Skocz do zawartości

Adsense nie chce przyjąć mojej strony, bardzo proszę o pomoc


Slanzer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem właścicielem strony : 

https://asgaria.pl

 Usiłuję od pewnego czasu dodać ją do google adsense, ale niestety dostaję cały czas odpowiedź odmowną tej samej treści :
 

Witryna niezgodna z zasadami Google: Obecnie nie możemy przyjąć Twojego zgłoszenia do programu AdSense z powodów wymienionych poniżej lub przez niezgodność z zasadami programu. Zalecamy zapoznanie się informacjami poniżej i wprowadzenie odpowiednich zmian w witrynie.

  • Możliwe, że musisz poprawić komfort korzystania z witryny.
    Aby zapewnić odpowiedni komfort użytkownikom i reklamodawcom, wydawcy uczestniczący w AdSense muszą przestrzegać wskazówek dotyczących jakości dla webmasterów. Jest tam wiele porad, które pomogą Ci zapewnić użytkownikom odpowiedni poziom komfortu. Wiele pożytecznych informacji znajdziesz też w poście na blogu AdSense, gdzie opisaliśmy pięć zasad zapewniających komfort korzystania z witryny. Jeśli się do nich zastosujesz, Twoja witryna będzie wygodna w obsłudze.
  •  
  • Twoja witryna do czatów jest niezgodna z naszymi zasadami.
    Zachęcamy wydawców do eksperymentowania z różnorodnymi miejscami docelowymi i formatami reklam. Nasze zasady programu zabraniają jednak wydawcom AdSense umieszczania kodu reklamy, pól wyszukiwania oraz wyników wyszukiwania w programach do czatowania. Obejmuje to m.in. komunikatory, witryny z czatami i inne strony z zawartością dynamiczną.
  •  
  • Musisz usunąć wszystkie treści zachęcające do naruszania zasad korzystania z usług Google.
    Wydawcy nie mogą udostępniać metod obchodzenia zasad dotyczących usług Google, np. umożliwiać pobieranie filmów z YouTube, ani zachęcać do naruszania zasad Google AdSense. Oprócz tego wydawcy nie mogą bez naszego wyraźnego pozwolenia korzystać z cech marki Google, takich jak logo, zrzuty ekranu i inne charakterystyczne elementy. Więcej informacji znajdziesz w naszych zasadach dotyczących treści.
  •  
  • Twoja witryna jest poświęcona sprzedaży i rozprowadzaniu prac zaliczeniowych.
    Cieszymy się, jeśli witryny naszych wydawców są pełne przydatnej, merytorycznej treści. Jednak zgodnie z naszymi zasadami dotyczącymi treści sprzedaż i rozprowadzanie prac zaliczeniowych lub jakichkolwiek innych nielegalnych treści, promowanie nielegalnych działań oraz naruszanie praw innych osób jest niedozwolone.

Za 1 razem gdy zgłaszałem stronę miała ona bardzo małą czcionkę, trochę poczytałem, ulepszyłem szybkość ładowania strony i doszedłem do 65/100 w mobile friendly. Niestety nic to nie dało.

Za 2 razem usunąłem z treści moich tekstów wszystkie wyrażenia jak : "Żyd", "Feministka", "Gender", "Homoseksualizm", wywaliłem z serwera i zgłosiłem do remowals podstrony o neofaszyzmie, związkach zawodowych, zielonych i zamachu we Francji. Poszukałem w google na frazy faszyzm, żyd itd. i usuwałem z podstron te wyrażenia...  Niestety nic to nie dało.

Za 3 razem dowiedziałem się dzięki forumweb.pl i użytkownikowi Deser, że nie mogę mieć na stronie nic o pozycjonowaniu bo to jest sprzeczne z zasadami google. Tej strony już nie ma na serwerze, zgłosiłem ją w removals i czekam w webmasterze aż potwierdzą usunięcie.

Wiem, że google adsense jest na stronach z filmami bez praw autorskich, na katalogach stron ( przecież nie mobile friendly ) i w sumie wszędzie... więc dlaczego google adsense nie chce przyjąć mojej strony ? :( Czy to jest tak, że zanim google adsense otrzyma "Nową część" strony to trochę minie po prostu czasu i mam się zgłosić np. za tydzień, czy też problem leży gdzie indziej, to znaczy mam na stronie coś, co muszę usunąć a nie wiem co to jest... 

Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem co mam poprawić, a jestem pracowity i zrobię co trzeba. Dodam jeszcze, że kod google adsense z reklamami wkleiłem na asgaria.pl/geopolityka.html.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam na stronie coś, co muszę usunąć a nie wiem co to jest...

 

Podejrzewam, że to index.php

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podejrzewam, że to index.php

 

^ O Boże ale tyś zabawny AHAHAHAHAHA HOHOHO LOL LUL XD

....

 

@Slanzer, myślę, że musisz się skupić na tym podpunkcie: "Możliwe, że musisz poprawić komfort korzystania z witryny.".

Twoja strona jest kompletnie niedopasowana do dzisiejszych realiów (design, formatowanie tekstów, brak podziału dużej ilości treści na podstrony). Google sprawdza przed zatwierdzeniem też strony ręcznie, a reklamodawców potencjalnych niestety, ale twoja strona nie zachęca do umieszczenia tam reklam adsense.

 

Wiem, że google adsense jest na stronach z filmami bez praw autorskich, na katalogach stron ( przecież nie mobile friendly ) i w sumie wszędzie... więc dlaczego google adsense nie chce przyjąć mojej strony ?

Bo zgłosili wcześniej strony zgodne z zasadami Adsense, a jak już masz aktywne konto to możesz podpinać reklamy na swoich innych stronach bez czekania na weryfikację. Jednak długo takie reklamy na tego typu stronach się nie utrzymają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


AHAHAHAHAHA HOHOHO LOL LUL XD

 

Buhahaha, huhuhu.

 

Pośmialiśmy się to teraz się pytam po co piszesz to samo co już mu napisałem?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha, huhuhu.

 

Pośmialiśmy się to teraz się pytam po co piszesz to samo co już mu napisałem?

 

 

Bo napisałeś mu, że ma usunąć plik, którego nawet nie ma na serwerze? Pominę fakt, że jest to lekko mówiąc głupkowate.

 

Bo o tym, że odpisujesz jak gimbus, myślący że jest taki fajny, taki sarkastyczny, oj jaki ja zadziorny zobacz hehe to już nie będę wspominał.

 

Jak chcesz sobie poudawać to idź może na kwejk.pl czy coś.

 

TONDq.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Slanzer, myślę, że musisz się skupić na tym podpunkcie: "Możliwe, że musisz poprawić komfort korzystania z witryny.".

Twoja strona jest kompletnie niedopasowana do dzisiejszych realiów (design, formatowanie tekstów, brak podziału dużej ilości treści na podstrony). Google sprawdza przed zatwierdzeniem też strony ręcznie, a reklamodawców potencjalnych niestety, ale twoja strona nie zachęca do umieszczenia tam reklam adsense.

1.Co do podziału treści na podstrony, to faktycznie na większości dzisiejszych blogów lub informacyjnych jest taki podział... moim zdaniem gorzej się czyta w takim ujęciu a łatwiej jak wszystko jest w jednym miejscu. Czyli rozumiem, że powinienem to wszystko rozbić na podstrony do 2000 znaków ?

2.Co do design'u to wszystko robię metodami chałupniczymi... ale w takim razie jaki powinien być wygląd witryny, żeby było ok ?

3.Co do formatowania tekstów... to też nie wiem jak byłoby prawidłowo ? Zwiększałem czcionkę ostatnio na stronie bo myślałem, że będzie ok. dla adsense... ale może powinno to faktycznie wyglądać inaczej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mobile friendly https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/?hl=pl&url=http%3A%2F%2Fasgaria.plbrakuje :

1.Mała czcionka utrudnia czytanie tekstu
2.Linki zbyt blisko siebie

Na PageSpeed Insights https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?url=http%3A%2F%2Fasgaria.pl :

1.Na komórki 64/100 jeśli chodzi o wygodę użytkowników a 98/100 jeśli chodzi o szybkość ładowania.
2.Na komputery 93/100

Co do komórek, to "Należy poprawić" rozmiar czcionek ( De facto wyróżniony do poprawy jest cały tekst )
 


Teraz jest 69/100 jeśli chodzi o wygodę użytkownika - zapomniałem z głównej wywalić tabelkę jedną... na innych stronach powinno być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slanzer kolego oszczędź sobie marnowania czasu. Ta strona chyba powstała w latach 99 i sobie o niej teraz przypomniałeś i postanowiłeś zarabiać na adsense. Weź podczep statystyki policz ilu masz czytających na miesiąc. Teraz aby na tym wychodzić trzeba mieć jakiś ruch, ale aby mieć ruch trzeba mieć materiały, dużo materiałów w dodatku dobrej jakości najlepiej takich, których nigdzie indziej nie ma, a których ludzie szukają.

Teraz blogerów, vlogerów jest więcej niż czytelników, także jak będziesz kolejnym z tuzina, który mówi to co inni to ludzi nie zainteresujesz.

 

Moja rada wyprowadź się na... hmm? może na Pitcairn Islands i prowadź videobloga z życia na prawie bezludnej wyspie, która ma coś w sobie z raju. Na pewno miałbyś trochę ludzi, którzy by się tym interesowali.

 

A jak chcesz poważnie coś pod adsense to może zbuduj stronę na jakimś CMS znanym, postaw jakieś wartościowe materiały i próbuj, ale stwórz stronę na obecne czasy bo to co masz to było ale jak napisałem w latach 99 teraz mamy już 2016.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slanzer, wydaje mi się że łatwiej zaakcepują od Ciebie jakąś inna stronę.

Chyba łatwiej będzie Tobie zrobić stronkę na np. wordpress wrzucić jakiś dość popularny szablon. Napisać że 2-3 posty mogą być o Twojej książce, poczekać z tydzień, może dwa i zgłosić ją do weryfikacji.

A  jak już będziesz miał akceptację to podepniesz sobie Adsens pod dowolną domenę.

 

 

 

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AbuDabi,

 

Ale brednie..

 

Co ma w ogóle to do rzeczy.. totalny offtop..

 

A Ty co Ryszard Petru?

Jak nie mam racji to czemu nie chcą mu zaakceptować strony do programu?

Pewnie sam budujesz w notatniku klientom takiej jakości stronki i chcesz wmówić, że to cały czas najnowszy standard. Podziałaj kilka lat i wróć pochwalić się tu za 3 lata napiszesz ile to kasy zarobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka po prostu źle wygląda;/

Gdyby chociaż graficznie wyglądała lepiej miałaby szanse, a tak to ciężko. Tekstów długich nie trzeba, po 2000 znaków to przesada, można mieć i mało tekstu, ale przyjmą i tak stronę, jeśli wydaje się być wartościowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie sam budujesz w notatniku klientom takiej jakości stronki i chcesz wmówić, że to cały czas najnowszy standard. Podziałaj kilka lat i wróć pochwalić się tu za 3 lata napiszesz ile to kasy zarobiłeś.

 

No popatrz.. strona zaakceptowana, a grafika/treść/cms bez zmian..

 

Widocznie moje 'małe doświadczenie' i 'pisanie w notatniku' to i tak zbyt nowoczesna technologia jak dla takiego pro jak Ty ; )

 

(pomijam fakt, że napisałeś, że Adsense przyjmuje tylko te strony, które mają ruch ukrywając to pod płaszczem 'i tak nie zarobisz' [a nie o tym był temat])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności