Skocz do zawartości

Nie indeksuje


kinket123

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, 

mam problem z indeksacją moich wpisów na nowym blogu. Chodzi o to, że piszę posta, a następnie generuje mapę strony za pomocą pluginu WP którego używam od zawsze, ale jednak w GWT wyskakuje błąd "Mapa witryny wydaje się być stroną HTML. Zamiast tego należy użyć obsługiwanego formatu mapy witryny.". Próbowałem innych pluginów/generatorów i nic. Jakieś pomysły?
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

prawdopodobnie próbujesz dodać mapę witryny w formacie HTML, a nie w formacie obsługiwanym przez GSC. Musisz skorzystać z dedykowanej strony pomocy:

https://support.google.com/webmasters/answer/183668?hl=pl

Dodatkowo możesz skorzystać z odpowiednich narzędzi indeksujących.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz jak można dodać mapę aby indeksował je robot codziennie odwiedzający witrynę www : https://www.google.pl/robots.txt, ostatni wiersz

Sitemap: 

poza tym, często jest tak że robot  nie indeksuje treści bo

a) treść nie ma linków wychodzących

B) treść nie ma linków przychodzących

czyli jest jałowa

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO  intermedialna od zawsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam pluginu All in one Seo Pack. Gdy dodałem mapę strony zaindeksowala sie tylko strona główna, lecz w dziwny sposob poniewaz tytuł strony jest: "Gratulacje! Twoja domena została zarejestrowana w OVH!"

a opis: s1s2s3s4s5s6s7s8s9s10s11s12s13s14s15s16s17s18s19s20s21s22s23s24s25 s26s27s28s29s30s31s32s33s34s35 .... Nigdy nie miałem takiego przypadku.

Oczywiscie wszystko w pluginie pozmieniałem tytuł strony meta tagi itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności