Jump to content

[Wykonam] Filtr Od Google? Usunę Ręczny I Algorytmiczny. Ponad 200 Usuniętych Filtrów I Wykonanych Audytów Linków Przychodzących/wychodzących.


Recommended Posts

Witam,

Usunę problem z nałożonym filtrem ręcznym i algorytmicznym (łącznie z Pingwinem 3.0/3.1/3.2 - case study na mojej stronie) przez Google (portfolio na stronie) a także wykonam audyt linków (np, by przeczyścić linki ze śmieci).


W moim obszarze działań jest usuwanie filtrów ręcznych (np za nienaturalne linki przychodzące) i algorytmicznych.
Cena usługi jest zależna od domen linkujących do strony internetowej jakie będą poddane analizie.

 

Jak sprawdzić czy jest nałożony filtr ręczny: w Google Webmaster Tools może być powiadomienie w sekcji "działania ręczne". Jeżeli nic nie ma, to oznacza brak nałożonej takiej (ręcznej) kary.

Jak sprawdzić czy jest nałożony filtr algorytmiczny: Pozycje haseł dla strony spadły w ciągu krótkiego czasu (2-3) dni o kilkadziesiąt pozycji; ogólna liczba odwiedzin z Google drastycznie spadła.

Jeżeli nie są Państwo pewni czy jest nałożony filtr, to jestem w stanie wykonać analizę pod kątem jego obecności (analiza jest darmowa).

Wystawiam FV, a także istnieje możliwość podpisania umowy na tą usługę.

W razie pytań, proszę o konakt,

Faktor Krzysztof Furtak
ul Rezedowa 9/3
71-017 Szczecin
NIP: 851-259-07-47
tel: 601 469 413
Faktor.biz
info@faktor.biz

Troubles with google penalty? No problem - can fix it!

Link to post
Share on other sites
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy