Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
blake

Propozycja zmiany regulaminu działu ogłoszeń

6 postów w tym temacie

Nie wiem czy nikt jeszcze na to nie wpadł, czy może zależy komuś na trzaskaniu sita z DC, ale ciężko się przegląda tematy jak wpadnie jeden z drugim i na dzień dobry zaspamuje workiem swoich cudownych ofert połowę tablicy ostatniej aktywności. Dzisiaj niejaki Spinoza pojechał na całego.

Nie można by ogarnąć tego działu w ten sposób, że każdy akwizytor dostaje swój temat i w nim może rozpisywać się na temat swoich cudownych umiejętności robienia topów do woli?

2 osoby lubią to

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Spojrzałem na awatar i w oczach ujrzałem potylicę...

Założenia moje które zaproponowałem już lata temu to jedno darmowe ogłoszenie raz na 7 dni bez względu od treści. Reszta płatnie na jakąś fundację SMSem. Delikwent Spinoza miał już liczne ostrzeżenia za nieregulaminowe ogłoszenia, tym razem 12 dni urlopu i dzisiejsze ogłoszenia wszystkie w koszu.

44 minuty temu, MaxPan napisał:

Delikwent Spinoza miał już liczne ostrzeżenia za nieregulaminowe ogłoszenia, tym razem 12 dni urlopu i dzisiejsze ogłoszenia wszystkie w koszu.

Ale to co w koszu też można przeglądać ;)

A tak z innej beczki, czy firmy/konta/osoby opisane w wątku "Nierzetelny..." też mogą składać oferty? Swoją drogą ten dział stał się bardzo nie czytelny, szukasz firmy, adresu www i otwiera się cały jeden temat a powinien 1 post w wątku.

Kosz można przeglądać ale nie indeksuje się. Ogłoszenia idą do kosza bo są tacy którzy próbują wmawiać, że nie złamały regulaminu, w ogłoszenie wszytko było i tak dalej. Dodatkowo pod usuniętym ogłoszeniem jest automatyczna odpowiedź czemu ogłoszenie w koszu można poczytać a nie pisać PW. 

Z innej beczki bo widzisz ciągniesz temat swojego zgłoszenia

1. Jeśli w ogłoszeniu nie ma wzmianki o FV to podanie danych firmy nie jest obowiązkowe.

2. Ogłoszenie może pisać każdy użytkownik który nie ma nałożonych ograniczeń na konto.

3.Jeden dział calkowicie wystarczy jest tak od lat i tak zostanie, to forum SEO a nie forum z opiniami. I tak na tym forum robi się więcej jak na innych aby uchronić użytkowników od nierzetelnych partnerów.

4. 

a powinien 1 post w wąt

Powinien, ale w tej wersji CMS jest tak jak jest.

Godzinę temu, MaxPan napisał:

Z innej beczki bo widzisz ciągniesz temat swojego zgłoszenia

Nie dodałem żadnego ogłoszenia. Zaś zgłosiłem ostatnio ogłoszenie swojego favoryta ;-)

Nie dodałem żadnego ogłoszenia.

Z innej beczki bo widzisz ciągniesz temat swojego zgłoszenia

Ale czytasz co cytujesz?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.