Skocz do zawartości

Pozycjonowanie strony


damiano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Fima pozycjonuje mi strone. Strona jest w pierwszej 10 tce google onet i wp.

W statystykach ktore mam od nich w miesiacu czerwcu wogule nie ma wejsc na strone

Niektore slowa pod ktorymi jest pozycjonowana moiaja ponad 2 - 3 milony wyszukiwan

Zastanawia mnie to czy to mozliwe?

Oczywiscie dostaje faktury na duze kwoty

Nie wiem czy zmienic slowa czy zrezygnowac z pozycjonowanie strony przez nich

damian

www.domenyinternetowe.com
www.konta.in

www.wezchwilowkeonline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na słowa podstawowe, nie są to dobre słowa kluczowe.

PS.

Choćby głupi onet mówi:

https://boksy.onet.pl/0,ranking.html?word=domen

Kup vouki ze 2x150zł i odpal sobie kampanię przyspieszoną na słowa:

domen,  domeny,  darmowe domeny,  domeny eu,  tanie domeny,  domeny pl,  rejestracja domeny,  domeny internetowe,  kontroler domeny,  domeny com,  logowanie do domeny,  domeny org,  najtańsze domeny,  domeny www,  domeny info,  domeny ue,  darmowe domeny www,  rejestracja domeny eu,  domeny regionalne,  bezpłatne domeny,  domeny be,  domeny za darmo,  domeny europejskie,  wolne domeny,  domeny hosting,  domeny net,  domeny tanio,  domeny onet,  domeny na sprzedaż,  nazwa domeny,  domeny windows,  tanie domeny pl,  delegacja domeny,  domeny art,  domeny nask,  konfiguracja domeny,  parkowanie domeny,  domeny magnetyczne,  najtansze domeny,  domeny prv,  domeny com pl,  domeny edu,  darmowe domeny pl,  darmowe domeny com,  domeny narodowe,  darmowe domeny be,  transfer domeny,  domeny art p

I wybierz sobie najabardziej odwiedzane i na nie płać za pozycjonowanie, a reszte możesz do słów pomocniczych wrzucić.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tu:https://www.google.com/trends?q=aukcje+internetowe%2Cdomeny+internetowe%2Crejestracja+domen+internetowych%2Csprzeda%C5%BC+domen+internetowych%2Ctanie+domeny+internetowe&ctab=0&geo=PL&date=all

Dlaczego dałem aukcje? Dla porównania, bo wiem ile mam wejśc na dobę.

Możesz też sprawdzić inaczej. Krótka (ze dwie doby)kampania w Adwords na te (i inne) frazy wziete w [ ]. Przekonasz się ile jest wyświetleń na poszczególne frazy.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności