WhiteN

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez WhiteN

 1. Sam zrobiłem, do zamknięcia
 2. Witam Potrzebuje jakiegoś ładnego skryptu, który co kilka sekund wyświetla okienko z losowym tekstem w prawym dolnym rogu. Szukałem i nie znalazłem, a nie znam sie za bardzo na jquery, java itp. itd. by przerabiać. Byłbym wdzięczny za pomoc, postawie browara
 3. Nie mogę edytować to napisz tutaj. Otóż mam taki skrypt ale nie wiem co dalej z nim zrobic <script> $(function(){ $('.select-target').on('submit',function(e){ e.preventDefault(); window.location.href = $('#theme').val() return false; }); function callGet(){ $.get( "/ajax/live.php?c=/", function( msg ) { showMsg(msg); }); } function showMsg(msg){ $('.fixed-call').html(msg); setTimeout(function() { $(".fixed-call").animate({bottom: "0px"}, {queue: false, duration: 500}); },0); setTimeout(function() { $(".fixed-call").animate({bottom: "-200px"}, {queue: false, duration: 500}); },8000+(Math.random()*3000)); setTimeout(callGet,22000+(Math.random()*11900)); } setTimeout(callGet,8000+(Math.random()*4000)); function callOnline(){ $.get( "/ajax/online.php", function( msg ) { $('.usersO').html(msg); }); } setInterval(callOnline, 10000) }); </script>
 4. Witam Mam trochę wątpliwości dot. indexowania zaplecza blogowego, więc tak. Jeśli zrobię kilka darmowych blogów blogger, wordpress itd. to mogę normalnie je indexować w "google submit url" czy nie bardzo? Google nie wykryje tego samogo IP wrzucającego kilka blogów? Czy lepiej nie indexować tylko pingować te blogi? Może podacie jakieś stronki które mogą pomóc? Dodam, że korzystam póki co z darmowych rozwiązań. Jeszcze prosił bym o porady jak sprawdzić czy tekst na stronie jest unikatowy? Dzięki!
 5. No chyba, że konkurencja. Okej, to tyle. Dzięki za pomoc.
 6. Witam Główna strona, np. strona.pl to landingpage, jest tam mało treści, więc stworzyłem bloga na wordpresie i podpiąłem go pod subdomene blog.strona.pl. No i doszedłem do wniosku żeby lepiej pozycjonować subdomene czyli blog.strona.pl bo jest tam więcej treści, słów kluczowych itp. No i pytanie czy dobrze robie, bo linkuję i wszystko kieruję na subdomene, nie na główną domenę (landingpage). I czy główna strona (strona.pl) otrzymuje też soczek z tego i też ją wybije juz bez subdomeny? Dopiero się uczę pozycjonowania więc wiecie A i prosił bym o jakiś link do dobrego poradnika jak pozycjonować landing page.
 7. Ok, dzięki. A jakie jest prawdopodobieństwo, ze google rozpozna że tekst to sieczka nawet z zawartymi słowami kluczowymi? I uzna, że blog jest nic nie wart?
 8. To jeszcze przy okazji, jeśli tekst na blogu zapleczowym to sieczka to ma to jakiś negatywny wpływ na główną stronę (tą którą linkuję z bloga zapleczowego)?
 9. Wiem, że podlinkować ale ja pytam o indexacje, czy można indexować blogi z jednego IP?
 10. Landingpage jest zrobiony w html5 ale juz jest dobrze blog wgrany w katalogu /blog Dzięki wszystkim.
 11. Okej, dzięki. A i jeszcze mam pytanie jak wrzucic wordpresa do podkatalogu landingpage (strona.pl/blog) tak by była cała strona główna tego bloga? Chyba wiecie o co chodzi? bo jak robie folder, wrzucam tam wordpressa wchodzę w strona.pl/blog to niby działa ale jest błąd i nie wyświetla wpisów.