Jump to content
Sign in to follow this  
keres

Kody do katalogów i płatnego zamieszczania treści za bitcoiny w celu zwiększenia prowizji

Recommended Posts

Jestem w trakcie tworzenia systemu, w którym będzie można wykupić kody (tak jak przy płatnościach SMS) ale za bitcoiny, co pozwoli właścicielom płatnych katalogów, preselli i innych mikropłatności zachować dla siebie 90% zysków. Właściciele katalogów nie będą musieli wprowadzać żadnych zmian w swoich skryptach. Cały proces wdrożenia ograniczy się do dwóch kroków:

1) założenia konta w moim serwisie przyjmującym płatności i wydającym w zamian kody

2) w konfiguracji katalogu w pole opisu metody płatności dodać link do systemu generowania kodów

 

I to tyle, wdrożenie będzie możliwe w każdym systemie, który akceptuje wcześniej wygenerowane kody.

 

Korzyści jakie płyną z dodania płatności bitcoinami są warte wdrożenia:

1) właściciel katalogu otrzyma 90% wartości, jaką klient zapłaci za kod

2) klientowi będzie można zaoferować nieco tańszą usługę aby go przyciągnąć przy okazji zwiększając zysk z pojedynczego kodu (w porównaniu do zysku z SMSa)

3) właściciel katalogu będzie mógł dowolnie określić ceny wygenerowanych kodów (np. będzie można zaoferować klientom pakiety kodów w lepszej cenie)

4) utworzę katalog, który będzie zawierał linki do wszystkich katalogów pozwalających na wykupywaniu kodu bitcoinami

5) właściciele katalogów zarobione bitcoiny będą otrzymywali automatycznie i docelowo po max. 24 godzinach

6) właściciele mogą przyciągnąć do siebie osoby dodające wiele płatnych wpisów - obniżając im koszt przy okazji nie zmniejszając swojego zysku

7) uruchomię program partnerski wypłacający prowizję za każdą płatność dokonaną przez poleconą linkiem osobę

 

Kiedyś problematyczne było szybkie i wygodne kupienie oraz sprzedanie bitcoinów, obecnie pojawiają się firmy, które pozwalają szybko i bez rejestracji kupić bitcoiny przelewem i sprzedać otrzymując przelew do banku. Wiem, że takie usługi oferuje firma inpay.pl, możliwe, że są już inni usługodawcy w polsce pozwalający na szybki zakup/sprzedać tej waluty. Tak więc bariera technologiczna nie powinna być już problemem.

 

Portfele bitcoin są proste w obsłudze i dostępne na każdą platformę, system mobilny czy nawet dostępne online. Nie ma problemów z łatwym przechowywaniem kryptowaluty.

 

Przykładowy scenariusz:

- masz katalog z możliwością dodania wpisu przy wykupieniu SMSa za 2,46 zł, realnie zarobisz poniżej 1 zł

- wprowadzasz płatności bitcoinami, cenę za wpis ustalasz (w przeliczeni z BTC) na 1,50 zł, realnie zarabiasz około 1,35 zł

Dzięki temu możesz przyciągnąć do siebie klientów jednocześnie zwiększając zyski za każdy wpis. Co więcej nie ma żadnego technicznego problemu, żebyś dzięki płatnościom bitcoinami mógł zaoferować np. pakiet 5+1 kodów za 7,5 zł (jeden gratis).

 

Czy jako właściciele bylibyście zainteresowani dołączeniem do mojego systemu płatności? Może macie jakieś sugestie, albo obawy? Chętnie odpowiem na pytania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By michals
   Witam,
   do sprzedania mam stronę kryptowaluty.tv + 4 dodatkowe domeny
    
   kursykryptowalut.net kursy-kryptowalut.net bitcoin-kurs.com.pl bitcoin-kurs.info
   Licytacja allegro od 500zł
   https://allegro.pl/oferta/serwis-internetowy-www-kryptowaluty-tv-4-domeny-7816951503

   kryptoludy@gmail.com
  • By mental
   Kupię wszelkiej maści strony, blogi, fanpage i grupy na facebooku dotyczące kryptowalut i ew. zarabiania w internecie.
    
   Ceny ustalane indywidualnie
    
   Kontakt:
   PW
   https://www.forum.optymalizacja.com/uploads/monthly_2017_02/113480e6b815ed36fe036a645adc29e9.png.43ffc883a0f1e5fc3e5f8d57ceb246ee.png[/img[
  • By walec51
   Przez ostatnie parę miesięcy rozwijałem własny system do symulacji i powiadomień wspierających mnie w handlu kryptowalutami. Jako produkt uboczny tego przedsięwzięcia utrzymuje sporą bazę danych transakcji, kursów oraz danych OHLC importowanych z różnych giełd. Stwierdziłem, że szkoda to wszystko trzymać wewnątrz swojej firmy, więc uruchomiłem nowy serwis - http://kryptowalutownia.pl - na którym można zobaczyć zagregowane notowania kryptowalut oraz porównać kursy z wielu giełd.
    

    
   Notowania zagregowane
    
   Na stronie głównej serwisu przedstawione są zagregowane notowania kryptowalut. Co rozumiemy przez zagregowane? To, że obliczamy ceny OHLC (otwarcia, maksymalną, najniższą i zamknięcia) do wykresu świecowego na podstawie transakcji zawartych na wszystkich obsługiwanych przez nas giełdach. Poniżej przykład zagregowanych notowań Bitcoina w złotówkach na podstawie danych z trzech giełd.
    

    
   Porównanie kursów
    
   Dla każdej kryptowaluty można porównać kursy kupna i sprzedaży z wspieranych giełd. W przeciwieństwie do notowań na wykresach, kurs w tabelce jest obliczany na podstawie aktualnej księgi zamówień minus maksymalna prowizja giełdy. Poniżej przykład porównania dla Litecoin.
    

    
   Podsumowanie
   Na chwilę obecną kryptowalutownia.pl obsługuje ponad 200 kryptowalut notowanych na największych giełdych, zarówno Polskich jak i zagranicznych. Mam nadzieje, że http://kryptowalutownia.pl stanie się dla wielu przydatnym narzędziem i wyczekuje Waszych komentarzy nt. serwisu oraz rynku kryptowalut.
    
   Kontakt z autorem serwisu: adam@walczak.it
  • By Buzu
   Witam,
    
   Wykonam katalogowanie w płatnych katalogach obsługujących płatności sms premium. Mogę zaproponować własną listę katalogów lub dodać wskazaną stronę do katalogów zaproponowanych przez Państwa. Decydując się na moją usługę, unikalny opis, na co najmniej wymaganą liczbę znaków w danym katalogu, dostaniecie Państwo GRATIS. Oznacza to, że jedyne koszty jakie Państwo poniesiecie to te związane z kosztami moderacji w danym katalogu. Mam wolne środki w tel i chcę się ich "pozbyć", stąd moja oferta. 
    
   W razie zainteresowania proszę o kontakt PW lub e-mail: pbuzalek@gmail.com
    
    
   Pozdrawiam,
   Przemek
  • By NtGuilty
   Witam,
   stworzyłem ostatnio prostą stronkę dającą możliwość kupowania bitcoinów i litecoinów za sms'y.
   http://btc-sms.pl/ Chciałbym się zapytać czy kolorystyka i czcionka zachęcają do skorzystania z serwisu, czy coś was odrzuca?
   Z góry dziękuję za ocenę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy