Skocz do zawartości

Content za lead


yaca

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Od dłuższego czasu szukam narzędzia, które pozwoli mi na generowanie leadów w zamian za content (i najlepiej jeśli będzie to narzędzie angielskojęzyczne).

 

Już opisuję jak sobie wyobrażam mechanizm działania (nie musi to być rozwiązanie, które będzie działać 1:1 chodzi bardziej o pomysł):

 

1. Internauta wchodzi na stronę

2. Internauta zobaczył interesującą treść i w nią klika

3. Jeśli internauta chce przeczytać treść, oglądnąć wideo, pobrać plik to musi zostawić swojego leada.

 

Sprawa jest otwarta, co się dzieje po pozostawienia leada, ale chyba najlepiej jak internauta dostanie link do jakiejś www lub załączony dokument  do emaila.

 

Uważam, że maksymalnie prosto ma to zrobione gotowebinar.com w którym jeśli chcesz zobaczyć webinarium, zostawiasz lead i już i jak dla mnie jest to idealne rozwiązanie

 

Jeśli znacie narzędzie, które pomoże mi z tym fantem to będę bardzo wdzieczny.

 

Dzięki

 

 

 

 

 

 

 

Lubię robić strony internetowe  więc to robię :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

odgrzeję trochę kotleta. Możesz ten skorzystać z kreatora formularzy, który skrobnąłem. Tam możesz ustawić auteresponder, który będzie wysyłać jakąś zawartość np. załączniki. Nie chce dostać bana :P więc w Google wpisz po prostu kreator formularzy.

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ MARKETINGU AFILIACYJNEGO! TWÓRZ KRÓTKIE LINKI AFILIACYJNEKONTROLUJ I ROZLICZAJ PRZEKLIKIANALIZUJ EKSPLORACJĘ PO PRZEKLIKU!

 

ZAŁÓŻ KONTO W CPAMANAGER.NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności