mkane

[DAM][PRACA POZNAŃ] Pozycjoner / Specjalista ds. SEO

Polecane posty

Szukamy osób umiejących pozycjonować strony internetowe - Pozycjonerów lub Specjalistów ds. SEO - jak wolisz :).

Praca w biurze w Poznaniu.

Fajnie jakbyś:

• miał lub miała doświadczenie w podnoszeniu pozycji stron poprzez zaawansowaną optymalizację i linkowanie,
  • a SEO Cię interesowało,
  • umiał lub umiała wszystkie te HTMLe, CSSy i PHPy,
  • i przy okazji GSC i GA oraz wszelakie softy polskie i zagraniczne,
  • by nie nie trzeba było Cię prowadzić za rękę i mówić dokładnie co trzeba robić.

Za to u nas dostaniesz:

• rozwój przez wielkie"R" - dowiesz się u nas rzeczy niepojętych,
  • możliwość kreowania atmosfery biurze,
  • wypłatę na jaką zasługujesz,
  • długopis,
  • programy jakie potrzebujesz.

PS - Lubimy owoce, pizzę i Marvela, a także inne rzeczy, ale o tym na spotkaniu.

Jeśli Cię zainteresowaliśmy, to prześlij parę słów o sobie na mail rekrutacja@antygen.pl

Może być CV lub inaczej, byśmy tylko się doczytali i dowiedzieli coś o Tobie.

No i dopisz ten nudny tekst o tym, że możemy patrzeć na Twoją aplikację.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Nasz adres:

Antygen.pl
ul. Niecała 14 lok 6
Poznań

Edytowano przez mkane
poprawa wyglądu
  • Like 1

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Nazwa_użytkownika*
      POSZUKIWANY: Specjalista SEO (junior lub regular)
      GDZIE: Warszawa, stacjonarnie
      ZA ILE: 2500 - 4000 zł / msc zależnie od umiejętności (UoP lub B2B)
      CV NA ADRES: aneta@privatemarketing.pl 

Specjalista SEO
      Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Private Marketing to firma działająca na rynku e-marketingu od 2014 roku. 
      Jesteśmy ekspertami z zakresu strategii i reklamy internetowej. Zajmujemy się dbaniem o obecność i odpowiedni wizerunek naszych Klientów w internecie. 
      Aktualnie szukamy do naszej firmy Specjalisty ds. SEO.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
      obsługa SEO wybranych witryn przygotowanie i realizacja działań SEO i Content Marketing  analiza trendów, poszukiwanie pomysłów i niestandardowych rozwiązań oraz typów treści planowanie tematów publikacji oraz analiza słów kluczowych  
      Oferujemy: 
      stabilne zatrudnienie  szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne uczestnictwo w międzynarodowych projektach szybki rozwój zawodowy możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym i nabyciu wszystkich umiejętności  
      Dodatkowo: 
      przytulną, wręcz rodzinną atmosferę  slastyczne godziny pracy sobrą kawę z rana i świeże owoce
      Dlatego, jeśli:
      posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku masz doświadczenie w optymalizacji stron internetowych znasz narzędzia on-line i aplikacje wspierające codzienną pracę pozycjonera nie pogubisz się w HTML i CMS jesteś osobą odpowiedzialną i samodzielną nie brakuje ci zapału do pracy  
      Koniecznie daj się poznać!
      Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres aneta@privatemarketing.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do składanych dokumentów aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

• Przez dawid.noculak
      POSZUKIWANY: Specjalista SEO/SEM (junior lub regular)
      FIRMA: DWG Design
      GDZIE: Wrocław, stacjonarnie
      ZA ILE: 2000 - 5000 zł / msc zależnie od umiejętności (UoP lub B2B)
      CV NA ADRES: praca@dwgdesign.pl

Do Twoich obowiązków będzie należało:
      Udział w tworzeniu planów działania z zakresu SEO/SEM Współpraca z zespołem w zakresie optymalizacji i wdrażaniu potrzebnych rozwiązań pod kątem SEO/SEM stron i sklepów Wykonywanie analiz i audytów SEO, Tworzenie, prowadzenie i optymalizacja kampanii Adwords Tworzenie i prowadzenie kampanii w Social Media, Link Building oraz budowanie zaplecza, Udział w pracach dot. Content marketingu Podstawowy copywriting pod SEO  
      Zapraszamy Ciebie do naszego zespołu jeżeli:
      znasz i rozumiesz potencjalny zakres działań I kluczowe pojęcia SEO/SEM Google Adwords nie jest Ci obcy i potrafisz skonfigurować prostą kampanię potrafisz napisać tekst pod SEO a zasady jego tworzenia nie są Ci obce masz doświadczenie z którymś z popularnych narzędzi wykorzystywanych do analiz SEO (np. Moz, Ahrefs, Clusteric, Senuto, Majestic czy inne) znasz narzędzia Google Search Console, Google Analytics,Google My Business śledzisz aktualne trendy i jesteś mocno zaangażowany tematyką SEO/SEM jesteś samodzielny/a, komunikatywny/a, dobrze czujesz się w pracy zespołowej, chcesz się rozwijać i jesteś w 101% zdeterminowany/a do tego aby być bardzo dobrym w tym co robisz.  
      W zamian mamy dla Ciebie:
      pełną wyzwań pracę z ciekawymi klientami bezpośredni wpływ na projektowaną strategię e-marketingu pracę w doświadczonym i empatycznym zespole, nowe i ekskluzywne biuro w centrum Wrocławia dużą samodzielność i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,  możliwość szybkiego rozwoju w ramach dynamicznie rosnącej firmy atmosferę, która powoduje że z firmy jeszcze nikt nie odszedł wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
    • Przez Dagobert
      Cześć!
      PiO czytam już od dłuższego czasu, ale ostatnia próba rejestracji nie powiodła się i jakoś tak zwlekałem z kolejną. Tak czy owak, pracuję na stanowisku specjalisty SEO ponad rok, rozumów nie zjadłem i wiem, że jeszcze wiele przede mną Witam weteranów i nieweteranów, wierzę, że wiele się tutaj nauczę  Pozdrawiam!
    • Przez seo-synonimy
      Szukam pracy zdalnej w charakterze copywritera/specjalisty SEO. Chętnie podpiszę umowę z pozycjonerem lub firmą interaktywną, która będzie cyklicznie generować zlecenia dotyczące ogólnych zagadnień pozycjonowania stron i copywritingu z naciskiem na segment SEO.
      Ze swojej strony oferuję tworzenie wpisów z synonimami oraz bez, pisanie unikalnych precli, artykułów wysokiej jakości, poradników, wpisów na blogi, fora dyskusyjne lub tworzenie wpisów do katalogów. Zajmuję się również audytami SEO, optymalizacją stron i budową zaplecza.
      Posiadam doświadczenie, jestem terminowy i dbam o to, aby spełnić nawet najwyższe oczekiwania względem mojej pracy.
      Zapraszam do kontaktu na damian@seo-synonimy.pl
      Chętnie prześlę CV oraz przedstawię swoją ofertę i umiejętności dotyczące copywritingu oraz prac dotyczących pozycjonowania.
      Pozdrawiam
    • Przez vulcanor
      Witam

Szukam pracy jako samodzielny manager-specjalista SEO/SEM executive, Manager Adwords, CEO itp, dyrektor marketingu itp., manager ds. marektingu, itp. pokieruję działem promocji-marketingu firmy w internecie na etacie.
      Doświadczenie jako freelancer ponad 9 letnie w pozycjonowaniu i optymalizacji stron własnych i klientów od 2008 roku na rynek polski, europejski: DE,DK,FR,IT,SE,ES,NL,HU,LT, itd cała Europa. Zajmowałem się w swojej działalności pełnym tworzeniem wizerunku firmy w sieci i marketingu oraz strategii marketingowej firmy. Od ponad 7 lat działam na rynku afiliacyjnym. Szukam nowych wyzwań i możliwości rozwoju. Aktualnie freelancer.
      Wykształcenie wyższe zawodowe zarządzanie i marketing o specjalności informatyka ekonomiczna ukończone w 2005 roku.

Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Umiejętności:
      Tworzenie i nadzór nad indywidualnie dobraną strategią pozycjonowania.
      Zarządzanie systemem linkowania.
      Budowanie zaplecza oraz nadzór nad nim i tworzenie schematu linkowania.
      Tworzenie i zarządzanie kampaniami Adwords - dobieranie słów kluczowych i zarządzanie budżetem.
      Opracowanie strategii marketingowych i wizerunku firmy w sieci.
      Znajomość php i html w stopniu potrzebnym do SEO.
      Bardzo dobra znajomość konfiguracji i optymalizacji CMS.
      Bardzo dobra znajomość programów SEO oraz
      kilku dodawarek do katalogów i innych narzędzi wspomagających pozycjonowanie.
      Optymalizacja strony pod kątem słów kluczowych i wyszukiwarek- dobieranie opisów stron, metatagów, tytułu, treści itp.
      Webusability

Szukam pracy najchętniej zdalnej na pełny etat lub pół etatu na umowę o pracę na terenie Katowic i okolic Ślaska.
      Jeżeli praca zdalna lub częściowo zdalna w domu wtedy pracodawca może być z całego kraju i zagranicy.Chętnie bezpośrednio od firm szukających alternatyw dla agencji seo i chcących mieć swojego stałego managera, supervisora, specjalistę seo/sem, adwords na etacie.

Kontakt:
      email: vulcanor@wp.pl
      Proszę o kontakt tylko mejlowy na początek z wynagrodzeniem oraz szczegółami.