Skocz do zawartości

Niemiecki katalog stron


OPCG.net

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Stworzyłem niemiecki katalog stron - verzeichnis.

Zapraszam do dodawania swoich witryn - muszą być w języku niemieckim lub posiadać taką wersję językową.

Jeżeli jakiś dobry forumowicz przetłumaczy mi ten tekst na niemiecki, będę wielce wdzięczny:

,,Verzeichnis seo friendly; linki bezpośrednie; darmowy verzeichnis; maksmylanie 3 podkategorie, w której może być 1 wpis; mod_rewrite; verzeichnis moderowany; nie akcpetujemy stron erotycznych; nie wymagamy link'u zwrotnego, lecz jest on mile widziany; automatyczne pobieranie meta tag'ów; możliwość dodawania własnych podkategorii; podczas dodawania stron przymus przepisania losowego kodu z obrazka; na 1 stronie maksymalnie 3 link'i; dużo kategorii głównych; po akceptacji strony - powiadomienie na e - mail'a; verzeichnis w płatnej domenie funkcjonalnej biz.pl, Page Rank = 0/10... "

Tak na marginesie przypominam również o istnieniu mojego innego katalogu stron i firm - katalog stron i katalog firm.

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moze i nudny jestem :P ale przypominam, ze w Impressum maja byc pelne dane osobowe i teleadresowe osoby/firmy odpowiedzialnej za strone.

Impressum to Impressum ... wystarczy lookna na pierwszy lepszy sajt ... nic w tym nudnego ... proponuje zmienic Impressum na kontakt i po sprawie tam juz nie ma takich wymagan.

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, o co Wam chodzi, nie jestem w temacie, fajnieby było, żeby mi ktoś to wytłumaczył :).

A tak btw., zmieniłem na Kontakt.

i ponawiam prośbę o translację tekstu na niemiecki...

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zmienic Impressum na kontakt i po sprawie tam juz nie ma takich wymagan.
Problem w tym, ze prawo wymaga na stronach skierowanych do niemieckiego odbiorcy wlasnie Impressum (i to dostepnego pod ta nazwa z kazdego miejsca strony w max. dwoch klickach), a nie jakiegos tam Kontakt :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli nie chcę podawać moich danych osobowych?

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli nie chcę podawać moich danych osobowych?

To musisz miec swiadomosc, ze zgodnie z niemieckim prawem Twoja strona jest nielegalna i konkurencja moze na Ciebie doniesc. Przygotuj sie na pare tysiecy euro kosztow sadowych i pare do parudziesieciu tysiecy euro grzywny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz miec swiadomosc, ze zgodnie z niemieckim prawem Twoja strona jest nielegalna...

Kpisz sobie? Od kiedy to niemieckie prawo obowiązuje na terytorium RP? Od kiedy to używanie niemieckiego języka w piśmie implikuje stosowanie do tego kto tego używa prawa niemieckiego, a może to w dodatku szwajcarska strona?

A europejskie nic takiego nie przewiduje.

Ponadto wyobraź sobie obywatela Niemiec z doskonałą znajomością polskiego (kilkaset tysięcy spokojnie naliczysz) który korzysta z polskich serwisów WWW i wytacza wszystkim po kolei procesy bo nie mają Impressun! ;):rotfl:

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wreszcie nie wiem, komu mam wierzyć :).

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiajac strone po niemiecku oferujesz uslugi na rynek niemiecki. Jak na razie ciagle jeszcze uslugi w UE swiadczy sie wedlug prawa obowiazujacego w kraju odbiorcy, a nie wykonawcy.

Ale rob, co chcesz. Ja staram sie tylko przyblizyc sytuacje, bo nie kazdy przeciez musi o wszystkim wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpisz sobie? Od kiedy to niemieckie prawo obowiązuje na terytorium RP? Od kiedy to używanie niemieckiego języka w piśmie implikuje stosowanie do tego kto tego używa prawa niemieckiego, a może to w dodatku szwajcarska strona?

Jakim terytorium RP ??? Strona jest kierowana do danej nacji w danym języku a terytorium gdzie jest serv lub kto jest właścicielem nie jest za bardzo istotne. To jest tak jak ze stroną o naziźmie, która jest gdzieś tam, US , grenlandia czy anlantyda ! :) Admin przeważnie usuwa stronę mimo, że może nie łamać lokalnych praw.

Z drugiej strony pierwsze słyszę, że na Impre.... mają być pełne dane i do tego jest takie prawo..

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

url=https://de.wikipedia.org/wiki/Impressum#Musterimpressum]Z wikipedii...[/url] W weblinkach podstawy prawne.

Ok poczytam i spytam się niemieckich webmasterów, z którymi wspólpracuje. Ciekawe czy sami o tym wiedzą, hehe.

Tnx za linka.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Nie zabrdzo mi się widzi podawanie mojego nazwiska, a tym bardziej ulicy, gdzie zamieszkuję...

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności