Skocz do zawartości

PP pożyczek z pracą na czarno?


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

We wniosku każda wypytuje o dochody- inna sprawa czy to sprawdza. Sugerujesz, że mam namawiać klientów aby kłamali we wnioskach?

 

Pachnie mi to:

kajdanki-z-futerkiem-smieszne-prezenty.j

 

UPPSSSS nie te :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sugerujesz, że mam namawiać klientów aby kłamali we wnioskach?

Wcale nie sugeruję aby kłamali. Jest kilka firm gdzie przy składaniu wniosku w pytaniach o dochody podajesz wysokość dochodu i jeśli klient pracuje na czarno może wybrać źródło dochodu: Inne, potem czasem w niektórych firmach pojawia się pytanie: Skąd uzyskujesz dochód, klient wpisuje: Praca dorywcza.

A są firmy które wcale nie pytają o to przy składaniu wniosku, wystarczy podać ile się zarabia, ale nie interesuje ich jak.

Czy to kłamstwo?, nie.

 

Z doświadczenia wiem że sporo takich klientów chwilówkę dostaje (pod warunkiem że nie widnieją w bazach), o ratalnej oczywiście można zapomnieć.

Jest jedna firma co nawet w biurach pośrednictwa finansowego nie pyta o dochód, liczą się czyste bazy, a klient podaje tylko wysokość dochodu, nie podaje skąd go ma.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak dobrze pamiętam Vivus nigdy nie robił problemów i nie sprawdzał tego, dawno się tam rejestrowałem, co prawda, ale chyba nawet nie pytali o dochody (ale mogę się mylić, rejestrowałem się tam z półtora roku temu).

 

W każdym razie mam ze znajomych, jeden właśnie też na czarno pracuje, drugi bezrobotny, czasem jakąś fuchę złapie i pożyczają z vivusa co jakiś czas, zero problemów, byleby oddawać w terminie lub jednorazowo można przedłużyć spłatę za dopłatą.

Darmowa porównywarka pożyczek online.

Polecam także: zdjęcia Świdnica

oraz pamiątki Świdnica - sklep online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele firm które pytają o dochód (dokładnie o kwotę dochodu) ale nie interesuje ich skąd ten dochód jest.

Można wybrać np. inny a pod tym pojęciem jest przykładowo praca dorywcza.Firmy pozabankowe głównie interesuje spłata pożyczki.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To prawda jest wiele takich firm. Sam wziąłem pierwszą darmową pożyczkę w vivusie i kolejną w ferratum banku (też chwilówka) to nie wymagali żadnych zaświadczeń. Liczyła się spłata w terminie, inaczej naliczyli by sobie spore odsetki. 

Czasami skrobię coś na blogu o tematyce finansów osobistych, bankowości i wydarzeń ekonomicznych https://bankuje.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś odświeżył temat, u nas są 3 kampanie gdzie można zarobić na klientach nie potrafiących udokumentować dochodu.

Model prowizyjny 9 zł netto lead - Kwota pożyczki min. 800 zł, dochód dowolny, minimalny wiek  18 lat,forma zatrudnienia dowolna (łącznie z nieudokumentowanym dochodem)  

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności