Skocz do zawartości

Nagła zmiana z główną na podstronę (SEO)


DelCortez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taką sytuację, że przez długi czas zanim pozycjonowałem stroną była ona na 5 stronie pod frazą "Agencja interaktywna opole". Zacząłem ją pozycjonować około 1,5 tygodnia temu i 2 dni temu na tej 5 stronie główną zamieniła się w podstronę, a dzisiaj przeskoczyła na 1 stronę, drugie miejsce... Problem w tym, że ja nie chce mieć podstrony, a stronę główną w wynikach wyszukiwania. Co zrobiłem nie tak? To było moje pierwsze pozycjonowanie.

Strona elevenbyte.com

"Prostota może być trudniejsza od komplikacji" - Steve Jobs

Agencja Reklamowa Opole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem...

Prowadzisz agencje i nie wiesz co źle zrobiłeś, a ponadto:

To było moje pierwsze pozycjonowanie.

Strona elevenbyte.com

brak słów, chroń Panie przed takimi agencjami

„Kiedy chcę pobudzić swój mózg do pracy, włączam komputer. Kiedy chcę odpocząć, włączam telewizor.” — Steve Jobs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie podstronę. Zrób na niej dobrą ofertę i tyle.

Google czasem robi takie myki bo uzna że tam jest coś bardziej wartościowego niż na stronie głównej.

P.S.

Nie jeden by się cieszył z 2 miejsca a tobie jeszcze nie pasuje że to podstrona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem...

A co tu jest do zrozumienia? Człowiek tworzy "strony" a nie zajmuje się "seło" ;)

Problem w tym, że ja nie chce mieć podstrony,

Podlinkuj mocniej strone główną.

Faktycznie nie zajmuje się SEO, podstrona oferta kłamie :)

„Kiedy chcę pobudzić swój mózg do pracy, włączam komputer. Kiedy chcę odpocząć, włączam telewizor.” — Steve Jobs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem w tym że jej na tym drugim miejscu niema :zeby: Jest na 29 strona główna a nie podstrona. Ale nawet jeśli miałbyś podstronę wyżej to w większości przypadków po kilku dniach się zmieni na stronę główną nawet z niekwielką zmianą pozycji na + ,

zakładałem multikonta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamilp7 - wpisuję w google "agencja interaktywna opole" i wyskakuje mi moja podstrona na drugiej pozycji

@ucze sie cale zycie - ciesze sie z drugiego miejsca, tylko zaluje ze to nie strona glowna ;)

@clave - co masz na myśli w podlinkowaniu strony głównej?

Nie czepiajcie się o agencję i pozycjonowanie, bo ja jestem grafikiem i chciałem po prostu spróbować, poćwiczyć. Gdyby chodziło o klienta to sam bym tego nie robił.

"Prostota może być trudniejsza od komplikacji" - Steve Jobs

Agencja Reklamowa Opole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamilp7 - wpisuję w google "agencja interaktywna opole" i wyskakuje mi moja podstrona na drugiej pozycji

Witaj w wielkim świecie internetu! Google nie jest tylko wyszukiwarką. Zbiera o nas bardzo dużo danych (przez konta i nie tylko), które wykorzystuje do wyświetlania dopasowanych wyników wyszukiwania, reklam itp. To że tobie wyświetla się właśnie w ten sposób, świadczy najwyżej o tym że tak Google dopasował wyniki pod ciebie.

U mnie na niezalogowanym poznańskim proxy twoja agencja jest na 3 stronie wyników.

I ciężko żeby było inaczej skoro masz linki z 5 domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wpisuję w google "agencja interaktywna opole" i wyskakuje mi moja podstrona na drugiej pozycji

1. Wyczyść dane przeglądania ,historia,cookie itp.

2. Wyloguj się z konta Google

3. I dopiero teraz sprawdź na której jesteś pozycji.


ciesze sie z drugiego miejsca, tylko zaluje ze to nie strona glowna

Jak już będziesz na tym drugim miejscu to nie żałuj nawet jeśli to będzie podstrona. Pewnie po jakimś czasie przeskoczy na SG chyba że linkowałeś do tej podstrony i rzeczywiście jest ona "bardziej" spozycjonowana.


co masz na myśli w podlinkowaniu strony głównej?

Pozyskaj więcej linków dla strony głównej ale zakładam że podstron pewnie nie linkowałeś więc po prostu linkuj dalej stronę główną..

zakładałem multikonta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sprawdzenia pozycji to sprawdzaj jak kolega @krugg powyżej napisał ewentualnie skorzystaj z jakiegoś darmowego narzędzia, co do katalogów to temat rzeka o którym możesz poczytać na tym forum (pamiętaj że linki to nie tylko katalogi), filtr zawsze możesz dostać (to G o tym decyduje) katalogów jest kilka do których warto dodać resztę pomiń i zdobywaj z innych źródeł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś temat w którym jest napisane krok po kroku jak tworzyć SEO? Ja wiem tylko o wartościowym contencie strony, wyglądzie strony, zmianach na stronie i katalogach...

"Prostota może być trudniejsza od komplikacji" - Steve Jobs

Agencja Reklamowa Opole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Co 10-ty na tym forum. Ja siedzę od miesiąca i czytam. I z każdego (co dziesiątego) tematu wyciągam 1-2 zdania, które są ważne. Po jakimś czasie wychodzi pokaźna lista TODO. Polecam taki sposób, bo nikt Ci dokładnie nie powie co masz zrobić. To tak jabym Cię poprosił o to, żebyś mi pokazał jak robisz fajne logo. A jak skończysz, to wtedy wezmę i zrobię je sobie sam...

No i zawsze możesz skorzystać z googla szukając poradników, tutoriali, artykułów, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności