Skocz do zawartości

LinkMe.pl


LinkMe.pl

Rekomendowane odpowiedzi

linki losowe sa w obrebie domeny na ktorej masz gwarangowany link a nie gdziekolwiek wiec nie wiem co tam sobie wyobrazales i na jakiej zasadzie

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

Witajcie.

Mam pytanie odnośnie tej punktacji:

https://www.linkme.net.pl/punktacja.php

Czy jeśli mam stronę, która ma PR0, 15 zindeksowanych podstron i 15 zamieszczonych linków od linkme to powinienem za nią dostać 350pkt (za PR) + 600pkt (za ilość linków) czy może jakąś średnią z tego albo coś?

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Debilizm "nowoczesnego systemu" sięgnął granic.

Bardzo ładna lista najpopularniejszych fraz.. dowiadujemy się, że aby strona trafiła do ELITE powinna być tej samej tematyki co frazy z listy ale.. bardzo ważne ALE:

lista cały czas ulega zmianie, przykład:

rano na liście na samej górze widniała fraza "teksty" - teraz jej nie ma wogóle na liście.

Frazy "okna" i "rolety" nie było rano wogóle ale teraz już są..

kilka godzin temu w ELITE znalazły by się strony o turystyce, wycieczkach, noclegach.. ale teraz już by trafiły do SLIM.

Czyli co tworzymy strony, a za kilka godzin dowiadujemy się, że trafią i tak do SLIM?

DNO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie:

Co mam zrobić, gdy chcę, aby 9 linków było porozrzucanych na stronie (3x3), a reszta (2x3) były umieszczone w tekście. Nie chcę tego robić tylko rozbijaniem linków. 4 punkt readme.txt nie wiele mi mówi. Proszę o pomoc.

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilizm "nowoczesnego systemu" sięgnął granic.

Bardzo ładna lista najpopularniejszych fraz.. dowiadujemy się, że aby strona trafiła do ELITE powinna być tej samej tematyki co frazy z listy ale.. bardzo ważne ALE:

lista cały czas ulega zmianie, przykład:

rano na liście na samej górze widniała fraza "teksty" - teraz jej nie ma wogóle na liście.

Frazy "okna" i "rolety" nie było rano wogóle ale teraz już są..

kilka godzin temu w ELITE znalazły by się strony o turystyce, wycieczkach, noclegach.. ale teraz już by trafiły do SLIM.

Czyli co tworzymy strony, a za kilka godzin dowiadujemy się, że trafią i tak do SLIM?

DNO.

Witaj

Co do aktualizacji najpopularniejszych fraz - od publikacji listy będziemy dawać ok 2 tygodnie na napisanie zaplecza co jest w zupełności wystarczające ponieważ tematyki można pobierać praktycznie w trakcie pisania wiec o to się nie martwcie.

Więcej informacji o działaniu tego systemu udzielamy na naszym forum.

Zapraszam.

Mard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale wczoraj się zmieniła lista.. gdzie konsekwentność ustalonych zasad?

I co z tego ze wczoraj sie zmeiniła lista ? To lista aktualizowana wiec i dzis sie zmeini i za tydzien też się zmieni. Wszystkie wyniki są archiwizowane i będą dostępne do wglądu, dzięki czemu będziemy mieli czarno na białym.

Nie szukasz czasem dziury w całym ? Bo tak mi to wygląda. najbardziej Ci zalezy na tym a ostatnią strone na Twoim koncie widze dodaną pod koniec 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz ze zrozumieniem. Pisalismy ze lista jest aktualizowana CODZIENNIE a nie co 2 tygodnie ! NIE PRZEKRĘCAJ ! Dwa tygodnie od pojawienia się aktualizacji macie czas na przygotowanie zaplecza dla danych keywordów i wtedy gwarantujemy ze linki będą wylosowane na stronach - bo widzimy jakie jest zapotrzebowanie na dane anchory i możemy to oszacować . Więc jeszcze raz prosze czytaj uważnie a jesli czegos nie zrozumeisz to pytaj zanim zaczniesz rzucać mięsem ! Ze debilizm i dno . No chyba ze taki był zamiar aby niezaleznie od tego co wprowadzimy z gory poweidzieć ze to dno.

Nie chce dalej polemizowac, masz konstruktywne uwagi - chetnie wyslucham. Ale przeczytaj sobie informacje na forum linkme abys wiedzial o czym piszesz i dopiero mozemy dyskutować.

Nie zrozumiales sensu wprowadzenia zaplecz tematycznych. Gdybyś doczytał to bys wiedzial ze nie chodzi o mocne przywiązanie do podawanych słów kluczowych lecz do samej tematyki. Zatem nie będzie problemów z dodaniem 'dobrych, wartosciowych zaplecz' nawet jesli nie będą posiadac wylistowanych przez nas słów kluczowych. Tyle ze wtedy poprostu jest mniejsze prawdopodobienstwo wylosowania na Twojej stronie linków w tresci a co za tym idzie przydzielenie dodatkowych punktów. I O TO CHODZI !! Wiec widzisz ze Twoje uwagi nei mają zupełnie sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie, linki się wyświetlały, dwa co prawda zamiast pięciu jak dałem w opcjach a teraz wcale się nie wyświetlają? Dlaczego? Dopiero się podpiąłem do systemu no i moje linki są zatwierdzone ale sie nie dodają bo pewnie nie mam punktów, więc jak klinki na mojej stronie się nie wyświetlają to jak mam zdobyć punkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności