Skocz do zawartości

Długi Slogan na stronie


amator78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio postanowiłem popracować na swoją stroną https://radoslawsobik.pl/ . Na chwilę obecną zmieniłem layout na responsywny, ogarnąłem w miarę kwestie związane z szybkością ładowania się strony, dodaję poszczególne realizacje do portfolio.

Zastanawia mnie jedna sprawa - czy slogan na stronie nie jest za długi. Oraz fakt, że tytuł i slogan pojawia się na każdej podstronie strony.

Co o tym myślicie?

Business View w Mapach Google | Rekomendowany fotograf Google | wirtualne wycieczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Napisz dokładnie na czym polega problem, bo w <title> powtarza się tylko częściowo, czyli "Rekomendowany fotograf Google", a co do powtarzalności treści to masz na stronie link rel="canonical". Poza tym slogan jest oznaczony w kodzie jako <p></p>, więc jest to po prostu treść strony. Pozdrawiam.

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź @Vexatus
No własnie pytam o slogan, który jest na każdej stronie taki sam a nie jest to tekst krótki. Wpakowałem tam bardzo dużo słów kluczowych, które mnie interesują (google street view, wirtualny spacer) ale zastanawiam się czy to pomoże czy bardziej zaszkodzi stronie i jej pozycji z racji tego samego fragmentu tekstu np https://radoslawsobik.pl/Palac-Wiechlice.html i każdej innej stronie mam ten sam tekst. 

 

Kolejne zmiany to menu i poszczególne podstrony - strona zawsze prowadzona była w formie bloga, teraz chcę jej nadać bardziej biznesowy charakter. 

 

 

 

Business View w Mapach Google | Rekomendowany fotograf Google | wirtualne wycieczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzz... Dla mnie każda firmowa/komercyjna strona ma "biznesowy charakter". :) Co do reszty, to odnośnie potencjalnej szkodliwości już się wypowiedziałem. :)

 

nie jest to tekst krótki

 

Mkey... :)
 

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności