Jump to content
Sign in to follow this  
HeAdSOn

Najlepszy Cms dla stony z memami

Recommended Posts

Witam

Jaki cms będzie najlepszy do zrobienia strony z cytatami , memami - głownie mają być to obrazki z cytatami.

Czy polecicie jakiś. Czy są jakiegoś gotowe pluginy, moduły pomocne przy tworzeniu np edytora do wstawiania takich treści lub tworzenia rankignu uzytkowników i obrazków pod kątem Lubię to ? I zaznaczę że nie interesuje mnie skrypt tentego

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By M@rcus_F3X
      Cześć,
      Czy warto zrobić myk, aby powtarzające się na wielu podstronach obrazki np. w headerze strony miały inne opisy alt w zależności od podstrony na jakiej się znajdują? Czy może to mieć negatywny efekt?
    • By nomad999
      Poszukuję kogoś do przerzucenia strony, którą pisałem w html do jakiegoś systemu CMS, najchętniej Wordpress. 

Chciałbym , żeby pracownik nie znający kodu ogarniał witrynę.

Strona to :
      http://iso-sklep.pl

• By dkwd
      Sprzedam 25 zdjęć w usłudze Adobe Stock. 10zł / zdjęcie.
      Automatycznie odnowiła mi się usługa na 1 miesiąc, a obrazki nie są mi już potrzebne.
      Mogę także sprzedać komplet 25 zdjęć za 220zł.

Subskrypcja kończy mi się 3 czerwca, także do 2 czerwca jest możliwość wykorzystania pakietu.

Proszę o info priv lub mail kontakt (@) deniskozub.pl
    • By euphoria_art
      Strona do oceny -
      http://www.obrazygaleria.pl/ Bardzo proszę o ocenę mojej strony. Stronę robiłem sam na Quick.cms'ie,  przeszła ona całkowitą przemianę pod względem graficznym jak i trochę pod SEO.
      Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestię, wskazówki, jak i krytykę Wielkie dzięki z góry.

• By AdamH
      Cześć,

Na początku muszę zaznaczyć, że dopiero zaczynam i problem przerósł moje umiejętności - dlatego zwracam się do wyjadaczy
      W ramach małego startupu próbujemy się rozwinąć, ale napotkaliśmy na spore problemy techniczne - Google nie indeksuje naszego bloga. Jest on zbudowany na WordPressie,  natomiast strona jest statyczna. Wysyłanie próśb o zindeksowanie w GSC nic nie daje, wiszą od lipca. Możecie coś doradzić? Mocno ciąży to na naszej rozpoznawalności.

Link do bloga: 
      http://rezerwujsport.pl/cms  
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy