Skocz do zawartości

Operatory wyszukiwania


Dirty Frank

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej to drugie i jeszcze 3 bym dorzucił: przy trzecim pisaniu footprintów nie będziesz robił takich błędów :D Przy inurl nie ma "

E:

To raczej nie to, bo widzę, że czy z " czy bez wyniki zwraca takie same, ale na to podane zapytanie nie ma żadnego, jesteś pewien, że easyblog ma taki url?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inurl:com_easyblog

inurl:"com_easyblog"

Nie ma to jednak znaczenia. Nie może być & w zapytaniu


Trzeba to tak rozpisać inurl:com_easyblog inurl:view=latest

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest to samo, pokombinuj i zobacz dlaczego.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności