Jump to content
Sign in to follow this  
Aerografit

Darmowy dobry hosting obrazków - jaki?

Recommended Posts

Jaki polecacie darmowy hosting obrazków do celów typu: zamieszczanie zdjęć na forach i aukcjach?

Zależy mi na tym by miał:

- nieograniczony transfer, brak limitów i brak opłat

- nieograniczony czas hostingowania obrazków (czyli nie że po 3 miesiącach zamiast zdjęcia widzę napis "file not found")

- w miarę intuicyjna obsługa i możliwość szybkiego zamieszczania zdjęć (najlepiej hurtowo, bo zazwyczaj wystawiam na aukcjach dużo przedmiotów i potrzebuję dużo tych zdjęć wrzucić i zamieścić)

- możliwość wybrania kodu z miniaturką jaka ma być wyświetlana

- może nawet dodawać znak wodny do zdjęć

- może po kliknięciu w miniaturkę otwierać duże zdjęcie na ich stronie.

Póki co fajny był dla mnie fotosik, ale ten ich limitowany transfer to porażka. Obecnie korzystam z zapodaj.net ale tam można wrzucić max 5 plików na jeden rzut, przy czym każdy osobno i jak się wybierze jeden typ miniaturki to już nie da się go później zmienić na większy/mniejszy.

Co polecacie?

a jak pisałeś ten temat na dole formularza wystawienia postu nic nie zauważyłeś??

re287am9.jpg

imageshack.us nie jest czasem w jakiś sposób ograniczony? Bo korzystałem z niego kilka lat temu i obecnie żadne zdjęcie zamieszczone na nim nie przetrwało, a i różne jaja były podczas samego użytkowania

Lepiej obrazki i inne pliki trzymać u siebie na serwerze 50 na rok i mam 30gb miejsca a pewnie znajdzie coś większego w podobnej cenie :)

Edited by mlody0072

bilbord_opublikuj_mini.png

większość hostingów szared w regulaminie ma zakaz hostingowania obrazków.

re287am9.jpg

Darmowe hostingi maja zakaz ale płatne to nie widziałem. Ostatnio robiłem taka opcje jednemu klientowi bo także ma dedykowany szablon na allegro i zdjęcia na własnym serwerze. I ma hosting za 30zl na rok tylko że pojemność 2gb

bilbord_opublikuj_mini.png

OVH to jak dobrze pomiatam nawet w VPS miało taki zakaz. A sharedy z mniejszych firm te co sprawdzałem mieli w regulaminie zakaż tworzenia na koncie hostingu obrazków.

re287am9.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By alex02
      Dzień dobry,
      zajmuję się grafiką do stron www, drukiem, projektowaniem logotypów, itp. Moje wybrane pace można zobaczyć na tej stronie.
      Gdyby ktoś z Was potrzebował wsparcia w tych zakresach, proszę o kontakt biuro@allegraf.pl
      Pozdrawiam
      Aleksander

• By hostinguj.pl
      Witajcie,
      Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na hosting i domeny od Hostinguj.pl

Hosting:
      Stała niska cena zakupu i przedłużenia Wygodne okresy rozliczeniowe: 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, rok, dwa lata, trzy lata Najtańszy plan hostingowy: 0,99PLN/msc Dostępne plany hostingowe z brakiem limitu transferu Pojemności kont od 1GB do 100GB Brak limitu podpiętych domen na wszystkich kontach HTTP/2 Let’s Encrypt cPanel Autoinstalator 480+ aplikacji  Darmowa subdomena w domenie freeko.pl Obsługa Node.js PHP (5.6-7.3) Serwery zlokalizowane w Warszawie (ovh) 14 dniowy bezpłatny okres próbny System partnerski (40% udziału od zamówień na hosting)
      Więcej o hostingu  
      Plany hostingowe:
      LITE 1GB - 0,99PLN/msc STANDARD 5GB - 2,99PLN/msc BUSINESS 15GB - 7,49PLN/msc PREMIUM 35GB - 17,49PLN/msc PRO 100GB - 49,99PLN/msc  
      Domeny:
      Dostępne 465 różnych rozszerzeń Szybka i automatyczna rejestracja/transfer/odnowienie  Rejestracja/transfer/odnowienie domen w atrakcyjnych cenach Promocje na rejestracje domen .online i .site - 0.05PLN
      Więcej o domenach  
      Płatności:
      Dotpay Przelew bankowy Paysafecard PayPal  
      Dane firmy:
      Hostinguj Maksymilian Kuta NIP: 8133618743 REGON: 380594806 Kontakt  
      Podane ceny powyżej są cenami netto, do których należy doliczyć 23%VAT

Zapraszamy!
    • By M@rcus_F3X
      Cześć,
      Czy warto zrobić myk, aby powtarzające się na wielu podstronach obrazki np. w headerze strony miały inne opisy alt w zależności od podstrony na jakiej się znajdują? Czy może to mieć negatywny efekt?
    • By Toto
      Poszukuje osoby, która mogłaby zająć się tworzeniem grafiki.
      Na początek do stworzenia mam 4x logo dla portalu.
      Proszę przesłać jakieś przykładowe prace i ewentualnie cennik.

tomasz.tomczak@poczta.onet.pl
    • By fizuuu
      Cześć, mam stronę opartą na wp z wtyczką pagebuilder. Jak prawidłowo nazwać zdjęcia? Które pola wypełniać? 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy