Jump to content

[Wykonam] Teksty po angielsku. Od zaplecz po specjalistyczne!

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów!

Z chęcią podejmę się napisania tekstów w języku angielskim. Preferuję teksty jakościowe (tematyczne, specjalistyczne), ale również podejmę się napisania tekstów zapleczowych czy opisów produktu/recenzji.

Jeżeli chodzi o tematykę, najlepiej czuję się:

- inżynieria,

- przemysł,

- zdrowie,

- odżywianie,

- sporty.

Z chęcią podejmę się również napisania tekstów związanych ze Start-upami, giełdą Forex czy informatyką.

Zaznaczam, iż pisanie tekstów jest moim zajęciem dodatkowym, dlatego jestem w stanie przyjąć ograniczoną ilość zleceń ze względu na ograniczoną ilość czasu.

Kontakt: krzysiulfc@gmail.com

Pozdrawiam!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Banic
      Cześć,
      Do współpracy poszukuję link buildera, który wspierałby mnie w pozyskiwaniu linków na uk. Interesują mnie linki z forów, ogłoszeń, serwisów agregujących grafiki, blogów.

Założenia:
      Publikacja linków w obrębie serwisów, które mają aktywnych użytkowników. DR (domain rataing - parametr z Ahrefsa) minimum 25. Link umieszczany w treści komentarza/postu, nie w stopce, nie w profilu, nie w nazwie itp. Anchor w formacie adresu URL. Miejsce publikacji powiązane tematycznie z linkiem docelowym. 10 - 20 linków do pozyskania w miesiącu. Linki wstawiamy ręcznie  
      Możliwa stała współpraca.

Proszę o przesłanie oferty (przykładowe publikacje, cena) na adres - banic@o2.pl lub priv na PiO.
    • By sztukapisania.pl
      Przyjmę zlecenia na teksty!

Żadna tematyka nie stanowi dla mnie problemu. Pisałam o podróżach, malarzach, wibratorach i szorowarkach automatycznych. Tworzyłam treści dla hydraulików, stolarzy i sprzedawców pokryć dachowych oraz w wielu innych dziedzinach.

Artykuły blogowe, opisy produktów i teksty na zaplecze SEO to moja specjalność. 

Ceny? Przystępne!
      Terminy? Zawsze ich dotrzymuję!
      Jakość? Teksty są ciekawe, wolne od błędów i zgodne  z SEO.

Jestem 24/7 pod mailem, zapraszam!

• By dira
      Witam.

Jestem magistrem filologii angielskiej i chętnie wykonam dla Państwa teksty o różnej jakości.
      Z chęcią napiszę teksty wysokiej jakości, precle jak i teksty z synonimami.
      Krótkie terminy, rzetelność oraz duże doświadczenie to cechy które najlepiej opiszą współpracę ze mną.
      Zapraszam do kontaktu.

e-mail: dira@tlen.pl - wycena do 30 minut
      gg: 7312725

Zapraszam, Michalina
    • By Natalia21
      Dzień dobry, chętnie podejmę współpracę w zakresie pisania tekstów. Napiszę teksty zapleczowe na różne tematy. Jestem odpowiedzialną, kompetentną i terminową osobą. Proszę o kontakt: miskiewicznatalia5@gmail.com
    • By Iga
      Witam! Chętnie podejmę współpracę w zakresie pisania różnych tekstów,  ostatnio zajmuję się zwłaszcza pisaniem treści blogowych. Pisaniem zajmuję się kilka lat, jest to moja pasja. Piszę teksty blogowe, artykuły (chętnie zajmę się prowadzeniem bloga), napiszę teksty zapleczowe , preclowe na różne tematy, Napiszę każdy teksty w zależności od potrzeb.Jestem terminową i kompetentną osobą. Proszę pisać na: apsik123@tlen.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy