malla761

złe linki wewnętrzne - pytanie

Polecane posty

malla761    0

Witam,

w Google Search Console/ linki wewnetrzne, mamy dużą liczbę błędnych  linków wewnętrznych - jak sądzę pozostałość po włamaniu na stronę. Ponieważ witryna została wyczyszczona ( wymiana na nową wersję z aktualnym cmsem oraz importem artykułów, menu ... )  wszystkie linki generują błąd 404, niemniej zastanawia mnie dlaczego google wciąż je indeksuje? Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

WebCentre    2

Bo jakieś linki pewnie do nich prowadzą. Wejdź w błędy indeksowania, kliknij w jakąkolwiek stronę z błędami i sprawdź zakładkę "Link z domeny"

malla761    0

Dziękuje za odpowiedź.

Część błędów oznaczyłam już jako poprawione, więc muszę poczekać na kolejne.  Linki do stron,  które mogę teraz sprawdzić również wskazują błąd 404. Hm...

WebCentre    2

Jeżeli masz dostęp do Ahrefsa, to wystarczy że wyeksportujesz sobie listę backlinków, wrzucisz później do Screaming Froga i Ci pokaże wszystkie 404.

Edytowano przez WebCentre

jimmi    1085

błąd 404 - to informacja dla botów, teraz nie ma ale sprawdź później może będzie.

410 - mówi nie mam i nie będzie.

jeśli chodzi o błędne wewnętrzne linkowanie to są pluginy do wordpress albo możesz skorzystać z takiego narzędzia 

http://www.deadlinkchecker.com/

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

malla761    0
Dnia 12.02.2017 o 13:24, WebCentre napisał:

Bo jakieś linki pewnie do nich prowadzą. Wejdź w błędy indeksowania, kliknij w jakąkolwiek stronę z błędami i sprawdź zakładkę "Link z domeny"

Witam,

rzeczywiście tak jest. Prowadzi do nich link z "kontakt", hm.. ale nie widzę odnośnika. 

Edytowano przez malla761

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.