Skocz do zawartości

Nie mogę odzyskać dostępu do konta FB i cenko to wygląda


mojeprogramy.com

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę odzyskać dostępu do konta FB

Odzyskiwanie hasła przy pomocy:

- profilu G+

- telefonu

- email

nie pomogło. Zawsze uperaja sie aby dowód przesłać ze zdjęciem. I tu jest problem bo konto nie zostało założone na "Jan Kowalski" ale na np. "Jan Komputer" i nie ma szans abym taki dowód dostarczył.

No róbowałem fakekowe dokument przesłać ale nie przeszedł.

Obecnie konto jest zablokowane -tz. mogę sie na nie zalogować, zgłoszenie zostało zamkniete, ale moge przesłać nadal dkokumenty.

Nie wiem czemu sie przyczepili, moze dlatego, że zdjecia nie dałem w profilu a profil ma już ponad rok czasu.

Nie wiem jak się z nimi skontaktować telefoniczenie. Dzwonione było na zagraniczne numery oddziałów ale jakeiś tam tylko automaty sie zgłsaszają

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czemu sie przyczepili

bo konto nie zostało założone na "Jan Kowalski" ale na np. "Jan Komputer"

Czy jeszcze można Ci w czymś pomóc?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uperaja sie aby dowód przesłać ze zdjęciem

To nic nie pomoże, w taki sam sposób usunęli mi moje konto. Więc promuje teraz Twitter i VK :D a pracuje dalej na fajkowych kontach jeśli chodzi o ruch. Natomiast moje prawdziwe konto zablokowali z żądaniem skanu dokumentu z foto. Którego nie mam zamiaru im wysyłać.

Nie wiem jak się z nimi skontaktować telefoniczenie.

Nic nie pomoże to złamanie ich regulaminu, przy rejestracji konta musisz podać im swoje prawdzie imię, nazwisko, datę urodzenia i td.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak nie mają poczucia humoru :P

Art. 270. § 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub
przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia
wolności od 3 miesięcy do lat 5.

E: oczywiście ja bym spróbował <_<

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie zrób scany, wyślij i czekaj na odpowiedź. Dodaj w 2 językach notkę o tym że ktoś Ci się włamał i już.

Po polsku odpowiadają tak więc spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności