Skocz do zawartości

podstrona zaciąga tytuł ze strony głównej


asseq

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, z którym jeszcze się nie spotkałem. Mianowicie, utworzyłem nową stronę na moim blogu, tytuł i opis ustawiony w yoascie, ale Google woli brać ze strony głównej, gdzie w ogóle nie pasuje do treści z nowej strony :) Można jakoś ręcznie na takiej podstronie to zmienić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dla kazdej podstrony ustawiasz indywidualnie w Yoast

- sprawdz w kodzie czy wszystko jest ok, bo moze w szablonie mas 2x Desc. zaciągany (raz z szablonu , dwa z Yoast) jak tak miałem ostatnio

- dodaj moze treść na podstronie to moze google sie odwidzi

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie masz tego tytułu w kodzie źródłowym tej podstrony poprzez wyszukwanie <title> - czasami może być np. 2x - na głównje na sztywno a poniżej 2 z Yoast - wtedy ten drugi Ci zignoruje.

Ew. Spróbuj wejść w Search Console i pobrać tą podstronę w zakładce "Pobierz jako Google bot"

baner-seostationv2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności