Jump to content

Recommended Posts

Mam domenę z nazwą miasta a raczej wsi od maja 2009 roku na joomla. Domena przez kilka lat była top 1 po wyszukiwanej frazie wsi. Około 3 lat na domenie nic nie było (domena widmo). Od 3 mies wróciłem stronę na wordpressie i za nic nie chce ona wskoczyć na top1 nie mówiąc top10.. ciągle 11 miejsce..

Co może być źle zrobione? lutowiec.pl

• Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pozycjonowanie to nie piekarnia ani koncert życzeń. Jeśli chcesz mieć wyniki od marca to zrób to sam. Zbierz oferty i te które są dla ciebie dobre rozpatrz. Następnie pomyśl czy chcesz stracić domen

O to żebyś zarobił i dał zarobić innym ?

Praktycznie nie masz linków, a te które są to głównie na anchor Łutowcu, Łutowcu

Wycieczka roweroa Łutowiec  - popraw literówkę

Może nie odświeżałeś historii i dlatego byłeś top 1 :), generalnie fraza bardzo prosta i parę linków spowoduje powrót do topów

pieniądze nie śmierdzą

Niestety nie mam swoich linków tematycznych. Mogę linkować z rosikonmeble.pl meblecapri.pl mksmyszkow.com pcmonde.pl czerwonakosiarka.pl ?

Tak zbudować link?

<a href="http://lutowiec.pl" title="Łutowiec">Łutowiec</a>

Dodatkowo w narzędziach dla webmasterów mam komunikat:

"W Twojej witrynie nie wykryliśmy żadnych danych strukturalnych"

To też ma wpływ na pozycję?

@start007 - dodaj 5 linków z artykułów na portalach z Trust Flow minimum 30. 2 x linkiem nazwa domeny i 3 x fraza. Możesz do tego dodać 10 ogłoszeń i linkuj z nich brandowo. Dodatkowo na podstrony puść linki z własnego zaplecza i myślę, że będziesz miał top 5.

sorry a dlaczego 5 a nie 15 znasz jakąś tajemnicę algorytmu G...  trochę linków, z sensownych miejscówek, ręcznie zdobywając wpisy właścicie ciężko przegiąć, różne anchory i będzie ok

pieniądze nie śmierdzą

@Arkaszka - nie znam :) Ale 5 wyjdzie taniej niż 15 a więcej nie trzeba (oczywiście moim zdaniem). Wg mnie dla kogoś, kto oczekuje pomocy a nie zna się na seo, bardziej konstruktywnie brzmią konkretne liczby niż: "trochę". Może się okazać, że wystarczy 1 dobry link.

Nie sprawdzałem reszty artykułów na blogu ale ten artykuł:

http://www.lutowiec.pl/zamek-w-mirowie/

Jest skopiowany skądś. Podstawa to zadbać o unikalną treść!

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

dodaj 5 linków z artykułów na portalach z Trust Flow minimum 30.

Nie, nie 30 to za mało.. Dodaj na stronach z TF min. 45 to wtedy wystarczą 3 linki a nie aż 5 ;)

@start007 na Twoim miejscu przeszedłbym na WP, poprawił treści bo faktycznie są trochę ubogie.. a te frazy które podałeś zrobisz bez problemu sam i pewnie wcześniej niż w marcu 2016. I na litość boską nie słuchaj tych pierdół o trust flow itp...

Ściągnąłem wtyczkę do chrome i pokazuje mi PA i DA

PA - Page Authority (autorytet strony/podstrony), a DA - Domain Authority (autorytet domeny)

Mogę na tym bazować? Czy to zupełnie inne zagadnienie jak Trust Flow.

Jeśli nie to jak to sprawdzać?