WhiteN

Pozycjonowanie subdomeny

10 postów w tym temacie

Witam

Główna strona, np. strona.pl to landingpage, jest tam mało treści, więc stworzyłem bloga na wordpresie i podpiąłem go pod subdomene blog.strona.pl. No i doszedłem do wniosku żeby lepiej pozycjonować subdomene czyli blog.strona.pl bo jest tam więcej treści, słów kluczowych itp. No i pytanie czy dobrze robie, bo linkuję i wszystko kieruję na subdomene, nie na główną domenę (landingpage). I czy główna strona (strona.pl) otrzymuje też soczek z tego i też ją wybije juz bez subdomeny?

Dopiero się uczę pozycjonowania więc wiecie :P A i prosił bym o jakiś link do dobrego poradnika jak pozycjonować landing page.

Subdomena jest traktowana jako zupełnie inny adres. Jeżeli chcesz uzyskać pozytywny wpływ również na domenę główną, to w tym przypadku lepiej byłoby gdybyś założył bloga w folderze strona.pl/blog Takie rozwiązanie ma więcej sensu.

wycieczki po górskich szlakach grcsystem.pl

imitacja kamienia i skał

Dnia 7.01.2017 o 16:13, 5k18a napisał:

Jeżeli chcesz uzyskać pozytywny wpływ również na domenę główną, to w tym przypadku lepiej byłoby gdybyś założył bloga w folderze strona.pl/blog Takie rozwiązanie ma więcej sensu.

I jeszcze samo domena.pl/blog nie do końca wystarczy, żeby zwiększać moc całej domena.pl

Linkowanie wewnętrzne to klucz :ph34r:

Subdomena jest traktowana jako zupełnie inny adres. Jeżeli chcesz uzyskać pozytywny wpływ również na domenę główną, to w tym przypadku lepiej byłoby gdybyś założył bloga w folderze strona.pl/blog Takie rozwiązanie ma więcej sensu.

7 godzin temu, Jamie napisał:

I jeszcze samo domena.pl/blog nie do końca wystarczy, żeby zwiększać moc całej domena.pl

Okej, dzięki.

A i jeszcze mam pytanie jak wrzucic wordpresa do podkatalogu landingpage (strona.pl/blog) tak by była cała strona główna tego bloga? Chyba wiecie o co chodzi? bo jak robie folder, wrzucam tam wordpressa wchodzę w strona.pl/blog to niby działa ale jest błąd i nie wyświetla wpisów.

A ten landingpage masz postawiony na jakimś CMS? Jeżeli tak i jest to wordpress, to zwyczajnie opublikuj stronę o nazwie blog i podepnij ja jako główną stronę bloga w panelu administracyjnym ustawienia>czytanie>Strona z wpisami

imitacja kamienia i skał

Możesz rozwinąć ten "większy sens" ??

15 godzin temu, Jamie napisał:

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

Napisano (edytowany)

53 minutes ago, Mion said:

Możesz rozwinąć ten "większy sens" ??

Postaram się odnaleźć film na yt Matta, z Google Webmasters, w którym pośrednio to powiedział. W tym filie mówi że nie ma to większego znaczenia watch?v=_MswMYk05tk ale w kolejnym o innym temacie, mówił że robił reaserch na swoim blogu z subdomeną i folderem. I wyszło że lepiej sprawuje się wrzucanie wszystkiego pod jedną domenę. Trochę mi zajmę zanim wygrzebię ten film.

Edytowano przez 5k18a

imitacja kamienia i skał

Ciężkie to będzie do odkopania, bo film traktował o innym temacie. Pod tym linkiem masz niewielką dyskusję na MOZ:

https://moz.com/community/q/moz-s-official-stance-on-subdomain-vs-subfolder-does-it-need-updating

imitacja kamienia i skał

16 godzin temu, 5k18a napisał:

A ten landingpage masz postawiony na jakimś CMS? Jeżeli tak i jest to wordpress, to zwyczajnie opublikuj stronę o nazwie blog i podepnij ja jako główną stronę bloga w panelu administracyjnym ustawienia>czytanie>Strona z wpisami

Landingpage jest zrobiony w html5 ale juz jest dobrze blog wgrany w katalogu /blog

Dzięki wszystkim.

Jeżeli chcę podpiąć pod starą, mocną domenę i wykorzystać jej moc na nową stronę o innej tematyce to też można zrobić strona.pl/nowystrona czy lepiej jako subdomena?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.