Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

Biorę udział w rekrutacji na staż 

Stanowisko specjalista do spraw marketingu

Dostałam kilka zadań do zrobienia, ale z ostatnim zupełnie sobie nie radzę nie wiem od czego zacząć.

 

Potrzebuje porad/pomocy w zoptymalizowaniu tekstu na stronie internetowej kancelarii rozwodowej

Czy ktoś z Was się na tym zna? 

 

Liczę na pomoc - pełna nadziei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Hazel napisał:

Dostałam kilka zadań do zrobienia, ale z ostatnim zupełnie sobie nie radzę nie wiem od czego zacząć.

 

Potrzebuje porad/pomocy w zoptymalizowaniu tekstu na stronie internetowej kancelarii rozwodowej

No trzeba zoptymalizować tekst aby zawierał (logicznie) jak najwięcej fraz dotyczących rozwodów (najlepiej takich fraz które często są wyszukiwane w google, ale jak wcześniej napisałem aby to wyglądało naturalnie = czytaj: nie zlepek słów, a tekst który przynosi jakieś wartościowe info dla osób szykujących się na rozwód).

Ot cała filozofia.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hazel doprecyzuj, czy tekst ma być zoptymalizowany do poprawnego pozycjonowania, czy np zoptymalizowany tak by jak najlepiej konwertował (a może jedno i drugie ;) ? )

domniemam, że chodzi o to drugie (bo kandydujesz na specjalistę ds marketingu a nie ds pozycjonowania), więc zastanów się jak opisać ofertę, by ta "sprzedawała" usługi kancelarii, podpowiem: skup się na tym jakie korzyści może osiągnąć potencjalny klient (skuteczność - uzyska to co chce osiągnąć w ramach rozwodu, szybko i sprawnie - rozprawa bez komplikacji itp),

 

antydeska.pl - drewniana elewacja bez impregnacji i konserwacji, :o  a jeśli szukasz modnych i stylowych butów to polecam sklep: brooman.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fitko  określiłam słowa kluczowe za pomocą KeywordTool i Ubersuggest. Teraz mam je umieścić w tekście, dotyczącym czegoś na czym kompletnie się nie znam. Nie wiem czy we wszystkie teksty w witrynie (których jest od groma)  wplatać słowa kluczowe, czy też w teksty znajdujące się tylko na głównej stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - dopasuj frazy do podstron. Podstrona "A" powinna być optymalizowana na frazę "A" - należy unikać sytuacji, gdy kilka podstron optymalizujesz na te same frazy.

Jak sobie rozdzielisz frazy po serwisie, to z pewnością ilość fraz przypadających na 1 podstronę spada. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zmodyfikować treść serwisu. Pamiętaj o nagłówkach i tagu <title>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Hazel napisał:

Nie wiem czy we wszystkie teksty w witrynie (których jest od groma)  wplatać słowa kluczowe, czy też w teksty znajdujące się tylko na głównej stronie. 

 

to zostało już wyjaśnione przez MKucinski,

jeśli musisz zrobić optymalizację strony do jej pozycjonowania na te frazy, to poszukaj info na forum,

o tym jest sporo, poczytaj o: wyróżnianiu fraz w tekście, nagłówkach "H", meta tagach "title" i "description",

z upychaniem fraz nie ma co przesadzać (trzeba wpleść je tak, żeby dało się to czytać, jednocześnie nasycając tekst tymi frazami),

antydeska.pl - drewniana elewacja bez impregnacji i konserwacji, :o  a jeśli szukasz modnych i stylowych butów to polecam sklep: brooman.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności