Zaloguj się, aby obserwować  
spookypld

CMS pod stronę z galerią muzyczną i fotograficzną

Polecane posty

Witam!

Poszukuję nieskomplikowanego i lekkiego systemu zarządzania treścią (CMS) z opcją obsługi galerii muzycznej i fotograficznej przez klienta.

Projekt jest niekomercyjny, tzn. robię to w ramach praktyki a jeśli wypadnę dobrze, to klient, który jest moim kuzynem może zdecydować się na kupno strony. Oczywiście jestem skłonny zapłacić za licencję do jakiegoś lekkiego systemu zarządzania treścią, który spełni moje wymagania. Wiem, że są programy z galeriami zdjęć i panelem administratora są dość powszechne i tanie, ale o takim z galerią muzyczną jeszcze nie słyszałem. W tej chwili dłubię coś w Drupal i jestem zadowolony, ale szukam czegoś prostszego w obsłudze (wykorzystałem moduł Cincopa). Strona to Zespół muzyczny "Albatros". 

http://albatros.info.pl/

Jeśli ktoś zna łatwy w obsłudze CMS z funkcjami galerii muzycznej i fotograficznej to proszę o odpowiedź / kontakt. 

Pozdrawiam.

Edytowano przez MaxPan

Bartłomiej Tomasz Małysz - blog z aktualnościami politycznymi

Evanescence Polska - polska społeczność kapeli Evanescence

Terapia uzależnień - leczenie alkoholizmu i innych chorób 

Sprawdz cos takiego jak Soundcloud. Jest plugin do WordPress'a.

Teraz jest pytanie do Was, dlaczego wordpress? Ostatnio Linux Mint miał problemy przez wordpressa. Na Joomli działają całe farmy AdMedia. Ja cały czas polecam rozwiązania customowe z daleka od języka PHP i tworów via Joomla i Wordpress.

Teraz jest pytanie do Was, dlaczego wordpress? Ostatnio Linux Mint miał problemy przez wordpressa. Na Joomli działają całe farmy AdMedia. Ja cały czas polecam rozwiązania customowe z daleka od języka PHP i tworów via Joomla i Wordpress.

Bo Wordpress to świetlna platforma i nie mów mi, że Twoja "customowa"

daleka od języka PHP

napisana w pythonie, przez szwagra twojego kolegi będzie lepsza.

Czym się zajmuję: Tworzenie sklepów internetowych, projektowanie responsywnych stron www.
Polecam również dobry Katalog Firm, który nigdy nie będzie śmieciową farmą linków.

Wiesz ludzie z Linux Mint też tak myśleli do soboty. W sumie ja bym się bał WP i Joomli, jak nie Sucuri, to Kaspersky coś tam napisze. Nie ja nic nie sprzedaję. Ja tylko enterpsise, gdzie hosting też trochę niestety w cloudzie kosztuje. A żeby być merytorycznym, jak już wolicie WP i inne zabawki w czymś o nazwie PHP, to chociaż użyjcie Digital Ocean czy cloudblessa jako hostingu. Przynajmniej mają jakiś Web Application Firewall, coś czego home i az nie mają.

Nie sprzedaję platform, one się sprzedają same ;) i nie lubię pythona wolę taką dziwną rzecz jak Java i dziwniejszą jak Scala ;) W sumie PHP też jest ok, jest niezwykle elastyczne i da się w nim cokolwiek napisać, o ile nie robi tego student za 200 złotych, bo takowy nawet JS spieprzy ;)

WordPRess i jakiś hosting z WAF to nie ma przeszkód, chociaż WAF można oszukać i nigdy nie wiadomo co siedzi z w głowie PHP developera ;)

A Wordpress na dowolnym polskim hostingu to jest loteria:

nie wiecie co macie w środku i komu jeszcze coś zrobili aby wam coś robić na sharred hostingu.

Do tego Wrodpressy kocha AdMedia, Nuclear tool kit i Angler FK. Moje biedne google dostało ode mnie bana na wodpresiki i joomle ;)

Wiesz ludzie z Linux Mint też tak myśleli do soboty.

bo pewnie zwolnili kogoś od bezpieczeństwa na zasadzie -> jak coś działa to po co na ten człowiek :D

ręce opadają :D

nie wiecie co macie w środku i komu jeszcze coś zrobili aby wam coś robić na sharred hostingu.

Tak w środku jest szkodnik szuwarek i jak się ze środka wydostanie to podgryza inne Wordpressy na hoście.

Prześpij się chłopie.

Czym się zajmuję: Tworzenie sklepów internetowych, projektowanie responsywnych stron www.
Polecam również dobry Katalog Firm, który nigdy nie będzie śmieciową farmą linków.

Na WP, jak i Joomli coś takiego może funkcjonować.. Instalujesz wtyczke z playlistą swojej muzy ze spotify, soundcloud, dorzucasz filmik z prezentacji zespołu... no po prostu trzeba popróbować, a nuż coś podpasuje :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez AdamH
      Cześć,

Na początku muszę zaznaczyć, że dopiero zaczynam i problem przerósł moje umiejętności - dlatego zwracam się do wyjadaczy
      W ramach małego startupu próbujemy się rozwinąć, ale napotkaliśmy na spore problemy techniczne - Google nie indeksuje naszego bloga. Jest on zbudowany na WordPressie,  natomiast strona jest statyczna. Wysyłanie próśb o zindeksowanie w GSC nic nie daje, wiszą od lipca. Możecie coś doradzić? Mocno ciąży to na naszej rozpoznawalności.

Link do bloga: 
      http://rezerwujsport.pl/cms  
    • Przez jacekwie
      witam
      jak skopiować podstrony zapisywane w CMS, chyba są zapisywane w bazie, nie są widoczne w ftp. hosting home. Za bardzo się nie znam, proszę o jasne instrukcje, opis. Muszę skopiować ok. 1000 podstron ze względu na treść i przenoszoną stronę.
    • Przez biutifulilola
      Potrzebuję pomocy w zebraniu odpowiedzi nt wyglądu i działaniu strony w ankiecie https://  goo.gl/ykPFu5. Pierwsza część dotyczy jednak kierunku studiów, ale te odpowiedzi mnie nie interesują, ale promotor nalegał. Część druga dotyczy już witryny kierunku studiów i to właśnie przyda mi się pomoc osób które wiedzą co nieco o tym jak powiiny wyglądać i funkcjonować popranie witryny.

Dzięki za każdą odpowiedź.

PS. W pierwszym pytaniu należy zaznaczyć, że jest lub było się studentem LM, bo druga odpowiedź zakończy ankietę.
    • Przez ingape
      Firma Interfeo to jedna z czołowych polskich Firm z branży IT. Nasza Firma zajmuje się dostarczaniem specjalistycznego oprogramowania dla potrzeb Biznesu - dla Firm, Instytucji i klientów indywidualnych. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu aplikacji i stron, które są tworzone w oparciu o potrzeby i oczekiwania Klienta. Nasze rozwiązania znajduja zastosowania w praktycznie każdej branży - przynosząc naszym Partnerom wiele korzyści, takich jak zwiększenie zasięgów Firmy, wzrost przychodów i przyspieszenie rozwoju. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- Strony WWW, portale - estetyczny design, tworzone w oparciu o nowoczesne technologie, responsywne z użyciem Interfeo CMS
      - Aplikacje mobilne - na Androida, Wnidows Phone i iOS - pozwolą Państwu dotrzeć do klientów, informować ich o promocjach i nowościach - nie ma ograniczeń, zrealizujemy Państwa pomysły
      - Systemy dedykowane dla Firm - CRM, ERP
      - E-commerce, platformy sprzedażowe
      i wiele innych

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą Firmą prosimy odwiedzić nasza stronę : www.interfeo.com
      bądź skontaktować się z nami : biuro@interfeo.com , +48 783 75 75 75
    • Przez tomcool
      1.) Jaki cms polecicie pod zaplecze ? a może wystarczy jakiś prosty skrypy ?

Pytam bo wiem że kiedyś był wordpress. A jak jest teraz ? Warto postawić na wordpresie czy już nie koniecznie ? Jakie są wasze uwagi w tym temacie.
      Bo mnie się wydaje że najlepiej aby każda stronka bazowała na czymś innym , tak aby była różnorodność ? Dobrze myślę , czy jednak kompletnie nie w tą stronę ?

2) Czy przy stawianiu takiego zaplecze warto zastanowić się np nad ssl ? a może jakieś inne rozwiązania ? Co z indeksowaniem ? Zdać się tylko do robota czy jednak ręcznie dodawać do "przestarzałych" - zdaje się, katalogów itp

Pzdr