Jump to content

Recommended Posts

Cześć, mam problem. Konfiguruje sobie Twittera aby dodawało mi automatyczie Tweety na moim fanpage na facebooku. Ani nie dodaje mi treści na prywatnym koncie Facebook, ani na strone mojej facebook.

Poniżej zamieszczam zrzuty ekranu.

Ustawienia twitter:

izp84k.jpg

Ustawienia aplikacji na fejsie (konto prywatne):

24ysjrk.jpg

Ogólnie chce publikować tylko na fanpage tłity, ale testuje i nie publikuje moich Tweetów ani tutaj ani tu. Co ciekawe jak zaznaczam wysyłaj na moją stronę na Facebooku i wybieram fanpage to to akurat ustawienie tak jakby się nie zapisuje gdy przeładuje stronę (wraca do poprzedniego ustawienia). Ale to szczegół, bo na prywatnym koncie też nie publikuje mimo zaznaczonych tych ustawień na fejsie i na twecie. Tak, próbowałem i w Operze i w Firefoxie....

Miał ktoś podobny problem kiedyś?

Pozdrawiam PJ

na szczęście nie spotkałem się  z takim problemem, spróbuj cały proces zrobić jeszcze, czyli zabierz uprawnienia twiiterowi na fb. Może zaskoczy, na  próbę  możesz  też spróbować odwrotnych ustawień czyli z fb na twittera.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

:-(. Próbowałem, niestety dalej to samo. Nawet chroma jeszcze ściągłem. Raz tu usuwałem, raz tam. Raz tu i tam i łączyłem, dawałem pełne prawa na fejsie i wgl. Wrzucam na twittera, na fejsie cisza :-(... 

Dzięki za próbę pomocy ale nie działa dalej. Chyba napiszę do supportu Twittera. Nawet próbowałem na drugim koncie również z uprawnieniami administracyjnymi na fanpage. Ani na tablice użytkownika się nie da, ani na fanpage.

BTW: Jeśli mam bloga i używam sieci społecznościowych (twitter, fejs, g+) i dla przykładu posty z twittera trafiają na fejsa (TZN. nie działa to na razie :() to jak to google traktuje? Chodzi mi o Duplicate Content. Bo ja to nie robię z naciskiem na SEO, a na wygodę użytkowników. Nie każdy ma konta w stu sieciach społecznościowych i czas je śledzić.

• 1 month later...