Jump to content

Recommended Posts

Korzystam z programu partnerskie systempartnerski.pl i chciałbym do systemu partnerskiego dodać własną domenę aby opublikować na niej serwis partnerski. W tym celu muszę skonfigurować domenę, ale nie bardzo mi to wychodzi. Podaję co muszę zrobić:

"Jeżeli posiadasz własną domenę i chciałbyś wykorzystać ją do promocji serwisu w Systemie Partnerskim - musisz dokonać odpowiednich wpisów w DNS w panelu administracyjnym dostawcy, u którego zakupiłeś domenę. Serwis partnerski można aktywować jedynie na subdomenie (np. www.nazwa_domeny.pl, finanse.nazwa_domeny.pl). Nie ma takiej możliwości dla domeny głównej (bez www).

Aby subdomena została aktywowana, należy skonfigurować jej ustawienia tak, aby wartość rekordu CNAME wskazywała na adres: cname.systempartnerski.pl.

Przykładowa konfiguracja: nazwa.subdomeny.pl. IN CNAME cname.systempartnerski.pl.

Pozwoli to na aktywację subdomeny i uruchomienie na niej serwisu partnerskiego. Po ukończeniu konfiguracji DNS wpisz w polu poniżej nazwę domeny i kliknij przycisk: Dodaj.

System poinformuje Cię o poprawności konfiguracji subdomeny i aktywuje ją. Jeśli automatyczna aktywacja się nie powiedzie, a subdomena jest skonfigurowana poprawnie, poczekaj na odświeżenie serwerów DNS (czas odświeżania DNS zależny jest od firmy hostingowej)."

A tu są moje ustawienia dla domeny: http://www.directupload.net/file/d/3957/ckwe9oqp_jpg.htm

Proszę o pomoc :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy