Jump to content

dominikos129

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie będę miał problemów z pisaniem strony etc., nie pracuje sam. Mamy już duże doświadczenie ale szukamy czegoś nowego do stron dodatkowych. Czegoś prostego dla ludzi którzy będą pisać artykuły (chodzi o zaplecze). Stronkę będziemy pisać sami, nie będziemy raczej używać gotowych szablonów. Najważniejsze jest bezpieczeństwo i zaplecze od wpisywania tekstów.
 2. Witam, szukam CMS do tworzenia stron one page site oraz do blogów (np. https://www.apple.com/pl/iphone-11). Używałem kiedyś WordPress ale stał się trochę takim PrestaShop V2. Zastanawiam się nad TextPattern co o nim sądzicie? Jak wygląda to wszystko od strony SEO oraz zabezpieczeń? Poszukuje czegoś z najmniejszą ilością modułów etc.. Coś maksymalnie prostego w użyciu ;).
 3. Hej, Zacząłem ostatnio zastanawiać się nad linkami. Jak sądzicie jaką maksymalną ilość linków wewnętrznych można wrzucić na stronę? Na mojej stronce jest od 106 linków do 400 (strona główna). Jest to sklep internetowy z izolacjami, nie jestem pewien czy mogę podać link. Mam 4 strony pod sobą i szczerze mówiąc ta wychodzi najgorzej. Dopiero się uczę i staram się ogarnąć to wszystko z czasem ;).
 4. Cześć, ostatnio rozpocząłem współprace z jedną z firm z Wielkopolski. Twierdzą oni iż: - H1 maksymalna ilość na stronie to 1 - z tym się zgadzam - H2 maksymalna ilość na stronie to 2 - z tym już tak nie do końca Sprawdzając wyniki top 3 stron nie zauważyłem że mają oni jakieś ograniczenia co do maksymalnej ilości H2. - H3... Reszta dowolna ilość. Jakie jest wasze zdanie na temat tych H2, czy warto zastosować ich metody?
 5. Cześć, mam sklep internetowy Wszystko jest fajnie oprócz 2 błędów, jednym z nich jest: " Należy określić usługę „offers”, „review” lub „aggregateRating” " Macie jakiś pomysł na naprawę tego mankamentu? Czy to ma wpływ na pozycje w Google?
 6. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

   

  Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

   

  Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

  czyli:

  • Brak możliwości edycji stopki.
  • Brak możliwości edycji własnego profilu.
  • Brak możliwości edycji własnych postów.
  • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

   

  Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

   

  Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

  Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
  https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

   

  Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

   

  Pozdrawiam

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy