszych ofert? Ponieważ każdego dnia przygotowujemy dla Ciebie nowości i dostosowujemy się do potrzeb rynku, nie zwlekaj już dłużej!

 

DOŁĄCZ DO NAS JESZCZE DZISIAJ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy te teksty na PiO pisze robot, czy wyzwolona dziunia z marketingu, co sądzi, że jak napiszę "Tobie", to zrobi mocniejszy przekaz?


Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Hicarian,

 

nie, tych postów nie pisze robot, ja pracuję dla sieci Zetaniche.

 

Jeśli chodzi o terytorium Polski, osiągnęliśmy doskonałe wyniki z affiliates stowarzyszonymi w tym regionie, ponieważ produkty, które oferujemy w celach promocyjnych są poszukiwane wśród polskich odbiorców, postanowiliśmy więc otworzyć temat na tym forum, aby lokalnym affiliates, którzy nie mieli do tej pory okazji usłyszeć o Zetaniche dać możliwość dodatkowego zarobku.

 

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami na temat naszej sieci, rodzajem ofert, płatnościami i wynikami na polskim rynku, napisz do mnie prywatną wiadomość lub skontaktuj się z nami poprzez kontakt na naszej stronie, oczywiście bez żadnych zobowiązań.

 

Jesteśmy tutaj, aby dostarczyć wam wszystkich informacji, które mogą was zainteresować.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/18/2017 at 8:00 AM, jimmi said:

@Stacy90 Do You use Google Translator? 

 

 

Hello jimmi, :)


no, I am not using Google translator, I am cooperating with translator for Polish language. We are using translations, since we want to make communication with our local partners, as easy as possible.


In regards of our posts and translations on this topic so far, could you please point out what was wrong, so that I can check with our translator, since it’s extremely important for us that all our translations are correct, as we want to provide correct information to the forum audience and all our potential partners?


Also, If you would be interested in providing me with contact details of someone who is dealing with web terms and he would be interested in translating on Polish language, please let me know.


Thank you in advance. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o afiliację, z pewnością jedną z podstawowych kwestii, z jakimi zmaga się każdy afiliant jest odpowiedź na pytanie, od jakiej niszy zacząć, która nisza jest najbardziej dochodowa, a następnie jak wybrać odpowiedni produkt w morzu produktów z tej samej niszy. 


Jeśli chodzi o produkty dla mężczyzn, wybraliśmy nasz produkt - TurboMax. Mając na uwadze fakt, że coraz więcej mężczyzn stawia dziś czoła niepewności i poszukiwaniu nowych i ulepszonych metod, które mają im pomóc w przywróceniu utraconej pewności siebie, nie jest zaskoczeniem to, że produkty przeznaczone dla mężczyzn stały się szczególnie popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Zetaniche nie jest w tej kwestii wyjątkiem, dlatego wszystkim naszym partnerom oferujemy możliwość promowania oferty TurboMax, która codziennie osiąga godne pozazdroszczenia wyniki, co czyni ją jedną z naszych najpopularniejszych ofert i zdecydowanie jest świetnym wyborem dla każdego afilianta. TurboMax jest dostępny w następujących krajach: Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Grecja, Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Macedonia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowenia, Słowacja. Prowizje za TurboMax we wspomnianych krajach wynoszą od 4 € do 10 €. Warto wspomnieć, że TurboMax należy do ofert COD (cash on delivery) i jest dostępny na obu platformach: komputerowej i mobilnej. Jest to produkt, który osiąga świetne wyniki we wszystkich rodzajach ruchu. 

 

banner-Turbomax.jpg


Gdy w grę wchodzą afilianci, naszym głównym celem jest pomóc im skupić się na produktach posiadających ogromny potencjał w osiąganiu zysków, tak więc oprócz TurboMax, na uwagę zasługują też dwa nowe produkty, które znalazły się ostatnio na naszej liście Top offers. 


Jeden z tych produktów należy do kategorii health, a mowa o CleoLux, kremie przeciw grzybicy, przeznaczonym do pielęgnacji stóp. Pomimo faktu, że CleoLux trafił do naszej oferty całkiem niedawno, szybko zyskał ogromne zainteresowanie wśród odbiorców osiągając świetne wyniki. CleoLux oferujemy w promocji na rynkach Włoch, Czech, Węgier, Chorwacji, Słowacji i Słowenii, gdzie afilianci mogą zarabiać od 7,50 € do 10 € za konwersję. 

 

tootw-811.jpg


Poza kremem CleoLux, kolejny nowy produkt osiągnął wspaniałe wyniki w bardzo krótkim czasie, a mianowicie - Tesla Saver ECO. Zaawansowany sposób na oszczędność energii elektrycznej z pewnością jest czymś, do czego dąży każde gospodarstwo domowe i zakład pracy, w którym występuje ogromne zużycie energii elektrycznej. Dlatego nie jest zaskoczeniem, że nasz produkt, Tesla Saver ECO, bardzo szybko przeniknął na rynek osiągając widoczne rezultaty. Zdecydowanie polecamy go naszym afiliantom, gdyż podobnie jak CleoLux, jest on zaawansowanym rozwiązaniem dla problemów, z którymi na co dzień spotykają się odbiorcy. Tesla Saver ECO jest dostępny do promocji w następujących krajach: Węgry, Czechy, Chorwacja, Słowacja i Polska, gdzie prowizja wynosi od 7,50 € do 10,00 €. 


Aby nie przeciążać tego forum ogromną ilością informacji, proponujemy odwiedzenie naszego bloga i bliższe przyjrzenie się produktom oferowanym przez Zetaniche. 


Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszej sieci i zarabiania na promowaniu produktów z naszej oferty.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drodzy forumowicze, 

 

wierzę, że wielu z was w tym jesiennym okresie myśli o ciepłych krajach. 

 

Ponieważ Zetaniche trzyma się „gorących“ rynków, postanowiliśmy przedstawić wam nasz nowy gorący region - Nigerię! 

 

O ile jesteście zainteresowani tym rynkiem, Zetaniche udostępnił niedawno program WhatsChat, który zaczął przynosić niebezpiecznie wysokie zyski w Nigerii, a już wkrótce dla tego regionu będą dostępne także inne popularne produkty z naszej bogatej oferty. Biorąc pod uwagę fakt, że w zeszłym roku Nigeria miała 91,6 milionów użytkowników internetu, wierzę, że będziecie chcieli wykorzystać potencjał tego rynku bez większego wahania. Więcej informacji na temat danych statystycznych dotyczących tego rynku można znaleźć w przeprowadzonych przez nas badaniach

 

Przypuszczam, że przyzwyczailiście się już do tego, że często piszemy o wszystkich krajach objętych naszymi popularnymi programami, tak więc z Afryki wracamy teraz do Europy, aby dostarczyć wam nieco więcej informacji na temat bałkańskiej piękności - Chorwacji. 

 

Kontynuując w tym samym dobrym i interesującym rytmie, po pierwsze, chcielibyśmy przedstawić wam kilka ciekawych faktów na temat Chorwacji. Uważamy, że istnieje tysiąc powodów, dla których można się w niej zakochać. Chorwacja ma wszystko - począwszy od bogatej historii Bałkanów, poprzez nasłonecznione wybrzeża, przepiękną architekturę, liczne wyspy, aż do przepysznej kuchni i jednych z najlepszych win na planecie! Czy wiedzieliście o tym, że jeden z najpopularniejszych seriali HBO, "Gra o tron", był kręcony w Dubrowniku, na chorwackim wybrzeżu? 

 

Wróćmy jednak do kilku faktów, które mogą was zainteresować w kwestii promocji produktów. Jeśli chodzi o korzystanie z internetu w Chorwacji, ankiety przeprowadzone przez nas w 2016 r. wykazały, że z ogólnej liczby 4.225.001 mieszkańców aż 74,2% korzysta z internetu, czyli ni mniej ni więcej - 3.133.485 Chorwatów. 

 

banner-croatia.jpg

 

Jeśli zaś chodzi o zakupy w sieci to 1,7 milionów Chorwatów kupuje przez internet, przy czym przeciętny online paragon wynosi 185 euro. Tak jak w większości krajów, i w tym regionie jednym z najpopularniejszych rozliczeń jest COD, tak więc nie popełnicie błędu, jeżeli do promocji wybierzecie jeden z naszych popularnych programów COD. 

 

Więcej informacji na temat Chorwacji (traffic, Browser, OS, Social media share) można znaleźć w badaniach, które przeprowadziliśmy dla tego regionu

 

Jak zawsze, zapraszamy do komentowania i opisywania waszych doświadczeń związanych z tymi krajami. 

 

Nie wahajcie się do nas dołączyć i zostać jednymi z wiodących promotorów programów, które oferujemy w tych krajach! 

 

Wasz zespół Zetaniche!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy