Jump to content

Recommended Posts

forum_logo.png

 

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach jest w dzisiejszych czasach bardzo istotnym procesem. Dzięki zdobywaniu linków, możesz osiągać wysokie pozycje w wyszukiwarkach, a co za tym idzie - znaczący wzrost liczby odwiedzin Twoich serwisów. Dzięki nam, teraz za darmo, możesz na bieżąco monitorować wzrost pozycji Twoich stron na podane frazy kluczowe. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o ilość dodanych adresów - jednocześnie możesz monitorować aż 30 fraz kluczowych. Dodatkowo otrzymasz możliwość udostępniania raportów swoim klientom lub znajomym. Zarejestruj się i korzystaj za darmo.

 

Możliwości systemu:

- Dodawanie nieograniczonej ilości adresów stron internetowych

- Jednoczesne monitorowanie aż 30 fraz kluczowych

- Przejrzyste raporty z monitorowania pozycji

- Udostępnianie raportów klientom lub znajomym

- Czytelny, intuicyjny panel użytkownika

 

Plany na przyszłość:

- Rozbudowa raportów + raporty CSV

- Definiowanie cennika dla wybranych fraz

- Monitorowanie pozycji również dla zagranicznych stron www

- Wprowadzenie funkcjonalności zaproponowanych przez użytkowników systemu

 

Zapraszamy do korzystania: darmowe monitorowanie pozycji

 

 

Edited by Sylwin
Link to post
Share on other sites

jimmi - ciekawa sugestia

duchu0 - podobny wygląd ma inny nasz system indeksowanie.sampromuje.pl

 

W najbliższym czasie wprowadzimy parametr w raporcie dzięki któremu użytkownik będzie wiedział jakie frazy warto dodatkowo pozycjonować i czy będzie to trudne zadanie :)

Edited by Sylwin
Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
 • 10 months later...
Dnia 27.11.2016 o 18:12, Sylwin napisał:

jimmi - jednocześnie możesz monitorować 30 fraz za darmo dla dowolnej ilości stron www. Po dezaktywowaniu lub usunięciu danej frazy możesz ten punkt wykorzystać do monitorowania innej frazy.

Niestety narzędzie nie dziala

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By mlody0072
   Witam 
   Polskie proxy idealnie nadają do programów które monitorują pozycję stron w google. Jeśli zależy Ci na wiarygodnych wynikach programów monitorujących dla polskich fraz to ta oferta jest dla Ciebie. Najtańsze proxy w Polsce ! 
   Ceny już od 12.60 zł brutto. 
    
   Przy większych ilościach powyżej 1000 sztuk wycena indywidualna. 
    
   Zapoznaj się z ofertą Polskie Proxy
    
   Piersa.pl Adam Piersa ul. Stefana Jaracza 18/28 07-409 Ostrołęka NIP: 7582220707
   Piersa.pl Adam Piersa ul. Stefana Jaracza 18/28 07-409 Ostrołęka NIP: 7582220707 e-mail: bok@proxylive.pl  
  • By Pozycjonusz
   Cześć wszystkim!
    
   Ostatnimi miesiącami pracowaliśmy nad naszym narzędziem SEO https://sitemeans.com i chciałbym zaprosić do jego testowania 14dni za darmo!
   Narzędzie kierujemy do małych i średnich firm, które chcą poznać jak ich strona radzi sobie w Google.
    

    
   Sitemeans.com to obecnie 3 moduły
   Monitoring pozycji https://sitemeans.com/monitoring-pozycji
   Nasze narzędzie sprawdza każdego dnia pozycję Twojej strony na monitorowane frazy w wyszukiwarce Google. Monitorujemy oddzielnie wyszukiwarkę dekstop i oddzielnie wyszukiwarkę mobile, dodatkowo udostępniamy sporo filtrów.

   Audyt SEO https://sitemeans.com/audyt-seo
   Sprawdzimy stronę internetową pod kątem SEO i dokonamy analizy każdego znalezionego adresu URL na prawie 40 wskaźników! Dzięki naszej aplikacji sprawdzisz, które strony wczytują się najwolniej, mają nieprawidłowe meta tagi, przekierowują na inne podstrony, nie działają czy nie posiadają nagłówków oraz wiele więcej!

   Analiza konkurencji https://sitemeans.com/analiza-konkurencji
   Można sprawdzić jak radzi sobie konkurencja w wynikach wyszukiwania Google na monitorowane przez nas frazy. Możemy uzyskać informacje o pozycjach i liczbie fraz TOP1, TOP3, TOP10. Oprócz tego moduł umożliwia sprawdzenie występowania reklam AdWords naszej konkurencji jak i pozostałych domen dla monitorowanych przez nas fraz.

   Wkrótce wdrożymy kolejne ciekawe rozwiązania.Zapraszamy do testowania, udostępniliśmy wersję Testową na 14 dni, więc każdy bez zobowiązań może wypróbować nasze narzędzie, liczymy też na zwrotne komentarze i jesteśmy przygotowani na konstruktywne słowa krytyki. Zalajkujcie również nasz profil https://www.facebook.com/Sitemeans

   TYLKO dla odwiedzających PiO, którzy wykupią u nas jeden z dostępnych płatnych pakietów, przedłużymy subskrypcję danego pakietu o dodatkowe 30dni! Wystarczy po zakupie subskrypcji przesłać do nas wiadomość z adresem mailowym użytym do rejestracji, na pomoc@sitemeans.com lub poprzez wiadomość prywatną na forum!
    

    
    
  • By pp_1
   Szukam systemu do sprawdzania pozycji, który umożliwi mi ustawienie częstotliwości sprawdzania.
    
   Posiadam swój własny system do sprawdzania pozycji, chciałbym jednak mieć zewnętrzne raporty. Zależy mi na możliwości ustawienia interwału sprawdzania fraz, np. co 3 dni / co 5 dni / co tydzień (chcę zminimalizować koszty).
    
   Do monitoringu jest niecały niecałe 50 domen, niecałe 1000 fraz, geolokalizowanych lokalnie.
    
   Dotychczas korzystałem z Web-Tools.pl, ale z systemem są ostatnio problemy, a z firmą nie ma kontaktu.
    
   Możecie coś polecić?
    
  • By Suchjy
   Wątek o pierwszej wersji Seostation 
    
   Chciałbym zaprezentować wam nowe Seostation w wersji 3 – jest to narzędzie służące do monitorowania pozycji swojej strony internetowej w wersji desktopowej i mobilnej dla wszystkich języków.
    
   System wspomoże was również w ogólnym monitorowaniu stanu swojego serwisu, ostrzeże o włamaniach, spadkach indeksacji i oznaczy na wykresach aktualizacje Google.
   Baza wiedzy zapewni dostęp do najnowszych informacji i artykułów związanych z SEO.
   Cały system został solidnie odświeżony, aby umożliwiać użytkownikom jak najwygodniejsze monitorowanie pozycji stron internetowych.
    
   W serwisie istnieją 4 główne pakiety, które umożliwiają monitorowanie do maksymalnie 500 fraz. W przypadku potrzeby monitorowania większej ilości słów kluczowych, cena jak i warunki pakietu ustalane są indywidualnie.
   Najtańszy z pakietów umożliwia monitorowanie do 50 słów kluczowych za cenę 27 zł brutto/miesiąc, pełny cennik dostępny jest tutaj: http://www.seostation.pl/wersje.html.
    
   Do waszej dyspozycji  jest niezobowiązujący 14-dniowy okres testowy – możecie przetestować każdy z czterech pakietów.
    
   Oto najważniejsze funkcjonalności systemu:
   Monitorowanie dowolnej wersji językowej Google w wynikach desktopowych i mobilnych. Archiwum danych do 3 lat. Brak limitu stron w pakietach. Raporty generowane w pliku PDF. Darmowe subkonto dla klienta. Kosztorysy (do wyboru: abonament, za efekty, abonament + za efekty) wysyłane na adres swój i klienta (możliwość dostosowania). Zliczanie przychodów z pozycjonowania. Możliwość ignorowania lub zliczania wyników z map. Wymuszanie lokalizacji (np. pozycje wyświetlane z Łodzi). Pokazywanie znalezionej podstrony. Monitorowanie pozycji subdomen. Możliwość ręcznego odświeżenia pozycji fraz. Niezależnie od pakietu, pozycje sprawdzane są raz dziennie, równie dokładnie i w podobnej porze. Monitorowanie parametrów strony (Trust Flow, CitationFlow, Backlinki, Domeny linkujące Site) z możliwością wyświetlenia ich na wykresach. System alertów (znaczne spadki pozycji, zainfekowanie strony, wyindeksowanie strony) z możliwością wysyłki na swój adres. Możliwość naniesienia zdarzeń na wykresach np. zakup pakietów linków, dokonanie zmian w optymalizacji strony. Aktualizacje Google nanoszone na wykres. Tabele pozycji dziennych wyświetlane za dowolny okres. Wykresy: standardowy, miesięczny i porównawczy (do 10 fraz jednocześnie). Integracja z Google Analytics. Niezależna Aplikacja na iOS, aplikacja na Androida w drodze.. 14-dniowy okres testowy. Odwiedź: http://www.seostation.pl/
    
      • By mental
   Witajcie,
    
   przeglądając Wykop.pl natknąłem się na wpis użytkownika, który udostępnia kilka ciekawych softów na licencji Freeware - w tym oprogramowanie GetPozition, służące do monitorowania pozycji w Google oraz raportowania.
   Ponadto oferuje on m.in. narzędzie do monitorowania dostępności zamieszczonych w internecie linków - HrefSystem, czy system do masowej wysyłki mailingu Php Blue Dragon (oraz kilka innych, wartych zainteresowania)
   Softy do instalacji na własnym hostingu.
    
   Tak jak wspomniałem, wszystkie programy są udostępniane na licencji Freeware, jednak autor jest osobą niepełnosprawną, po dwóch ciężkich operacjach, po których zostało mu wiele schorzeń (osłabienie prawej strony ciała, porażenie twarzy, utrata oka) i potrzebuje pieniędzy na kosztowne utrzymanie. Pobierając oprogramowanie, można wesprzeć chłopaka poprzez DOBROWOLNE darowizny.
    
   Tutaj jego oświadczenie:
    
   Więcej info oraz inne programy znajdziecie tutaj (linki w stopce)
    
   Niestety nie testowałem jeszcze wspomnianych softów, jednak wyglądają ciekawie. Testowanie jak na razie pozostawie Wam. Forum PiO nie raz udzielało się dobroczynnie i udowodniło, że potrafi pomagać, także mamy okazję do darmowego pobrania ciekawych narzędzi i wsparcia kolegi po fachu, osoby, która się nie poddała i wzięła sprawy we własne ręce. Ponadto może dzięki temu tematowi, znajdzie się pracodawca, który zapewni autorowi godziwą pracę (i płacę ). Poniżej zamieszczam opis narzędzia.
    
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    
   Narzędzie do monitorowania pozycji i raportowania GetPozition
    
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    

    
   Opis: Oprogramowanie przeznaczone jest do sporządzania raportów oraz sprawdzania obecnej pozycji strony w wyszukiwarce Google po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych. Wystarczy dodać adres swojej strony, wpisać słowa kluczowe oraz dodać odpowiednia zadania do CRON-a. Program automatycznie dokona wyszukiwania, poprzez co będzie można zorientować się na której pozycji w wynikach wyszukiwania znajduje się nasza strona.
    
   Funkcje:
   -Masowe dodawanie i sprawdzanie fraz
   -Automatyka działania (CRON)
   -Nieograniczona ilość projektów
   -Nieograniczona ilość fraz
   -Obsługa proxy
   -6 miesięczna historia wyników
    
   DOWNLOAD I WIĘCEJ INFORMACJI: http://pl.getpozition.eu/
    
    
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy